1

5.8 / 10 (głosów: )

rozwiń listę i oddaj głos

Odbierz bonus

Zakłady Bukmacherskie STS

INFORMACJE OGÓLNE

  • Od 21-go lutego 2012 posiada licencję polskiego Ministerstwa Finansów
  • polubisz poniedziałek, nagrody dla 300 lojalnych graczy
  • sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
  • bardzo aktywnie spiera Polski sport
  • klub STS i program VIP
  • darmowe transmisje online
  • świetna oferta zakładów na żywo

Zakłady bukmacherskie STS podstawowe informacje

STS zakłady bukmacherskie działają na rodzimym rynku od 1997 roku. STS posiada ponad 450 naziemnych punktów bukmacherskich w Polsce, zatrudnia ponad 1000 pracowników. Ma także możliwość przyjmowania zakładów poprzez swoją stronę internetową.

STS to największy legalny bukmacher w Polsce. Posiada licencję wydaną przez polskie Ministerstwo Finansów, zatem każdy może obstawić u niego swój zakład bez ryzyka o konsekwencje prawno-skarbowe.

Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) – zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

STS jako oficjalny sponsor polskiego sportu

Często się zdarza, że bukmacherzy w naszym kraju stają się sponsorami różnych lig lub poszczególnych imprez sportowych. STS opinie wśród graczy zbiera pozytywne między innymi dlatego, że wspiera nasz rodzimy sport.

Zakłady bukmacherskie STS są niezwykle aktywne na polu sponsoringowym. STS sponsoruje reprezentację Polski w piłce nożnej, a w piłce klubowej: Jagiellonię Białystok, Lecha Poznań, Pogoń Szczecin, Koronę Kielce, Cracovię czy Górnika Zabrze. Współpracuje także z piłkarzami ręcznymi Vivy Kielce czy siatkarskim klubem Asseco Resovia. Zakłady bukmacherskie STS jako pierwszy lokalny bukmacher nawiązały współpracę z drużyną E-sportu – Izako Boars. Warto także wspomnieć o inicjatywie Sport Twoją Szansą, fundacja ta wspiera utalentowanych sportowców z całej Polski.

STS bonus powitalny, kod promocyjny

Doskonale wiemy, że każdego klienta zakładów bukmacherskich najbardziej interesują wszelkiego rodzaju promocje i akcje bonusowe. To właśnie ta część oferty przyciąga uwagę nowych graczy, którzy nie są przekonani co do tego, czy zamierzają zakładać u bukmachera konto. Dlatego artykuł o tym, co STS oferuje swoim klientom, zaczniemy właśnie od tego, jaki można otrzymać bonus u tego legalnego bukmachera. Oczywiście zaczniemy od pakietów startowych, ale omówimy też i program lojalnościowy dla stałych typerów. Zatem czy znajdzie się jakiś powitalny bonus STS?Jeżeli chodzi o ofertę powitalną, możemy wybrać różne promocje bukmacherskie – wszystko zależy od osobistych preferencji gracza. W pierwszej kolejności możesz zdecydować się na bonus na start w STS od pierwszego depozytu, który wynosi 100% do 1000 PLN oraz 20 PLN na darmowy zakład za dokonanie rejestracji. Jest jeszcze jeden rodzaj bonusu, czyli freebet bez depozytu w wysokości 25 PLN. Gracze bardzo chętnie na swój pierwszy zakład wybierają właśnie w STS freebet, ponieważ pozwala im to na przetestowanie oferty bez konieczności inwestowania swoich środków na start.

Wiele innych podmiotów różnie traktuje hasło „bez depozytu freebet”. Czasami kusi się gracza dodatkowymi środkami, które w ramach oferty powitalnej ma otrzymać gracz. Jednak po wczytaniu się w regulamin widać, że jednak najpierw należy dokonać własnej wpłaty i obstawić pierwszy kupon, aby na naszym koncie bonusowym znalazł się odpowiedni bonus startowy. Jednak trzeba przyznać, że STS przygotował rzeczywiście promocję, w której typer otrzymuje swój bonus od razu i nie jest wymagany pierwszy depozyt wpłacany przez klienta.

W standardowej ofercie tego bukmachera nie znajduje się jednak bezpieczny zakład, który może interesować wielu początkujących typerów. Jeśli jednak posiadasz odpowiedni kod bonusowy STS, możesz uzyskać dostęp do takiego darmowego zakładu. Jeśli się pomylisz w pierwszym kuponie i Twoje typy nie wejdą, bukmacher zwróci postawioną stawkę. Aby w STS kod promocyjny zadziałał, należy wpisać go w odpowiednim miejscu w formularzu rejestracyjnym.

Kod promocyjny bonus zwiększa!

Jeśli posiada się także kod promocyjny STS, można nieco zwiększyć kwotę bonusu powitalnego, którą przyznaje na start STS – obejmuje zarówno bonus bez depozytu oraz ten od depozytu bonus. Może się to spodobać nowym graczom, którzy mogą otrzymać nieco więcej środków bonusowych na rozpoczęcie gry.

Odnośnie wymogów co do obrotu, bonusem jak i freebetem należy obrócić 3-krotnie po kursie nie niższym niż 1.91. Trzeba przyznać, że nie są to najgorsze warunki bonusu, na jakie udało nam się trafić. Po pierwsze to, że należy trzykrotnie obrócić bonus, jest bardzo często spotykane wśród warunków bukmacherskich, więc tutaj wymogi bukmachera STS nie odstają od reszty. Po drugie, minimalny kurs wielokrotnego obrotu u innych firm jest zazwyczaj dużo wyższy – powyżej 2.0. Dlatego też istnieje większe prawdopodobieństwo, że z konta bonusowego uda się graczowi przerzucić środki na konto główne.Jednak pamiętaj o tym, że mimo wszystko otrzymany bonus należy obrócić wielokrotnie, więc niestety wzrasta ryzyko utraty środków finansowych. Często od graczy pada w naszą stronę pytanie, u bukmachera STS jak wypłacić bonus, więc w tym miejscu zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie bukmachera, który omawia szczegółowo to, jak bonus STS kod promocyjny i inne akcje bonusowe należy obrócić, aby móc wypłacić na swoje konto główne te środki.

STS zakłady oferta – STS PL

Bukmacher STS, jak na lidera polskiego rynku bukmacherskiego przystało, posiada niezwykle szeroką ofertę. Z dużą dozą prawdopodobieństwa nawet najbardziej wymagający gracze znajdą w ofercie STS dyscyplinę, której szukają. Można obstawiać także wydarzenia ze świata e-sportu czy polityki. Kolejną, być może nawet najmocniejszą, stroną STS jest obstawianie na żywo. Bukmacher jest także zdecydowanym liderem jeżeli chodzi o streaming wydarzeń sportowych. STS organizuje także mistrzostwa Polski w obstawianiu live.

Z minusów to niskie kursy, szczególnie na underdogów, czyli drużyny czy zawodników, którzy nie są faworytami danego wydarzenia. Bukmacher inwestuje w produkt i marketing, stąd lepsze kursy czy oferty bonusowe znajdziemy u mniejszych graczy na polskim rynku. Nie zmienia to faktu, że w STS kod bonusowy jest bardzo często wykorzystywany przez graczy.

Zakłady STS – oferta

STS jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych bukmacherów, u którego legalnie można obstawiać zakłady wzajemne. Gracze cenią go ze względu na bogatą ofertę zakładów, jak i atrakcyjny system bonusów. Naszej uwadze nie może umknąć nowoczesny serwis, który jest chwalony przez graczy przez swoją funkcjonalność i wygodę używania. Z lewej strony zobaczymy spis dyscyplin, co już w pewien sposób ułatwia nam nawigację po witrynie. U góry znajdziemy użyteczne zakładki, a z prawej strony jest miejsce na kupon gracza (który oczywiście można obstawić online) informacje o bonusach oraz czat. Z kolei centralna część strony informuje nas o bieżących wydarzeniach i kursach.

Co znajdziemy wśród dyscyplin sportowych? W ofercie bukmachera znajdują się zarówno sporty popularne, jak piłka nożna, czy koszykówka, jak i te mniej znane typu krykiet lub futsal. Okazjonalnie w ofercie STS znajdują się także zakłady związane z wydarzeniami w świecie polityki i rozrywki. Najbardziej popularne zakłady znaleźć można w kategorii HIT dnia i Superoferta. Jeśli kogoś interesują wirtualne sporty, również można znaleźć tego typu rodzaje zakładów.

STS oprócz rozbudowanej oferty na stronie internetowej daje obstawiającym możliwość wzięcia udziału w zakładach w jednym z punktów rozsianych już na terenie całej Polski. Ale to właśnie STS online cieszy się największą popularnością, ponieważ zakłady internetowe są po prostu wygodniejsze.

Oprócz tradycyjnych zakładów o wyniki sportowych rozgrywek, w STS istnieją również zakłady o żółte kartki, rzuty karne, spalone, czy nawet statystyki piłkarzy. Co więcej, tego typu zakłady można obstawiać w najważniejszych ligach, dlatego gracz może spodziewać się naprawdę sporego wyboru w kwestii zakładów na piłkę nożną i nie tylko.

Jak wyglądają kursy u STS?

W przeciwieństwie do liczby zakładów wysokość kursów nie wygląda już tak korzystnie u tego bukmachera. Zazwyczaj – porównując je z konkurencją – można tutaj zaobserwować spadek o kilka jednostek. Zwłaszcza, jeśli chodzi o drużyny, które nie są faworytami.

Nieco niższe kursy u STS jednak nie dyskredytują tego bukmachera w oczach obstawiających, a to za sprawą licznych bonusów i ofert specjalnych, które pozwalają na małą rehabilitację organizatora w kwestii niższych stawek.

Bonusy STS dla nowych i stałych graczy

Podobnie, jak i u innych bukmacherów, również STS dba zarówno o nowych, jak i swoich stałych klientów. Jeśli posiada się odpowiedni promocyjny STS kod, nowi gracze mogą uzyskać bonus nawet do 500 zł. STS daje graczowi (na wykorzystanie w ramach serwisu) 100% od pierwszej wpłaty. Jeśli wpłaci się 100 zł, gracz może otrzymać kolejne 100 zł z przeznaczeniem na wykorzystanie w zakładach. Bonus należy obrócić co najmniej trzykrotnie, zanim będzie można go wypłacić.

Stali klienci mogą natomiast skorzystać z oferty bonusów poniedziałkowych o wdzięcznej nazwie Polubisz Poniedziałki. Wśród 100 najbardziej aktywnych graczy przyznawane są bonusy w wysokości od 25 PLN do 100 PLN. Na jakiej podstawie? Obstawiasz kupon po jakiejś stawce, a następnie te stawki przez cały tydzień są sumowane. Akcja trwa od poniedziałku po północy do końca niedzieli. I zabawa zaczyna się od nowa. Ci gracze, którzy zainwestowali najwięcej, mogą odebrać bonus.

Jeśli kogoś interesują sporty wirtualne, może zdecydować się na bonus STS, który dotyczy właśnie tej formy rozrywki. To najnowsza promocja STS. Na czym polega wirtualny tydzień (bo taką nazwę nosi cała akcja)? Jeżeli postawimy zakłady online właśnie w tym zakresie, bukmacher zwróci nam 50% postawionej kwoty w postaci środków na konto bonusowe. Wymagania? W zasadzie nie ma żadnych – mogą być to zarówno kupony akumulowane, jak i single. Nie podano także kursu minimalnego. Jednak na kuponie mogą znajdować się tylko rozgrywki wirtualne. Warto także wiedzieć, że zabezpieczone zostaną trzy pierwsze zakłady w danym tygodniu. Można dostać kilka zwrotów w postaci bonusów, lecz kwota nie może przekroczyć 30 PLN tygodniowo.

Jest jeszcze akcja pod tytułem „Twoja gra, pewna kasa”. Na czym to polega? To również bonus w STS, który skierowany jest do aktywnych klientów tego bukmachera. Trzeba też powiedzieć, że w tym przypadku jest to oferta kierowana do fanów lokali naziemnych – aby wziąć udział, należy kupony obstawiać w punkcie STS. Co dokładnie należy zrobić i co można wygrać? Jeśli obstawimy przynajmniej 25 PLN dziennie w punkcie, otrzyma się freebet bonus w postaci 5% sumy wszystkich stawek postawionych w pierwszych 10., 20. i 25. dni miesiąca.

Ci gracze, którzy mają możliwość zaproszenia swoich kolegów, aby założyli oni konto w STS, mogą skorzystać z promocji „Zaproś kumpla”. Daje im to możliwość zgarnięcia dodatkowo 50 PLN bonus na wykorzystanie w ramach serwisu – wtedy w STS z kodem promocyjnym zagra i nowy typer, a także kolega, który go przekonał do rejestracji.

Jednak najbardziej interesująca dla bardzo doświadczonych graczy może wydawać się strefa VIP w STS. Co należy zrobić, aby dostać się do takiego elitarnego klubu STS? Należy przede wszystkim aktywnie wpłacać środki do konta depozytowego, a następnie nimi regularnie obracać. Najlepiej, jeśli będą to trafione zakłady. A jakie udogodnienia czekają na lojalnych graczy STS?

Chociażby indywidualna obsługa klienta – każdy typer otrzymuje swojego prywatnego konsultanta, który w ekspresowym tempie załatwia każdy problem. Można spodziewać się także zaproszeń na imprezy sportowe rozgrywane w okolicy typera VIP, a także prezentów urodzinowych (na przykład w postaci kodu promocyjnego). Gracz ma także możliwość bardzo szybkich transakcji pieniężnych, co sprawia, że opinie STS są jeszcze lepsze.

Czym wyróżnia się oferta STS?

STS to przede wszystkim polski bukmacher, dlatego wszyscy ci, którzy pragną obstawiać zakłady u swoich rodaków, mają motywację do tego, aby wybrać właśnie tę firmę. STS jest od 2014 roku to oficjalny sponsor główny piłki nożnej i aktywnie wspiera inne polskie drużyny. Jednak to nie jedyna zaleta, jaką ma STS bukmacher.

Wybierając STS, gracz może z pewnością spodziewać się bardzo sprawnej obsługi klienta. W razie wątpliwości w zasadach typowania, czy jakiejkolwiek innej kwestii dotyczącej zakładów, typujący zawsze może skorzystać z opcji Live Chatu i uzyskać odpowiedzi na dręczące pytania praktycznie natychmiastowo. Niezależnie od tego, czy pytamy o obrót bonusem, kalendarz zdarzeń, czy inne zagadnienia związane z obstawianiem, obsługa szybko udzieli nam potrzebnych informacji. Jedynym mankamentem może być jednak brak kontaktu telefonicznego. Jednak w razie wątpliwości zawsze można się skierować do specjalnej zakładki na stronie, czyli FAQ STS.

Ciekawa jest również u bukmachera STS rejestracja, ponieważ można wybrać konto tymczasowe STS, przy którym dokonuje się szybszego i bardziej uproszczonego procesu rejestracji. Na czym to dokładnie polega? Jest to założenie konta w STS w dwóch etapach, po którym można od razu rozpocząć grę. Taka szybka rejestracja umożliwia otrzymanie bonusu STS do kwoty 1200 złotych (dobrze jest umieścić w odpowiednim polu kod promocyjny), zawieranie zakładów wzajemnych do 5000 złotych, a za tym idzie możliwość dokonywania wpłat.

Jednak aby wypłacić swoją wygraną i móc zakładać się bez powyższych ograniczeń, a także mieć nieograniczony udział w promocjach tego buka, należy uzupełnić wymagane informacje. Oczywiście bukmacher musi dokonać weryfikacji, może wymagać od typera dowodu osobistego w celu potwierdzenia jego tożsamości. Koniecznie trzeba będzie podać konto bankowe, ale po to, aby móc wypłacić typerowi wygraną.

Metody płatności w STS

STS posiada również kilka popularnych metod płatności. Między innymi Skrill, czy szybki PayU. Dzięki czemu wpłaty docierają na konto w ciągu (najczęściej) kilku minut. Pamiętaj, że jest to legalny bukmacher, więc banki mogą uczestniczyć w transakcjach między tym operatorem a polskimi graczami. Nie ma więc obaw – wszystko działa bezpiecznie i zgodnie z prawem.

Warto również w tym miejscu wspomnieć o tym, że STS umożliwia zakłady na żywo, a także oferuje darmowe transmisje online. Zakłady można obstawiać w praktycznie dowolnym momencie rozrywki. Wielu użytkowników decyduje się na wzięcie udziału w zakładach STS właśnie ze względu na możliwość oglądania transmisji wydarzeń na żywo. W dobie internetu – gdzie coraz mniej osób ma w swoim domu odbiornik telewizyjny – mecze live bez kablówki są bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Aplikacja mobilna na smartfony od STS

Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach nie rozstajemy się z telefonem lub tabletem. Dlatego też wielu bukmacherów w Polsce, w tym też oczywiście omawiany przez nas STS, zdecydowało się na utworzenie specjalnych aplikacji, które ułatwiałyby obstawianie zakładów.

Tak jak wspomnieliśmy, u bukmachera STS możesz skorzystać z aplikacji na urządzenia przenośne. Jakie dokładnie funkcje tam znajdziesz? Praktycznie wszystkie te same, które przewiduje tradycyjna strona internetowa bukmachera, jednak te funkcje są teraz w łatwo przystępnej formie.

Możesz obstawiać w STS zakłady live lub prematch na rożne spotkania sportowe z całego świata i tak samo dowiedzieć się, jakie są wyniki. Gracze mają możliwość skorzystania ze sportów wirtualnych, dzięki czemu nie muszą czekać na rzeczywiste wydarzenia sportowe. STS wspiera także w pewien sposób e-sport, ponieważ posiada spory rynek zakładów właśnie w tej dziedzinie, która intensywnie się rozwija zarówno na terytorium Polski, jak i na całym świecie. Obstawisz na przykład popularne League of Legends.

Poprzez aplikację mobilną mamy dostęp także do czatu, więc na bieżąco można porozmawiać z innymi typerami i wymienić się spostrzeżeniami. Podobnie o STS pomoc możemy zwrócić się do konsultantów w razie jakichkolwiek problemów. Tak jak i na stronie online STS, tak i w apce znajdują się bezpłatne transmisje wydarzeń sportowych. Znajdziemy także trackery, czyli wizualizacje sportowych wydarzeń, które rozgrywają się aktualnie. Można zajrzeć także do statystyk. Tak więc gracz ma sporo możliwości, aby być na bieżąco.

Żeby korzystanie z aplikacji STS było maksymalnie bezpieczne, konto gracza można zabezpieczyć na różne sposoby – możliwe jest rozpoznawanie twarzy, linii papilarnych palca lub należy wpisać kod PIN. Kiedy już się zalogujemy, mamy pełen dostęp do konta STS, możemy zawierać kupony, przeglądać historię transakcji finansowych lub sprawdzać wyniki. Możliwa jest także szybka wpłata lub wypłata środków poprzez unikalną usługę STSpay lub inne, wybrane przez nas, metody płatności. A czy funkcjonuje jakiś specjalny kod promocji STS na aplikację mobilną? W tej chwili niestety nie, jednak takie bonusy w STS są rzucane raz na jakiś czas. Dlatego też warto śledzić

Jakie gracze mają opinie o STS?

Oczywiście z perspektywy początkującego typera duże znaczenie mają o bukmacherze STS opinie innych klientów. Nie bez powodu mówi się o tym, że bukmacherskie STS zakłady są jednymi z najlepszych na naszym rynku – świadczą o tym przede wszystkim recenzje graczy, a także fakt, że ten operator posiada ponad 40% udziałów na polskim rynku zakładów bukmacherskich.

Innym powodem, dla którego gracze decydują się założyć konto u tego bukmachera, są atrakcyjne bonusy na początku współpracy. Pozwalają im one nabrać wprawy i większej pewności w obstawianiu. Zatem czy STS to najlepszy bukmacher i może zdecydowanie wygrać ranking bukmacherów? Na pewno lider polskiego rynku, ale oczywiście każdy gracz indywidualnie wybiera swojego operatora, na podstawie indywidualnych preferencji. Dla każdego liczy się co innego, a każda opinia jest subiektywna. Niemniej, bukmacherzy STS trzymają wysoki poziom oferowanej rozrywki na zakłady sportowe.

STS legalny bukmacher – czym jeszcze nas zaskoczy?

W roku 2019 STS musi wymyślać coraz to nowsze kody promocyjne lub zaproponować maksymalny bonus na polskim rynku lub jeszcze bardziej poszerzyć swoją ofertę na dyscypliny sportowe czy zakłady specjalne, aby pozostać jednym z najlepszych bukmacherów w Polsce. Dlaczego? Ponieważ coraz to nowsze podmioty uzyskują wymaganą licencję na organizowanie zakładów, więc konkurencja rośnie, a klienci mają coraz większy wybór. Równie dobrze może im się spodobać maksymalna kwota bonusu u innego buka. Dlatego też na stronie STS powinny pojawiać się rożne zdarzenia i promocje, aby pozostać w grze i być atrakcyjnym w oczach klientów.

Graj odpowiedzialnie u legalnych bukmacherów

Podstawą obstawiania zakładów sportowych nie są bonusy bukmacherskie, kody bonusowe, wygoda aplikacji mobilnej ani oferta, lecz gra u legalnych firm – nowa Ustawa Hazardowa naprawdę wiele pozmieniała na naszym rynku i aktualnie można otrzymać surową karę pieniężną za korzystanie z usług na stronie bukmachera nielegalnego. STS zezwolenie Ministerstwa posiada, zatem jest to jeden z bukmacherów oferujących zakłady w sposób legalny w naszym kraju.

Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie online oraz te zawierane w lokalach naziemnych wiążą się z ryzykiem uzależnienia i utraty środków finansowych. Legalni bukmacherzy zawsze informują o zagrożeniach oraz proszą o rozsądną grę, dlatego i my prosimy o zachowanie odpowiedzialności i rozsądku.

DODAJ OPINIĘ

OSTATNIE OPINIE

17 listopada , 2017 | Autor: lacky

Good

Ocena

24 stycznia , 2018 | Autor: Beardy

Działa jak należy

Ocena

9 lutego , 2018 | Autor: Gosc

Za dużo ustawień aplikacji i za dużo nietrafnych mam meczy

OcenaProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU