Oferty - sprawdź nasze promocje

Milenium Zakłady bukmacherskie
Milenium
760 ZŁ BONUS + 20 + 10 ZŁ FREEBET
Kod: Prezent
Zarejestruj się
Totolotek Zakłady bukmacherskie
Totolotek
1111 ZŁ BONUS + 25 ZŁ FREEBET
Kod: Prezent
Zarejestruj się
Lvbet Zakłady bukmacherskie
Lvbet
1500 ZŁ BONUS + 20 ZŁ FREEBET
Kod: Prezent
Zarejestruj się
Forbet Zakłady bukmacherskie
forBET
1200 ZŁ BONUS + 50 ZŁ EXTRA
Kod: Prezent
Zarejestruj się

Wyniki na żywo siatkówka

Siatkówka – Kto faworytem na zdobycie mistrzostwa w polskiej lidze siatkówki?

Rozgrywki w polskiej PlusLidze są prawdziwą gratką dla wszystkich wielbicieli siatkówki. Kibice często chcą poczuć jeszcze większe emocje w trakcie oglądania spotkań, a wszystko za sprawą zakładów bukmacherskich. Legalni bukmacherzy wykorzystują popularność PlusLigi i wystawiają bogatą ofertę dotyczącą siatkarskich rozgrywek. Jaka drużyna jest stawiana przez bukmacherów w roli faworyta do zgarnięcia tytułu mistrzowskiego?

Liga powoli wkracza w decydującą fazę. Po trzynastu kolejkach można wyciągnąć pierwsze wnioski na temat aktualnego sezonu. Najbardziej dominującą drużyną w lidze jest bez wątpienia ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, ponieważ utytułowany klub zwyciężył we wszystkich dotychczasowych spotkaniach i zasłużenie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli (37 punktów). Na drugim miejscu znajduje się PGE Skra Bełchatów. Zespół zanotował jedenaście zwycięstw i dwie porażki (33 punkty). Trzecią drużyną PlusLigi jest obecnie Trefl Gdańsk (29 punktów po 14 meczach).

Przedstawiony układ sił w lidze sprawia, że wszyscy legalni polscy bukmacherzy jednomyślnie wskazują ZAKSĘ jako faworyta do zdobycia mistrzostwa kraju. Kurs na takie zdarzenie oscyluje w przedziale 2.00-2.10. Drugim kandydatem do wygrania ligi jest jej obecny wicelider, czyli PGE Skra Bełchatów (kurs 3.25-3.55). Zaskoczeniem może być trzeci potencjalny zwycięzca, gdyż każdy legalny bukmacher online wskazuje na drużynę Asseco Resovia Rzeszów (kurs 7.00-7.50), która obecnie zajmuje piąte miejsce w lidze. Czy zespół z Rzeszowa rzeczywiście włączy się do walki o mistrzostwo w obecnym sezonie? Odpowiedź poznamy w przeciągu kilku następnych spotkań.