1

6.7 / 10 (głosów: )

rozwiń listę i oddaj głos

Odbierz bonus

Zakłady Bukmacherskie Forbet

INFORMACJE OGÓLNE

  • 100% legalny dział pod nadzorem Ministerstwa Finansów
  • Minimalna stawka zakładu to tylko 1 PLN
  • Jako jedyny nie przerzuca całego podatku na gracza!
  • Szeroka oferta na niższe polskie ligi
  • Strona i obsługa klienta dostępne w języku polskim
  • Wspiera mniejsze kluby sportowe

Forbet oferuje 1200 zł + 50 zł extra
Użyj kodu: PREZENT

Zakłady bukmacherskie Forbet podstawowe informacje

Forebet rozpoczął działalność w sierpniu 2016 roku, zatem obok zakładów bukmacherskich LVbet posiada najkrótszy staż na polskim rynku. Zakłady bukmacherskie Forbet są w pełni legalnym bukmacherem, posiadającym licencję polskiego Ministerstwa Finansów.

forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000263257, NIP: 5482487290, REGON: 240448217) dawniej Casino Games Sp. z o.o.- zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016

Jako jedyny z obecnych na polskim rynku bukmacherów Forbet skupił się tylko na działalności internetowej, nie posiada punktów naziemnych.

Jeżeli chodzi o zaangażowanie sponsoringowe Forbet jest sponsorem siatkarskiej Plus Ligi oraz wielokrotnego mistrza Polski w siatkówce Skry Bełchatów. Piłkarsko jest głównym sponsorem Śląska Wrocław, postawił także na współpracę z nieco mniejszymi klubami jak Stomil Olsztyn, GKS Tychy, Odra Opole, Motor Lublin, RKS Radomsko, czy też aktualnie powoli wychodzący z zapaści ŁKS Łódź. Bukmacher Forbet współpracuje również z klubami z ligi żużlowej Stalą Gorzów, Włókniarzem Częstochowa czy Stalą Rzeszów.

Forbet bonus powitalny, kod promocyjny

Gracze, którzy podczas procesu rejestracji wpiszą kod promocyjny „PREZENT” będą upoważnieni do otrzymania wyższej niż standardowa oferty powitalnej. Kod PREZENT upoważnia do otrzymania bonusa na start 100% do kwoty 1200 PLN. Jeżeli chodzi o wymogi co do obrotu jest to 8x, po kursie 3.00 lub wyższym. Bonus jest nieaktywny do czasu wykonania obrotu zdeponowanymi środkami. Należy wykonać obrót minimum dwoma odmiennymi kuponami, 1x obrotu kwotą odpowiadającą należnemu bonusowi po kursie minimalnym 1.7.

Forbet oferta i opinie

Zakłady bukmacherskie Forebet jako jeden z nielicznych na polskim rynku pozwala przynajmniej częściowo uniknąć konieczności płacenia podatku bukmacherskiego. Jeżeli zdecydujemy się zagrać minimum 3 zdarzenia na kuponie, którego kurs będzie nie niższy niż 2.00 bukmacher Forebet dzieli się za graczem obowiązkiem płacenia podatku 50/50. Forbet ma bardzo przejrzystą stronę, uznał, że „mniej znaczy więcej” i postawił na prostotę. W naszej ocenie to bardzo słuszny kierunek, Forbet uniknął sytuacji w której strona jest przeładowana treściami i w efekcie trudno znaleźć najważniejsze ligi czy dyscypliny. Szeroka oferta szczególnie na niższe ligi piłkarskie, brawo także dla Forbetu za współpracę sponsoringową także z mniejszymi, polskimi klubami piłkarskimi, które aktualnie z różnych powodów przeżywają trudności. Ze względu na fakt, że część graczy preferuje korzystanie z tzw. e- wallatów być może dobrą decyzją byłoby dodanie Skrilla do dostępnych metod płatności. Na koniec wypada się tylko cieszyć z faktu, że na polskim rynku pojawiają się nowi gracze, Forebet skupiony tylko na biznesie online oferuje ciekawe bonusy nie tylko dla nowych, ale także regularnych graczy, posiada przejrzystą stronę i aktywnie wspiera polski sport.

 

Zakłady bukmacherskie Forbet – szczegóły oferty

Forbet to relatywnie nowy bukmacher, który niemal natychmiast zyskał zainteresowanie wśród graczy. Początkowo każda osoba otrzymywała 20 zł bonusy powitalnego bez depozytu, co było dość niespotykanym zjawiskiem. Z pewnością był to celowy zabieg, który miał na celu zdobycie rozgłosy. Trzeba jednak przyznać, że tym sposobem zakłady bukmacherskie Forbet zyskały szereg zwolenników. Obecnie zakład powitalny ma zupełnie inną formę. Poniżej przestawiono szczegóły na temat oferty Forbet.

Forbet to legalny bukmacher, który funkcjonuje na rynku od 2016 roku. Istotnym jest to, że prowadzi on swoją działalność jedynie w Internecie, tak wiec nie mamy do dyspozycji punktów naziemnych. Wielkim plusem oferty przygotowanej przez tego bukmachera jest spora ilość akcji promocyjnych.
W pierwszej kolejności należy zarejestrować się na platformie. Osoby, które nie mają doświadczenia boją się zwykle podawać dużej ilości danych w sieci. Pamiętajmy jednak, że jest to całkowicie bezpieczne. Nasze dane są szyfrowane i chronione. Dlaczego przesłanie danych osobowych jest obowiązkowe? Wynika to z przepisów ustanowionych przez Ministerstwo Finansów. Każdy legalny bukmacher musi się dostosować do przepisów.

Każda osoba, która dokona rejestracji może liczyć na bonus powitalny, który jest jednym z najwyższych na rynku. Wynosi on aż 1200 zł + 100 zł (w przypadku posiadania specjalnego kodu bonusowego). Jeśli nie dysponujemy aktualnym kodem bonusowym, to kwota będzie niższa o 50 zł.
KOD: PREZENT

Bukmacher Forbet oferuje również inne udogodnienia, takie jak np. gra bez podatku, czy też dodatkowe premie za grę na akumulatorach. Obstawiając zakłady legalne musimy liczyć się z koniecznością zapłaty podatku, który wynosi aż 12%. Oznacza to, że nasza wygrana zostanie pomniejszona o tę wartość. Forbet oferuje swoim klientom grę bez podatków. Oznacza to, że do naszej wygranej doliczana jest zupełnie za darmo wartość podatku, tak więc należna kwota nie zmniejsza się. Jest to niezwykle korzystna opcja. Trzeba również podkreślić, że Forbet nie zaniża z tego powodu kursów, tak jak mogłoby się wydawać. Są one porównywalne z ofertą konkurencji.

Zakłady bukmacherskie Forbet – opinie użytkowników

Bukmacher Forbet cieszy się sporym zainteresowaniem klientów. Jest to jeden z najczęściej wybieranych bukmacherów. Gracze chwalą sobie nie tylko korzystną ofertę, ale również intuicyjna stronę internetową. Jest ona przejrzysta i prosta w obsłudze. Dodatkowym plusem jest fakt, że możemy kontrolować nasze zakłady nie tylko z poziomu komputera, ale również urządzeń mobilnych.
Sporym ułatwieniem jest również support w postaci czatu znajdującego się na stronie internetowej. W dowolnym momencie możemy zadać nurtujące nas pytanie dotyczące oferty, a wykwalifikowany konsultant udzieli nam merytorycznej odpowiedzi tak szybko, jak to tylko możliwe.
Serwis posiada bogatą ofertę zakładów, a także zakładów na żywo. Ilość zakładów live nie jest zbyt duża, jednak zadowalająca. Niewielkim minusem może być brak transmisji online.

DODAJ OPINIĘ

OSTATNIE OPINIE

7 lipca , 2018 | Autor: Tgjn5

Gym c i

Ocena

23 listopada , 2018 | Autor: Frost

Super bukmacher, fajny bonus powitalny , widać że się rozwijają

OcenaProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU