1

6.7 / 10 (głosów: )

rozwiń listę i oddaj głos

Odbierz bonus

Zakłady Bukmacherskie Forbet

INFORMACJE OGÓLNE

  • 100% legalny dział pod nadzorem Ministerstwa Finansów
  • Minimalna stawka zakładu to tylko 1 PLN
  • Jako jedyny nie przerzuca całego podatku na gracza!
  • Szeroka oferta na niższe polskie ligi
  • Strona i obsługa klienta dostępne w języku polskim
  • Wspiera mniejsze kluby sportowe

Forbet oferuje 2000 zł + 100 zł extra
Użyj kodu: PREZENT

Zakłady bukmacherskie Forbet podstawowe informacje

Forebet rozpoczął działalność w sierpniu 2016 roku – jeszcze do niedawna obok zakładów bukmacherskich LVbet posiadał najkrótszy staż na polskim rynku, jednak w 2018 roku przyznano wiele nowych licencji dla kolejnych form bukmacherskich. Zakłady bukmacherskie Forbet są w pełni legalnym bukmacherem, posiadającym licencję polskiego Ministerstwa Finansów. Obstawiając zatem swoje zakłady sportowe, gracz nie musi przejmować się konsekwencjami prawnymi, które związane są z grą u nielegalnych bukmacherów – Forbet zezwolenie wymagane przez nasze krajowe prawo posiada, jest zarejestrowaną firmą, odprowadza podatki na rzecz naszego państwa, więc jest w pełni legalną działalnością. Jeśli już wiadomo, że Forbet należy do grona legalnych bukmacherów, możemy przyjrzeć się jego ofercie i oczywiście temu, jaki kod bonusowy Forbet przewiduje aktualnie dla swoich klientów.

forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000263257, NIP: 5482487290, REGON: 240448217) dawniej Casino Games Sp. z o.o.- zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016

Obstawiać można tylko na stronie stronie iForbet

Zanim przejdziemy do omówienia oferty i tego, jaki bonus Forbet przewiduje dla swoich graczy, powiemy, gdzie w ogóle można obstawić u tego bukmachera swój zakład. Faktycznie, większość operatorów kieruje się w stronę bukmacherki online, a nawet poprzez aplikacje mobilne. Jednak wielu posiada jeszcze swoje punkty naziemne, które rozsiane są po całej Polsce. Jako jeden z kilku obecnych na polskim rynku bukmacherów Forbet skupił się tylko na działalności internetowej, nie posiada punktów naziemnych. Zatem jeżeli interesuje Cię zawieranie zakładów wzajemnych, należy dokonać rejestracji na oficjalnej stronie bukmachera Forbet.

Logo Forbet to także sponsoring

Bukmacherzy to nie tylko zakłady wzajemne i akcje promocyjne. To także wsparcie dla naszego rodzimego sportu. Jeżeli chodzi o zaangażowanie sponsoringowe Forbet jest sponsorem siatkarskiej Plus Ligi oraz wielokrotnego mistrza Polski w siatkówce Skry Bełchatów. Piłkarsko jest głównym sponsorem Śląska Wrocław, postawił także na współpracę z nieco mniejszymi klubami jak Stomil Olsztyn, GKS Tychy, Odra Opole, Motor Lublin, RKS Radomsko, czy też aktualnie powoli wychodzący z zapaści ŁKS Łódź. Bukmacher Forbet współpracuje również z klubami z ligi żużlowej Stalą Gorzów, Włókniarzem Częstochowa czy Stalą Rzeszów.

Forbet kod bonusowy – czy można go uzyskać?

Jak najbardziej! Wiemy, że klienci chcą poprzez kod promocyjny bonus nieco zwiększyć, aby mieć jeszcze więcej dodatkowych środków na obstawianie. Aby zagrać w Forbet z kodem promocyjnym, trzeba oczywiście założyć nowe konto i w odpowiednim miejscu w formularzu rejestracyjnym należy wpisać odpowiedni kod promocji. Pozostańmy przez chwilę przy tym, jak przebiega rejestracja Forbet. Należy wpisać swoje dane na podstawie dowodu osobistego, a także należy wpisać numer konta bankowego, na który będzie przelewana przyszła ewentualna wygrana typera. W tym miejscu znajduje się także specjalne pole kod promocyjny.

Gracze, którzy podczas procesu rejestracji wpiszą na stronie Forbet kod promocyjny „PREZENT”, będą upoważnieni do otrzymania wyższej niż standardowa oferty powitalnej. Kod PREZENT upoważnia do otrzymania bonusu na start 100% do kwoty 1200 PLN o ile zostanie wpłacony pierwszy depozyt. Jeżeli chodzi o wymogi co do obrotu jest to 8x, z kursem minimalnym 3.00 lub wyższym. Ten od depozytu bonus jest nieaktywny do czasu wykonania obrotu zdeponowanymi środkami. Należy wykonać obrót minimum dwoma odmiennymi kuponami, 1x obrotu kwotą odpowiadającą należnemu bonusowi po kursie minimalnym 1.7.

Trzeba przyznać, że są to dosyć surowe wymogi co do obrotu, jakimi Forbet bonus opatrzył, tym bardziej, że ośmiokrotny obrót zmniejsza szanse na to, aby środki uzyskane przez ten specjalny kod wypłacić. Jednak nie zmienia to faktu, że bonus Forbet cieszy się sporą popularnością, szczególnie ze względu na wysokość bonusu, który można otrzymać z kodem promocyjnym przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Pozostaje pytanie, czy tylko tego typu kody bonusowe mozna otrzymać w ramach bonusu od Forbetu? Niekoniecznie, obecny jest także freebet VIP – jest to 100 PLN (bonus 50+50).

Forbet oferta i opinie

Doskonale wiemy, że każdego gracza interesuje najbardziej to, jaki bonus Forbet posiada w swojej ofercie. Rzeczywiście bonusy bukmacherskie są tym, co najbardziej przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Jeśli jesteś wśród tych osób, które mówią „chcę skorzystać z bonusu za rejestrację konta w Forbet”, jest kilka propozycji, a nawet aktualny kod, dzięki któremu zostanie przyznany nieco wyższy bonus na start.

Zakłady bukmacherskie Forebet, jako jeden z nielicznych bukmacherów na polskim rynku, pozwala przynajmniej częściowo uniknąć konieczności płacenia podatku bukmacherskiego. Jeżeli zdecydujemy się zagrać minimum 3 zdarzenia na kuponie, którego kurs będzie nie niższy niż 2,00 bukmacher Forebet dzieli się za graczem obowiązkiem płacenia podatku 50/50.

Jaki jeszcze bonus na start można uzyskać u tego bukmachera? Chociażby opcję w postaci zakładu bez ryzyka. Taki bezpieczny zakład jest często wybierany przez początkujące osoby, które nie są jeszcze pewne swoich umiejętności oraz intuicji przy typowaniu. Wybierając bez ryzyka bonus jest się pewnym, że dostanie się zwrot pierwszego postawionego depozytu, jeśli okaże się on nietrafiony.

Bukmacher BONUS Oferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 29 zł freebet + 30 zł zakład bez ryzyka

Wybór graczy

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 10 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra)

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1100 zł
Nasz bonus: 1111 zł + 25 zł FREEBET

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 760 zł
Nasz bonus: 760 zł + 10 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

To nie jedyny u bukmachera Forbet bonus. Ciekawą opcją jest bonus urodzinowy. Dzięki takiej akcji promocyjnej można otrzymać 20 PLN bez depozytu. Czy taki bonus zostanie przyznany automatycznie, czy jednak należy coś zrobić? Oczywiście i tu aby otrzymać bonus musisz spełnić kilka wymagań. Po pierwsze chociaż w minimalnym stopniu należy być aktywnym graczem. Co to oznacza? Promocja obowiązuje wtedy, w ciągu trzech miesięcy przed urodzinami wpłaci się przynajmniej 100 PLN i wykona chociażby jednokrotnego obrotu depozytem. Na jakie zakłady można przeznaczyć bonus, który Forbet daje solenizantom w prezencie? Oferta zakładów jest praktycznie nieograniczona, natomiast bukmacher oczekuje od typera jedynie dwukrotnego obrotu po minimalnym kursie 2.00. Minimalna kwota depozytu, za który należy zagrać, wynosi łącznie 40 PLN bonus zatem można w całkiem przystępny sposób otrzymać.

Bez depozytu bonusy są najpopularniejsze wśród graczy, ponieważ graczom wydaje się, że są to darmowe zakłady. Rzeczywiście możesz zyskać środki na grę bez konieczności pierwszej wpłaty, jednak biorąc pod uwagę to, jakie warunki zostaną nałożone na taki pierwszy zakład, niekiedy trudno jest mówić o darmowości.

Legalny bukmacher Forbet i jego strona internetowa

Forbet ma bardzo przejrzystą stronę, uznał, że „mniej znaczy więcej” i postawił na prostotę. W naszej ocenie to bardzo słuszny kierunek, ponieważ Forbet uniknął sytuacji, w której strona jest przeładowana treściami i w efekcie trudno znaleźć najważniejsze ligi czy dyscypliny. Szeroka oferta szczególnie na niższe ligi piłkarskie, brawo także dla Forbetu za współpracę sponsoringową także z mniejszymi, polskimi klubami piłkarskimi, które aktualnie z różnych powodów przeżywają trudności. Ze względu na fakt, że część graczy preferuje korzystanie z tzw. e- wallatów być może dobrą decyzją byłoby dodanie Skrilla do dostępnych metod płatności. Na koniec wypada się tylko cieszyć z faktu, że na polskim rynku pojawiają się nowi gracze, Forebet skupiony tylko na biznesie online oferuje ciekawe bonusy nie tylko dla nowych, ale także regularnych graczy, posiada przejrzystą stronę, proponuje różne rodzaje zakładów i aktywnie wspiera polski sport.

Aplikacja w Forbet

To, że bukmacherzy już dawno skierowali się w kierunku Internetu, to jedno. Natomiast juz powoli normą stają się aplikacje mobilne, które można zainstalować na różnych urządzeniach przenośnych, na przykład smartfonach (z którymi przecież się nie rozstajemy) lub tabletach. A jak prezentuje się aplikacja mobilna Forbet?

Dobrze, że ta firma bukmacherska zdecydowała się na aplikację, ponieważ według statystyk to właśnie w ten sposób obstawia się aktualnie najwięcej zakładów. Wcześniej Forbet przygotował responsywną witrynę, poprzez którą można było zawrzeć swój kupon. Wrażenia typerów odnośnie aplikacji mobilnej wydają się być mieszane – z jednej strony to dobrze z powodu wygody, natomiast z drugiej aplikacja mogłaby się oczywiście prezentować nieco lepiej.

Po pierwsze, jeśli ktoś chciał otrzymać bonus mobilny, czyli taki, który dedykowany jest na starcie przy obstawianiu poprzez urządzenie mobilne, to niestety takiego bonusu Forbet nie przewiduje. Jednak wciąż na graczy Forbet czeka forma bonusu na start, przy którym bierze się pod uwagę trzy pierwsze depozyty – od pierwszego aż po trzeci depozyt na gracza czeka procentowy bonus od wpłaty. Ogólnie można uzyskać bonus do 2000 PLN. Można zatem rzecz, że Forbet bonusy przyznaje naprawdę wysokie. Jakie są warunki obrotu i na jakie kwoty można liczyć przy poszczególnych wpłatach?

Pierwsza wpłata to 100%, jednak są tu wymogi – bonus zostanie obliczony do kwoty 1000 PLN pierwszego depozytu, więc nawet jeśli zostanie wpłacony wyższy depozyt, środki bonusowe ograniczą się do minimalnej kwoty. Co dalej? Jeżeli zostanie wpłacony drugi depozyt na konto Forbet, buikmacher przyzna graczowi 75%, a maksymalna kwota to 500 PLN. I w końcu przy trzecim depozycie zostanie przyznane 50%, przy czym maksymalna stawka trzeciego depozytu to ponownie 500 PLN.

A co z wymogami? Oczywiście, bonus należy obrócić po ustalonych przez bukmachera warunkach. Po pierwsze, minimalna kwota, jaką trzeba wpłacić, aby odebrać bonus powitalny, to 20 PLN. Następnie ten specjalny bonus trzeba obrócić cztery razy. Mogą być to kupony dotyczące pojedynczego zdarzenia, czyli single (po kursie minimalnym 2 00) lub zakłady akumulowane (z kursem całkowitym 2.0 i kursem minimalnym dla pojedynczych zdarzeń 1,3). Taka możliwość wyboru singla lub AKO jest dosyć niespotykana, to fakt. Zazwyczaj bukmacherzy oczekują wielokrotnego obrotu przy kuponach akumulowanych, ponieważ wiąże się to niestety z większym ryzykiem przegranej, szczególnie, że w zapisach regulaminowych obowiązują także wysokie kursy, które (jeśli są przesadnie wysokie) świadczą o niskim prawdopodobieństwie zajścia danego typu.

To nie koniec ograniczeń w ramach bonusu. Do wymaganego obrotu nie są zaliczone systemowe kupony, a także sporty wirtualne. A jaki gracze mają czas na obrót? Wszystkich wspomnianych warunków należy dokonać w ciągu 30 dni.

To faktycznie interesująca forma bonusu od depozytu, który można otrzymać przechodząc przez proces rejestracji i dokonując swoich pierwszych wpłat. Pamiętaj jednak, że w drugim kwartale roku 2019 Forbet kod promocyjny przyznaje w konkretnej stawce i po określonych warunkach, lecz z czasem oferta bonusowa może ulec zmianom. Jeżeli interesują Cię aktualne kody promocyjne, warto zaglądać na oficjalną stronę bukmachera, gdzie znajdują się wszelkie informacje dotyczące obecnie funkcjonujących promocyjach – dowiesz się, czy przewidywane są bonusy bez depozytu, gdzie należy wpisać promocyjny kod czy ile wynosi na tę chwilę maksymalny bonus.

Zakłady bukmacherskie Forbet – szczegóły oferty

Forbet to relatywnie nowy bukmacher, który niemal natychmiast zyskał zainteresowanie wśród graczy. Początkowo każda osoba otrzymywała 20 PLN bonusu powitalnego bez depozytu, co było dość niespotykanym zjawiskiem (choć aktualnie od lub bez depozytu bonusy nie są niczym nadzwyczajnym jeśli chodzi o pakiet powitalny bukmacherów). Z pewnością był to celowy zabieg, który miał na celu zdobycie rozgłosu. Trzeba jednak przyznać, że tym sposobem zakłady bukmacherskie Forbet zyskały szereg zwolenników. Obecnie zakład powitalny ma zupełnie inną formę. Poniżej przestawiono szczegóły na temat oferty Forbet.

Forbet to legalny bukmacher, który funkcjonuje na rynku od 2016 roku. Istotnym jest to, że prowadzi on swoją działalność jedynie w Internecie, tak wiec nie mamy do dyspozycji punktów naziemnych. Wielkim plusem oferty przygotowanej przez tego bukmachera jest spora ilość akcji promocyjnych.
W pierwszej kolejności należy zarejestrować się na platformie. Osoby, które nie mają doświadczenia boją się zwykle podawać dużej ilości danych w sieci. Pamiętajmy jednak, że jest to całkowicie bezpieczne. Nasze dane są szyfrowane i chronione. Dlaczego przesłanie danych osobowych jest obowiązkowe? Wynika to z przepisów ustanowionych przez Ministerstwo Finansów. Każdy legalny bukmacher musi się dostosować do przepisów.

Każda osoba, która dokona rejestracji może liczyć na bonus powitalny na obstawiane w Forbet zaklady, który jest jednym z najwyższych na rynku. Wynosi on aż 1200 zł + 100 od wpłaty (w przypadku posiadania specjalnego kodu bonusowego). Jeśli nie dysponujemy aktualnym kodem bonusowym, to kwota będzie niższa o 50 PLN kod jest zatem bardzo korzystny.
KOD: PREZENT

Bukmacher Forbet oferuje również inne udogodnienia, takie jak np. gra bez podatku, czy też dodatkowe premie za grę na akumulatorach. Obstawiając zakłady legalne musimy liczyć się z koniecznością zapłaty podatku, który wynosi aż 12%. Oznacza to, że nasza wygrana zostanie pomniejszona o tę wartość. Forbet oferuje swoim klientom grę bez podatków. Oznacza to, że do naszej wygranej doliczana jest zupełnie za darmo wartość podatku, tak więc należna kwota nie zmniejsza się. Jest to niezwykle korzystna opcja. Trzeba również podkreślić, że Forbet nie zaniża z tego powodu kursów, tak jak mogłoby się wydawać. Są one porównywalne z ofertą konkurencji.

Zakłady bukmacherskie Forbet – opinie użytkowników

Jakie Forbet opinie zbiera wśród swoich klientów? Bukmacher Forbet cieszy się sporym zainteresowaniem klientów. Jest to jeden z najczęściej wybieranych bukmacherów. Gracze chwalą sobie nie tylko korzystną ofertę, ale również intuicyjną stronę internetową. Jest ona przejrzysta i prosta w obsłudze. Dodatkowym plusem jest fakt, że możemy kontrolować nasze zakłady nie tylko z poziomu komputera, ale również urządzeń mobilnych.

A co, jeśli mamy jakikolwiek problem chociażby przy procesie rejestracji konta (choć w Forbet rejestracja konta zazwyczaj przebiega bezproblemowo i nie odbiega od standardów u innych buków)? Możemy liczyć na pomoc iForbet – sporym ułatwieniem jest support w postaci czatu znajdującego się na stronie internetowej. W dowolnym momencie możemy zadać nurtujące nas pytanie dotyczące oferty, a wykwalifikowany konsultant udzieli nam merytorycznej odpowiedzi tak szybko, jak to tylko możliwe. Reklamacje iForbet przyjmuje za pośrednictwem maila, więc jeśli zaistnieje taka potrzeba, można skontaktować się z bukmacherem w taki sposób.

Serwis tego legalnego bukmachera posiada bogatą ofertę zakładów na wiele dyscyplin sportowych (w Polsce rzecz jasna piłka nożna wiedzie prym – Polacy uwielbiają na przykład Ligę Mistrzów), a także można obstawiać zakłady na żywo. Ilość zakładów live nie jest zbyt duża, jednak zadowalająca. Sporym zainteresowaniem cieszą się w ostatnim czasie wirtualne sporty, więc tutaj także Forbet legalny bukmacher wypada całkiem pozytywnie. Gracz ma do dyspozycji różne metody płatności. Niewielkim minusem może być brak transmisji online. U niektórych bukmacherów znajduje się taka opcja, czyli live streaming (gracze lubią obstawiać zakłady live, jednocześnie oglądając przebieg spotkania u bukmachera) – na pewno jeśli taka funkcja się pojawi, będzie to kolejny czynnik skłaniający nowych graczy do zakładania konta.

Czy gdybyśmy spróbowali stworzyć pewnego rodzaju ranking bukmacherów, opinie graczy korzystających z usług Forbetu zapewniłyby mu podium? Trudno jest to orzec, ponieważ każdy typer oczekuje czego innego w zakresie zakładów wzajemnych. Jedni chcą, aby były wysokie kursy bukmacherskie na zdarzenia, innych interesuje darmowy zakład lub ogólna oferta bonusowa. Jeszcze następni oczekują szerokiego zakresu wydarzeń sportowych oraz dyscyplin. Każde zestawienie polskich bukmacherów pokazuje rożnych faworytów, ponieważ jest to oczywiście bardzo subiektywne. Jednak możemy powiedzieć, że For bet posiada naprawdę przyzwoitą ofertę, lecz z drugiej strony wzrastająca konkurencja na rynku sprawia, że każdy bukmacher, w tym i Forbet, musi stale pracować nad swoja ofertą, aby pozostawać w oczach klientów atrakcyjnym. Dlatego też w roku 2019 bonus czy inne elementy oferty muszą wciąż się rozwijać.

Graj jedynie u legalnych bukmacherów

Jak już wspominaliśmy wcześniej, Forbet działa na terytorium Polski zupełnie legalnie na mocy licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych w Sieci. Dobrze, że w ostatnim czasie na polskim rynku zakładów dużo się dzieje, ponieważ zwiększa to możliwości wyboru klientów. Pamiętaj, że z decyzją obstawiania zakładów u nielegalnych bukmacherów wiążą się konsekwencje prawne. Jeśli interesuje Cię taka forma rozrywki, to jedynym słusznym wyborem jest legalny polski bukmacher z zezwoleniem od Ministra Finansów.

Niezależnie od wybranego operatora, hazard wiąże się z ryzykiem uzależnienia i utraty środków finansowych. Graj odpowiedzialnie i pamiętaj, że zawieranie zakładów wzajemnych u legalnych bukmacherów jest możliwe dla osób pełnoletnich.

DODAJ OPINIĘ

OSTATNIE OPINIE

7 lipca , 2018 | Autor: Tgjn5

Gym c i

Ocena

23 listopada , 2018 | Autor: Frost

Super bukmacher, fajny bonus powitalny , widać że się rozwijają

OcenaProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU