1

/ 10 (głosów: )

rozwiń listę i oddaj głos

Zakłady Bukmacherskie Regulamin


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/keitopl/polscy-bukmacherzy.pl/public_html/wp-content/themes/twentyseventeen/page.php on line 312

Postanowienia Ogólne

1. Strona polscy-bukmacherzy.pl to serwis dla wszystkich, którzy interesują się zakładami wzajemnymi, grami losowymi lub grami hazardowymi. Informacje zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i rozrywkowy.

2. Strona przeznaczona jest dla pełnoletnich użytkowników polskojęzycznych, zainteresowanych zakładami wzajemnymi, grami losowymi lub grami hazardowymi przez internet w krajach w których zakłady wzajemne, gry losowe lub gry hazardowe są dozwolone.

3. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za sposób i konsekwencje ich użycia.

4. Portal polscy-bukmacherzy.pl nie promuje jakiejkolwiek nielegalnej działalności związanej z hazardem, nie zachęca do udziału w niej i nie udziela jakiegokolwiek wsparcia.

5. Informacje i rekomendacje portalu <strong>polscy-bukmacherzy.pl</strong> w odniesieniu do gry na prawdziwe pieniądze skierowane są do graczy posługujących się językiem polskim i przebywających w krajach gdzie rozrywka taka jest legalna (np. Wielka Brytania).

6. Strona polscy-bukmacherzy.pl zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych, nad którymi jej właściciele ani administratorzy nie mają kontroli i mogą przyjąć odpowiedzialności za ich treść. Operator lub operator jest zawsze odpowiedzialny za zawartość tych stron. Po otrzymaniu zgłoszenia naruszeń, będziemy niezwłocznie usuwać takie linki.

Postanowienia końcowe

1. Regulamin wchodzi w życie z dniem 1 kwietnia 2017 r.
2. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie.
3. Każdy użytkownik serwisu ma obowiązek zapoznać się z treścią regulaminu i akceptuje jego warunki

DODAJ OPINIĘ

OSTATNIE OPINIE


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/klient.dhosting.pl/keitopl/polscy-bukmacherzy.pl/public_html/wp-content/themes/twentyseventeen/page.php on line 401


Projekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU