Dlaczego gracze korzystają z giełdy zakładów?

6 marca 2018
Dlaczego gracze korzystają z giełdy zakładow

Legalni polscy bukmacherzy a giełda zakładów ?

Dobrze znanym faktem jest to, że najwięksi bukmacherzy śledzą giełdy zakładów, a także giełdy zakładów czasami śledzą zmiany cen u największych bukmacherów.

Wynika to z faktu, że na giełdach zakładów istnieje wiele dobrze poinformowanych osób, które stawiają swoje zakłady.

Główne zalety handlu na giełdach zakładów to:

  1. Użytkownicy giełd zakładów nie są limitowani przez bukmacherów, na zakłady, które stawiają, a także nie są na nich nakładane limity stawek na zakład. Jest to oczywiście ustalane przez handel pomiędzy poszczególnymi użytkownikami giełdy zakładów.
  2. Giełdy zakładów nigdy nie zablokują konta użytkownikowi, nie zlimitują w żaden sposób oraz nie podejmą próby anulowania wypłaty wygranych środków oraz nie ograniczą wygranej dużej ilości pieniędzy. Wręcz przeciwnie, nagradzają użytkowników, którzy stawiają i wygrywają więcej zakładów, poprzez obniżanie prowizji. Wynika to z faktu, że ci użytkownicy wnoszą większy wkład w obstawianie innych użytkowników i wpływają na płynność wydarzeń, którymi handlują.
  3. Przez lata „trejderzy” opracowali różne techniki i zautomatyzowane systemy transakcyjne, na których można wygrać nawet duże pieniądze. Oznacza to, że możesz osiągnąć 100% gwarantowanego zysku z handlu wydarzeniem sportowym jeszcze przed rozpoczęciem tego wydarzenia. Korzystanie z tych technik i narzędzi sprawia, że ​​giełda zakładów przypomina normalną giełdę i jest dostępna dla każdego. Coraz więcej ludzi zarabia na życie tylko na giełdach zakładów sportowych.

Jedyną ceną, jaką musisz zapłacić za obstawianie zakładów na giełdzie jest prowizja od wygranych. Jest ona zróżnicowana zależnie od giełdy, której zawierzamy i waha się od 1,5 do 5 procent w zależności od wielu zmiennych. Prowizja ta przeznaczona jest wyłącznie na płacenie pensji pracownikom giełdy  i utrzymywania witryny w sieci. Prowizja od zakładów na giełdzie stanowi wyłącznie ułamek tego co bukmacherzy zgarniają od swoich klientów. Jeśli chcesz zacząć korzystać z giełdy zakładów i uzyskać najlepszy kurs na ziemi dla pojedynczego wydarzenia sportowego lub chciałbyś rozpocząć handel kursami w profesjonalny sposób, mamy nadzieję, że dokonaliśmy dobrego wprowadzenia Cię w ten świat.

Podsumowując, na giełdzie zakładów kupujesz cudze kursy i sprzedajesz swoje. Jeśli sprzedajesz swoje kursy, mogą one zostać kupione lub nie kupione przez kogoś innego, tak samo jak możesz zdecydować, czy chcesz kupić czyjś kurs. Ci, którzy chcą zagrać na BACK, oczywiście chcą mieć najwyższą możliwą cenę, ponieważ ich zyski są wtedy większe. Ci, którzy grają na LAY, chcą osiągnąć najniższą możliwą cenę, ponieważ w ten sposób ryzykują mniejszą ilością pieniędzy, aby odzyskać jakąś kwotę.

Jeśli nadal wydaje Ci się to nie do końca jasne, przeczytaj to wszystko jeszcze raz, wówczas na pewno zrozumiesz jak działa giełda zakładów i jak proste jest to w rzeczywistości.

Baw się dobrze!

Autor: PK

 

 

 Projekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU