1

6.9 / 10 (głosów: )

rozwiń listę i oddaj głos

Odbierz bonus

Zakłady Bukmacherskie Forbet

INFORMACJE OGÓLNE

  • 100% legalny dział pod nadzorem Ministerstwa Finansów
  • Minimalna stawka zakładu to tylko 1 PLN
  • Jako jedyny nie przerzuca całego podatku na gracza!
  • Szeroka oferta na niższe polskie ligi
  • Strona i obsługa klienta dostępne w języku polskim
  • Wspiera mniejsze kluby sportowe

Forbet oferuje 600 zł + 50 zł extra
Użyj kodu: PREZENT

Zakłady bukmacherskie Forbet podstawowe informacje

Forebet rozpoczął działalność w sierpniu 2016 roku, zatem obok zakładów bukmacherskich LVbet posiada najkrótszy staż na polskim rynku. Zakłady bukmacherskie Forbet są w pełni legalnym bukmacherem, posiadającym licencję polskiego Ministerstwa Finansów.

forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000263257, NIP: 5482487290, REGON: 240448217) dawniej Casino Games Sp. z o.o.- zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016

Jako jedyny z obecnych na polskim rynku bukmacherów Forbet skupił się tylko na działalności internetowej, nie posiada punktów naziemnych.

Jeżeli chodzi o zaangażowanie sponsoringowe Forbet jest sponsorem siatkarskiej Plus Ligi oraz wielokrotnego mistrza Polski w siatkówce Skry Bełchatów. Piłkarsko jest głównym sponsorem Śląska Wrocław, postawił także na współpracę z nieco mniejszymi klubami jak Stomil Olsztyn, GKS Tychy, Odra Opole, Motor Lublin, RKS Radomsko, czy też aktualnie powoli wychodzący z zapaści ŁKS Łódź. Bukmacher Forbet współpracuje również z klubami z ligi żużlowej Stalą Gorzów, Włókniarzem Częstochowa czy Stalą Rzeszów.

Forbet bonus powitalny, kod promocyjny

Gracze, którzy podczas procesu rejestracji wpiszą kod promocyjny „PREZENT” będą upoważnieni do otrzymania wyższej niż standardowa oferty powitalnej. Kod PREZENT upoważnia do otrzymania bonusa na start 100% do kwoty 650 PLN. Jeżeli chodzi o wymogi co do obrotu jest to 8x, po kursie 3.00 lub wyższym. Bonus jest nieaktywny do czasu wykonania obrotu zdeponowanymi środkami. Należy wykonać obrót minimum dwoma odmiennymi kuponami, 1x obrotu kwotą odpowiadającą należnemu bonusowi po kursie minimalnym 1.7.

Forbet oferta i opinie

Zakłady bukmacherskie Forebet jako jeden z nielicznych na polskim rynku pozwala przynajmniej częściowo uniknąć konieczności płacenia podatku bukmacherskiego. Jeżeli zdecydujemy się zagrać minimum 3 zdarzenia na kuponie, którego kurs będzie nie niższy niż 2.00 bukmacher Forebet dzieli się za graczem obowiązkiem płacenia podatku 50/50. Forbet ma bardzo przejrzystą stronę, uznał, że „mniej znaczy więcej” i postawił na prostotę. W naszej ocenie to bardzo słuszny kierunek, Forbet uniknął sytuacji w której strona jest przeładowana treściami i w efekcie trudno znaleźć najważniejsze ligi czy dyscypliny. Szeroka oferta szczególnie na niższe ligi piłkarskie, brawo także dla Forbetu za współpracę sponsoringową także z mniejszymi, polskimi klubami piłkarskimi, które aktualnie z różnych powodów przeżywają trudności. Ze względu na fakt, że część graczy preferuje korzystanie z tzw. e- wallatów być może dobrą decyzją byłoby dodanie Skrilla do dostępnych metod płatności. Na koniec wypada się tylko cieszyć z faktu, że na polskim rynku pojawiają się nowi gracze, Forebet skupiony tylko na biznesie online oferuje ciekawe bonusy nie tylko dla nowych, ale także regularnych graczy, posiada przejrzystą stronę i aktywnie wspiera polski sport.

DODAJ OPINIĘ

OSTATNIE OPINIEProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU