1

6.9 / 10 (głosów: )

rozwiń listę i oddaj głos

Odbierz bonus

Zakłady Bukmacherskie Milenium

INFORMACJE OGÓLNE

  • Strona w języku polskim
  • 100% legalny dział pod nadzorem Ministerstwa Finansów
  • Od 16-go lutego 2012 posiada licencję polskiego Ministerstwa Finansów
  • 760 PLN bonus na start
  • aplikacja mobilna
  • superoferta codziennie lepsze kursy niż u konkurencji
  • negocjuj kursy, przy stawce powyżej 2000 PLN
  • aktywnie wspiera polski sport
  • statystyki sportowe do pobrania ze strony
  • promocja Happy Hour

Mielnium oferuje 760 zł + 20 + 10 bonus na start

Milenium Zakłady bukmacherskie podstawowe informacje

Milenium zakłady bukmacherskie działają na polskim rynku od października 2004 roku. Biało-czerwone kolory w logo bukmachera nawiązują do polskiego kapitału firmy. Siedziba Milenium znajduje się w Zielonej Górze. Bukmacher posiada około 200 punktów naziemnych.

Milenium jest legalnym bukmacherem, posiadającym licencje polskiego Ministerstwa Finansów.
Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (KRS: 0000182607, NIP: 782-22-80-615, REGON: 634526323) – zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599
W temacie sponsoringów Milenium zakłady bukmacherskie jest sponsorem klubu piłkarskiego Zagłębie Lubin, w przeszłości bukmacher ściśle współpracował z polską ligą koszykarską.

Milenium bonus powitalny, kod promocyjny

Bonus na start wynosi 100% depozytu do 760 PLN. Bukmacher wymaga czterokrotnego obrotu depozytem po kursie nie niższym niż 2.00. Bonus uwalniany jest w dwóch etapach 20% i 80%. Warto pamiętać iż zakłady obstawiane w Totalizatorze nie są wliczane do wymogów co do obrotu. Gracze mają 60 dni na spełnienie wymogów co do obrotu.

Milenium Zakłady oferta | milenium bukmacher

Nie ma co ukrywać, że bukmacher Milenium odstaje od liderów polskiego rynku bukmacherskiego. Niemniej widać zmiany na korzyść. Warto docenić uruchomienie nowej strony internetowej oraz funkcjonalną platformę do typowania live. Bukmacher posiada dostępne aplikacje zarówno na urządzenia z system operacyjnym Android jak i Ios. Dla graczy, którzy dołączą do programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium przygotowano dodatkową ofertę powitalną w postaci 10 złotowego, darmowego zakładu na dowolne zdarzenie. Bukmacher posiada w swojej ofercie Totalizator, m.in Ligową 13 polegającą na typowaniu 1×2 zestawu 13 meczów. Pula główna wynosi 40 000 PLN. Z minusów bukmacher później niż konkurenci wystawia kursy na poszczególne wydarzenia, warto byłoby rozważyć dodanie Dotpay oraz Skrill do dostępnych metod płatności.

 

Zakłady bukmacherskie Milenium – czy są legalne?

Osoby, które planują obstawianie zakładów bukmacherskich przez Internet bardzo często zastanawiają się, czy przedsiębiorstwo Milenium działa legalnie. Odpowiedź jest jednoznaczna – jest to polskie przedsiębiorstwo, które zostało zarejestrowane już kilka lat temu. Oznacza więc to, że Milenium to w pełni legalny bukmacher, którego oferta jest zgodna z obowiązującymi rozporządzeniami Ministra Finansów. Nie musimy więc obawiać się, że staniemy się ofiarą oszustwa. Poniżej przedstawiono szczegóły dotyczące oferty tego bukmachera.

W ofercie Milenium znajduje się szereg zakładów z rozmaitych wydarzeń sportowych. Są one podzielone na kategorie, dzięki czemu bez najmniejszego problemu znajdziemy coś interesującego dla nas. Warto dodać, że ten bukmacher posiada swoją ofertę nie tylko w sieci, ale również w punktach naziemnych, które znajdują się w kilkunastu miastach w Polsce.
Każdy, kto zarejestruje się na platformie Milenium otrzyma bonus powitalny. Jest ona całkiem wysoki – aktualnie gracz może otrzymać maksymalnie 760 zł (jest to 100% kwoty wpłaconej do depozytu). Kiedy otrzymuje się gotówkę na start? Bonus nie jest naliczany w momencie rejestracji, a wtedy, gdy dokonamy wpłaty pierwszego depozytu. Ważne jest również to, że bonus można wypłacić wtedy, gdy łączne zakłady zawarte poprzez platformę będą 3-krotnie wyższe niż kwota przyznanego bonusu. Owe zakłady muszą składać się z minimum trzech zdarzeń, a kurs nie może być mniejszy niż 2,0. Od dnia zweryfikowania naszego konta mamy 60 dni na wpłatę pierwszego depozytu. W innym przypadku przepada nam bonus powitalny.

Zakłady bukmacherskie Milenium – bogata oferta

Jak wyżej wspomniano zakłady bukmacherskie Milenium są bardzo rozbudowane. Ilość dostępnych zdarzeń jest naprawdę duża, wiec każdy może znaleźć coś dla siebie. W ofercie znajdziemy również zakłady na żywo, jednak ich ilość nie jest obecnie zbyt duża. Dobrze jest jednak wiedzieć, że Milenium cały czas się rozwija, tak więc oferta zakładów live również może zostać rozszerzona.
Marża bukmachera wynosi 10%, co dla wielu osób może być minusem. Wysokość oprocentowania każdego kuponu jest równa 12%. Ponadto od każdej wygranej powyżej 2280 zł bukmacher pobiera 10%.
Dobrze również dodać, strona zakładów bukmacherskich Milenium jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Ponadto możemy kontrolować nasze zakłady za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki temu łatwo i szybko otrzymamy dostęp do niezbędnych nam funkcji. Aplikację możemy pobrać zarówno na urządzenia Apple, jak i z systemem Android. Mobilne zakłady bukmacherskie dają pełną swobodę oraz komfort. Nie musimy nawet korzystać z komputera.
Milenium to bukmacher godny polecenia. Wielu graczy może skarżyć się na konieczność opłacania podatku, jednak pamiętajmy, że nie da się tego ominąć w przypadku legalnych zakładów. Znacznie lepiej skorzystać jest z oferty zarejestrowanego bukmachera, gdyż tylko wtedy mamy gwarancję uczciwej oferty oraz bezproblemowej wypłacalności naszej wygranej.

DODAJ OPINIĘ

OSTATNIE OPINIE

19 września , 2017 | Autor: Ja

Super

OcenaProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU