1

6.6 / 10 (głosów: )

rozwiń listę i oddaj głos

Odbierz bonus

Zakłady Bukmacherskie LVBet

INFORMACJE OGÓLNE

  • 100% legalny dział pod nadzorem Ministerstwa Finansów
  • Sklepik, gdzie punkty można wymieniać na nagrody!
  • Specjalne promocje dla kibiców klubów, które sponsoruje LVBet
  • Bezproblemowe wpłaty przez P24, dotpay czy BLINK
  • Zwrot przy jednym pudle w kuponie KOMBI 5+
  • Minimalna stawka zakładu to tylko 1 PLN

Fortuna oferuje 1500 zł bonus na start i 20 zł bonus bez depozytu
Użyj kodu: PREZENT

Zakłady bukmacherskie LVbet podstawowe informacje

Bukmacher LV BET to jeden z najkrócej działających bukmacherów na rodzimym rynku. Obecny jest na polskim rynku od maja 2016 roku. Jest to na pewno legalny bukmacher, ponieważ firma ta posiada licencję polskiego Ministerstwa Finansów.

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) – zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK.

Aktualnie posiada około 60 punktów naziemnych, niemniej w przeciwieństwie do zakładów bukmacherskich STS czy Fortuna nastawiony jest głównie na rynek internetowy, dlatego też dla graczy w Sieci zaproponował LV BET kod promocji.

Wielu legalnych bukmacherów angażuje się we wsparcie naszego rodzimego sportu, oczywiście poprzez sponsoring. LV BET nie stanowi wyjątku i też wspomaga niektóre kluby. W kwestii sponsoringów bukmacher LVbet jest sponsorem Widzewa Łódź, Wisły Płock, Arki Gdynia, sponsorowane są także takie kluby jak Wisła Kraków oraz Piast Gliwice. Bukmacher zdecydował się także na bycie jednym z głównych sponsorów Eurovolley Polska 2017. Ambasadorem marki jest popularny „Juras” oraz Michał Ignaczak i Sebastian Mila. Całkiem niedawno sponsorował LV BET FAME MMA, zatem widać, że ten bukmacher angażuje się w polski sport.

Firma aktywnie prowadzi serwis internetowy łączynaspasja.pl. Możesz u nas znaleźć funkcjonujący u bukmachera LVBET kod promocyjny, dzięki któremu można otrzymać 1520 PLN w bonusie. Jeżeli interesuje Cię oferta bonusowa u tej firmy, w naszym artykule znajdziesz wszystkie informacje na ten temat, a także dowiesz się, jaka jest ogólna propozycja w LV BET.

LVbet bonus powitalny, kod promocyjny

Omawiając ofertę tego bukmachera, zaczniemy od tego, jakie bonusy na start znajdziemy w LV BET. Jeszcze do niedawna twierdziło się, że ta firma proponuje najwyższy na polskim rynku bonus od depozytu. Aktualnie została nam zaproponowana już wyższa kwota, jednak wciąż w LVBET bonus proponuje całkiem sporą stawkę z kodem LVBET. Do kwoty 1000 PLN bonusu powitalnego + 20 PLN bonus bez depozytu za rejestrację. Łącznie (ponieważ bonus obliczany jest na podstawie dwóch pierwszych wpłat) można uzyskać 1500 PLN. Wartość bonusu na start stanowi odpowiednik 1% wpłaty. Kurs po którym gramy u bukmachera LVbet jest pomnożony x 100. Minimalny kurs to 2.5, kupon akumulowany z minimum 3 wyborami przy kursie nie niższym niż 1.25 na każde zdarzenie. Zasady działania bonusu nie są tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Niemniej w przypadku oferty powitalnej w zakładach bukmacherskich LVbet prosimy o szczególnie uważnie wczytanie się w zapisy regulaminowe ze względu na nietypowe zasady działania bonusu na start.

Rozwińmy kwestię bonusu od pierwszej wpłaty i drugiej dokonywanej przez typera. Maksymalna kwota przyznawana przez bukmachera to 1500 złotych, jednak środki bonusowe zostały rozbite na dwa depozyty. Wróćmy jednak do tego pierwszego. Od wpłaconego pierwszego depozytu typer otrzymuje 1%, ale tylko wtedy, kiedy podczas wpłacania swoich środków depozytowych typer zaznaczy, że wybiera bonus z mnożnikiem. To bardzo istotne – tylko wybierając bonus z mnożnikiem, masz pewność, że faktycznie środki zostaną przyznane, ponieważ w innych okolicznościach nie zostanie po prostu on przyznany. Kolejną istotną kwestią jest maksymalna kwota, którą gracz będzie operował podczas obstawiania. Bierz pod uwagę, że oblicza się tę kwotę tylko do 1000 złotych, więc do dyspozycji w pierwszej kolejności będziesz mieć 10 PLN. Nawet jeśli wpłacisz więcej i tak zostanie przyznana wskazana kwota. Aby ta konkretna promocja zadziałała, należy wpłacić przynajmniej 50 PLN – tyle wynosi minimalna kwota.

Bukmacher BONUS Oferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 29 zł freebet + 30 zł zakład bez ryzyka

Wybór graczy

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 10 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra)

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1100 zł
Nasz bonus: 1111 zł + 25 zł FREEBET

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 760 zł
Nasz bonus: 760 zł + 10 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Co dalej? Po otrzymaniu bonusu z mnożnikiem, należy aktywować go na kuponie, który właśnie teraz będziesz obstawiać (przypominamy, że będzie to na chwilę obecną maksymalnie 10 PLN). Mnożnik, który został wcześniej zaznaczony, sprawni, że typowanego przez Ciebie zdarzenia kurs zostanie pomnożony przez 100. Jeśli w ten sposób zwiększy się kurs na Twoim kuponie, możesz spodziewać się powiększonej wygranej i w sumie może osiągnąć ona nawet 1000 PLN. O minimalnym kursie i liczbie wymaganych zdarzeń na kuponie już wspominaliśmy.

A co z graczami, którzy na starcie chcą wpłacić mniej niż 50 złotych? Im również przysługuje dodatkowy bonus, jednak mnożnik kursu będzie wynosił x10. Ponadto typer otrzyma do dyspozycji nie 1% wpłaconej kwoty, a 10% i to tą stawką będzie obracać, chcąc uzyskać więcej środków bonusowych. Aby otrzymać bonus należy jednak wysłać do bukmachera maila (na adres promocje LVBET) o tytule Bonus Powitalny.

Na podobnych zasadach można otrzymać 500 PLN od drugiego depozytu. To także forma bonusu z mnożnikiem, nie jest to jednak tak wysoki bonus powitalny jak przy pierwszej wpłacie typera. Niemniej jednak gracze próbują osiągnąć ten od drugiego depozytu bonus otrzymać, ponieważ lepsze nawet niższe dodatkowe środki na grę, niż żadne.

Czy jeśli nasz kupon kombi nie wejdzie, dalej otrzymamy bonus? Niestety nie – w takiej sytuacji dalsze wymagania zostają po prostu anulowane i obstawiamy tą kwotą, którą wpłaciliśmy w naszych depozytach.

Warunki otrzymania bonusu bez depozytu

Bonusy bez depozytu także cieszą się popularnością wśród typerów, więc nic dziwnego, że i taki bonus LVBET posiada w swojej ofercie. Jeżeli chodzi o zasady 20 złotowego bonusu za fakt rejestracji, mnożnik wynosi 20x. Czy te 20 zł bez depozytu gracz otrzymuje od razu? Niekoniecznie, należy zwrócić się do bukmachera z prośbą o Jeżeli chcemy otrzymać ten bonus należy wysłać e-mail pod adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule Bonus bez Depozytu. Bukmacher twierdzi, że ma 48 godzin na rozpatrzenie takiej prośby i mniej więcej w tym czasie możemy spodziewać się przyznanych nam 20 PLN bez depozytu.

A teraz zajrzyjmy do regulaminu i zobaczmy, jak w praktyce wygląda postępowanie z promocją bez depozytu od LV BET. Teoretycznie zakładamy, że uzyskamy dodatkowe środki na rozpoczęcie gry. Faktycznie, otrzymujemy je, jednak nie w kwocie 20 PLN, a 1 PLN. Następnie obstawiamy swój kupon – min. 3 zdarzenia, kurs całkowity na nim powinien wynosić 2,50, przy czym kurs na pojedyncze zdarzenie to przynajmniej 1,25. Jeżeli otrzymasz od bukmachera LVBET bonus bez depozytu, ponieważ poprawnie wytypujesz kupon z mnożnikiem, wygraną należy obrócić dwa razy z kursem całkowitym wynoszącym minimalnie 2,0. Bonus bezdepozytu będzie aktywny 30 dni na koncie gracza. Pamiętaj jednak o tym, że przy wszystkich bonusach depozytowych należy spełnić warunki kuponu (czyli minimalna liczba zdarzeń o łącznym kursie podanym przez bukmachera), aby faktycznie spełnić wytyczne i środki otrzymać.
rejestracja

Bonus LV BET dla stałych klientów

Należy podkreślić, że jest to bukmacher, który organizuje regularne promocje także dla stałych graczy. Na szczególne uznanie zasługują promocje dla kibiców klubów, które sponsorują zakłady bukmacherskie LVbet. Na co mogą zatem liczyć stali klienci? Na stronie LVBET PL możemy wyczytać, że typerzy, którzy wykazują się największą aktywnością i lojalnością (czyli regularnie wpłacają depozyty oraz nimi obracają) mogą liczyć na zaproszenie do strefy VIP. Wtedy klient może liczyć na indywidualną obsługę, zaproszenia na sportowe wydarzenia, promocje organizowane jedynie dla członków strefy VIP, ponadto od czasu do czasu dostaje się zaproszenia na eventy przeznaczone wyłącznie dla VIPów. Można także liczyć na szybkie wypłaty, chociaż trzeba przyznać, że i bez tego wpłaty i wypłaty odbywają się dosyć sprawnie.

Standardowy bonus, a raczej promocja, dla stałych klientów to zbieranie specjalnych punktów. W tej akcji uczestniczy każdy gracz, który obstawia zakłady u tego bukmachera za prawdziwe pieniądze (czyli te niepochodzące z bonusów). Aby uzyskać punkty, należy postawić zakład o wartości co najmniej 25 PLN, ponieważ jeden punkt to właśnie zagrane 25 złotych. Jeśli typer wykorzysta opcję cash-out, jego punkt zostaje odjęty z puli. Według regulaminu nie ma żadnych ograniczeń co do dyscyplin sportowych czy samych zakładów – obejmuje to zarówno te na żywo jak i prematch. A co dalej można zrobić z uzyskanymi punktami? 100 punktów można wymienić na 5 PLN, jednak (znowu podążając za regulaminem) środki uzyskane z wymiany punktów nie podlegają obrotowi.

Lojalni gracze LVbet mogą wymieniać punkty za grę na nagrody m.in. koszulki klubowe z autografami, bilety na mecze, a nawet trening MMA z Jurasem. Wszystkie punkty, które typer uzyskał podczas swojej gry, nie wygasają. Od czasu do czasu organizowany jest w LVBET kod promocji, a raczej specjalne akcje promocyjne, które sprawiają, że typer ma możliwość uzyskania jeszcze większej sumy punktów.

Promocja na zakłady na sporty wirtualne

Jako, że wirtualne sporty interesują coraz szersze grono odbiorców i stanowią już podstawę oferty, w LV BET można skorzystać z bonusu właśnie na tę formę rozrywki. Maksymalny bonus wynosi 200 PLN. Oblicza się 50% od wpłaconego depozytu, jednak należy pamiętać o górnym progu. Jeśli wpłacisz więcej niż 400 PLN i tak zostanie przyznane Ci 200 złotych, ponieważ jest to górna granica. W regulaminie znajdziemy warunki obrotu – oczywiście obstawiamy jedynie w obrębie sportów wirtualnych, należy dokonać 6- krotnego obrotu.

Sporo jest także na stronie LVBET P L promocji na naszą narodową dyscyplinę sportową, czyli piłkę nożną. Na przykład dla posiadaczy karnetów związanych z poszczególnymi klubami sponsorowanymi przez LV BET, przewiduje się specjalne promocje, które mogą sięgać nawet do 50 PLN. Wystarczy wysłać zdjęcie karnetu, aby uzyskać dodatkowy od LV BET kod promocji.

LVbet oferta

Każdy, kto poszukuje legalnych zakładów bukmacherskich z pewnością natknął się na ofertę Lvbet. Są to jeden z najpopularniejszych zakładów bukmacherskich, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród miłośników obstawiania meczy i innych wydarzeń sportowych. Dobrze jest wiedzieć, że zakłady można obstawiać nie tylko w Sieci, ale również punktach naziemnych zlokalizowanych w różnych częściach Polski. Bukmacher Lvbet proponuje szereg rozmaitych akcji promocyjnych, z których może skorzystać niemal każdy. Wszelkie bonusy przyciągają coraz to nowych klientów, ponadto oferowany jest także promocyjny LVBET kod.

Spotkamy całkiem szeroki zakres dyscyplin, oczywiście na sporty popularne jak i nieco bardziej niszowe. W dodatku w obrębie jednego sportu możesz obstawiać różne ligi i rynki zdarzeń. Na przykład w piłce nożnej będą to najpopularniejsze wydarzenia sportowe – Mundial, Euro, spotkania Ligi Mistrzów lub pomniejszych lig narodowych. Z racji, że gracze coraz chętniej obstawiają e-sporty i tę opcję LV BET daje swoim graczom. Zatem w odpowiedniej zakładce możemy znaleźć kilka najpopularniejszych gier. Ponadto szeroko rozwinięte są także sporty wirtualne, a nawet są bonusy, które dotyczą tylko tej kategorii.

A co w momencie, kiedy kogoś nie interesują żadne wydarzenia sportowe, nawet te niszowe? Do dyspozycji pozostawia się zakłady specjalne, które mogą dotyczyć dosłownie wszystkiego. Od polityki, przez wydarzenia kulturowe, nawet zakłady o pogodę w najbliższym czasie możemy tam znaleźć!

Przejrzysta, intuicyjna strona internetowa z naprawdę szeroką ofertą to bez wątpienia zaleta omawianego bukmachera. LVbet nie zapomniał o fanach boksu, MMA czy e-sportu. Warto zwrócić uwagę, że marża jest na ogół na niższym poziomie niż średnia rynkowa w Polsce. Brak streamingu video z wydarzeń sportowych według niektórych graczy także może zostać odebrany jako wada, ponieważ wielu polskich bukmacherów taką opcję już oferuje zarówno na swoich stronach internetowych jak i w aplikacji mobilnej. Jednak w ogólnym rozrachunku okazuje się, że jest to firma z solidną ofertą, która może spodobać się większości graczy.

Lvbet – zakłady przez Internet

Jak wyżej wspomniano, Lvbet proponuje nam obstawianie zakładów zarówno przez Internet, jak i w punktach stacjonarnych (m.in. w Warszawie, Krakowie, Płocku). Warto jednak skupić się na platformie internetowej, gdyż to ona przyciąga największą ilość osób.

Rejestracja na platformie nie stanowi żadnego problemu. Wszystko odbywa się szybko i bezproblemowo. Trzeba jednak pamiętać, że musimy przesłać nie tylko nasze podstawowe dane osobowe i numer konta bankowego ale również skan dowodu osobistego. Nie musimy jednak obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Jest to zupełnie normalna praktyka, która wynika z przepisów określonych przez Ministerstwo Finansów. Lvbet jest bukmacherem legalnym, tak więc musi przestrzegać obowiązujących norm. Jeśli jednak zależy nam na czasie, możemy skorzystać z opcji szybkiej rejestracji konta. Na czym to polega?

Szybka rejestracja to tylko 3 kroki i teoretycznie może nam to zająć tylko minutę. To skrócona wersja tradycyjnego zakładania konta – podajemy tylko najważniejsze informacje, takie jak imię, nazwisko, numer PESEL, maila i numer telefonu. Nie trzeba robić skanu dowodu osobistego i wysyłać go do bukmachera w celu weryfikacji i to właśnie pozwala zaoszczędzić nam najwięcej czasu. Jednak trzeba wiedzieć, że rejestrując się w ten sposób mamy ograniczone konto. Po pierwsze, nie przysługują nam bonusy powitalne i nie możemy z nich skorzystać. Po drugie mamy limit na same zakłady, ponieważ maksymalnie można obstawić 5200 PLN, ponadto nie można wypłacić środków z konta

Dostęp do funkcji umieszczonych na stronie internetowej otrzymujemy po weryfikacji wniosku, czyli po pełnej rejestracji. Więc jeśli chcesz skorzystać z oferty w całości, należy z konta tymczasowego utworzyć stałe konto. W tym celu należy po prostu uzupełnić w całości formularz rejestracyjny i potwierdzić swoją tożsamość poprzez udostępnienie skanu dokumentu. Wtedy rejestracja w LV BET może zostać zakończona, kiedy bukmacher potwierdzi naszą tożsamość. Zwykle nie trzeba na to długo czekać. Warto dodać, że każdy nowy gracz może liczyć na bonus powitalny – pamiętaj, że otrzymasz bonus dopiero po całkowitej weryfikacji konta. Jeśli chodzi o LVBET kod promocyjny rejestracja jest momentem, w którym możemy odebrać bonus. Wystarczy wpisanie kodu.

Bonus naliczany jest automatycznie w momencie, w którym typer wpłaca swój pierwszy depozyt. Otrzyma się dzięki temu bonus w wysokości 100% (do kwoty maksymalnie 100 zł). Kiedy można wypłacić pieniądze? Bonus wypłacany jest po czterokrotnym typowaniu. Nie bez znaczenia jest tu jednak informacja o kursie minimalnym – nie może być on mniejszy niż 1,75.

Szeroka oferta zakładów sportowych z kodem promocyjnym

U bukmachera LVBET kod bonusowy daje graczom nieco większe środki na obstawianie, które należy wykorzystać na zakłady wzajemne. Ciekawe jest, że Lvbet pozwala typować nie tylko tradycyjne rozgrywki sportowe, ale również te z branży e-sportu. Wybór jest na tyle szeroki, że bez problemu można znaleźć coś dla siebie. Pomimo tego, że wydarzenia sportowe cieszą się największą popularnością, to możemy również obstawiać wydarzenia z wielu innych dziedzin. Coraz chętniej obstawia się sporty wirtualne, na które także znajdzie się kilka promocji bonus do 200 PLN na przykład.

LV BET aplikacja na telefony

Korzystanie ze strony internetowej jest oczywiście bardzo wygodne, jednak nie zawsze możemy zabrać naszego laptopa i z niego korzystać. Co można zrobić, aby korzystać z oferty bukmacherów w Polsce poza domem? Z jednej strony można skorzystać z przeglądarki na telefonie, jednak nie każda witryna jest responsywna, czyli nie jest funkcjonalna na smartfonach. Tutaj niezbędna jest aplikacja mobilna, która zadziała na naszych telefonach i będziemy mogli z niej skorzystać wszędzie tam, gdzie będzie po prostu dostęp do Internetu – postaw zakład o każdej porze dnia i nocy oraz gdziekolwiek się znajdujesz!

Konto gracza w aplikacji ma praktycznie te same funkcje, które znajdziemy na stronie internetowej. Zadziała tam także proponowany przez nas kod promocyjny LV BET, więc jeżeli chcesz się zarejestrować poprzez aplikację, zarówno od jak i bez depozytu na start bonus oczywiście zadziała w aplikacji.

Lvbet – zalety i wady

Każdy początkujący gracz chce wiedzieć, jaki bukmacher internetowy będzie najlepszy na start. Czy warto wybrać zatem bukmachera LV BET? Zawieranie zakładów u tego operatora może przypaść do gustu większości klientów, mimo tego że działa on na naszym polskim rynku stosunkowo od niedawna. Co prawda w międzyczasie pojawiło się kilka kolejnych legalnych bukmacherów Lvbet, tak jak niemal każdy bukmacher ma zarówno swoje zalety, jak i wady. Do największych atutów tej oferty można zaliczyć m.in. bogaty wybór zakładów (nie tylko z dziedziny sportowej), relatywnie wysokie kursy, bonus powitalny, dogodne opcje płatności, czy też strona przystosowana do różnego typu urządzeń mobilnych.

Według niektórych graczy opcja cash-out, którą LVBET oferuje swoim graczom, jest zaletą, choć przy możliwości wycofania swojego kuponu należy być naprawdę ostrożnym i nie decydować się na to zbyt pochopnie, ponieważ możemy na tym stracić. Jednak po kolei – na czym w ogóle polega cash-out? Taka opcja jest na zakłady przedmeczowe oraz te na żywo oraz jednocześnie na zakład kombi i single – po prostu na Twoim kuponie powinien się znaleźć przynajmniej jedna selekcja. Dzięki temu, że funkcjonuje cash out, gracz ma więcej możliwości kontroli przy swoich zakładach i może wycofać się z kuponu, jeśli nie jest pewien, czy dane zdarzenie wejdzie. W ten sposób można otrzymać częściowy zwrot postawionej kwoty.

Gracz otrzymuje możliwość skorzystania z cash-outu w chwili, kiedy pod zakładką „moje zakłady” widzi czerwone oznaczenie. Kiedy typer wejdzie w sekcję swoich zakładów, będzie mógł sprawdzić, które kupony zostały objęte tą opcją. Jeśli ktoś chce z tego skorzystać, wystarczy, że kliknie „wypłać”. U bukmachera LVBET aplikacja na urządzenia mobilne także przewiduje taką opcję i procedura działa tak samo. A kiedy warto z tego skorzystać? W chwili, kiedy widzisz, że zdarzenie nie idzie po Twojej myśli. To szczególnie przydatna propozycja przy zakładach kombi – jeśli jedno z kilku spotkań nie wejdzie, tracisz wszystko, nawet jeżeli pozostałe były wygrane.

Należy jednak dobrze przemyśleć tę decyzje, ponieważ jeśli zdecydujesz się wycofać swój zakład, nie ma odwrotu i kwota po prostu zostanie wypłacona, ale nie będzie ona tak wysoka, jak w chwili, kiedy byśmy wygrali. Często gracze wykorzystują tę ofertę zakładów pod wpływem impulsu, a potem okazuje się, że jednak zrobili to zbyt pochopnie i ich typ okazał się trafiony. Pamiętaj także, że opcje cash-out nie podchodzą pod bonusy bukmacherskie, ponadto w przypadku chęci skorzystania z bonusu LVBET zastrzega w regulaminie, że przy zakładach bonusowych taka możliwość wcześniejszej wypłaty środków nie funkcjonuje. Należy zatem dokładnie zapoznać się z zapisami regulaminowymi.

Minusem dla wielu osób jest uboga oferta zakładów live. Z czasem zakłady bukmacherskie LV BET zwiększyły jednak zakres swoich propozycji w tej dziedzinie. Zastanawiają jednak bonusy – z jednej strony wydaje się, że otrzymujemy porządny pakiet powitalny (tak jak wspominaliśmy, swojego czasu był to najwyższy bonus na polskim rynku). Jednak po wczytaniu się w regulamin okazuje się, że aby faktycznie uzyskać w LV bet bonus, należy obrócić w odpowiedni sposób znacznie mniejszą kwotą. Wykorzystanie bonusu z mnożnikiem może być trudne, ponieważ jeśli kupon nie wejdzie, nawet pomnożony kurs nie pomoże – po prostu się tę kwotę przegrywa. Brakuje niektórym graczom na starcie darmowego zakładu, czyli cashbacku, w razie niepowodzenia. bezpieczny kupon zwrot postawionej stawki obejmuje w LV BET nie nowych graczy, lecz tych stałych.

Jeśli jednak podsumujemy to, co proponuje nam LV BET, wychodzimy na plus. Szeroka oferta na zakłady, powszechne i znane metody płatności, czy w końcu kod bonusowy LVBET sprawia, że klienci wypowiadają się dobrze o tej firmie. Z pewnością każdy, kto lubi obstawiać zakłady powinien zapoznać się z szczegółową ofertą tego bukmachera. Poza drobnymi wadami wypada on bardzo dobrze w ogólnym zestawieniu. Śmiało można powiedzieć, że jest on jednym z lepszych przedsiębiorstw oferujących zakłady bukmacherskie, co potwierdza tysiące osób – LVBET opinie zyskuje wśród swoich graczy naprawdę pozytywne.

Odpowiedzialna gra

Zainteresowanie zakładami bukmacherskimi stale rośnie, szczególnie teraz, kiedy na naszym rynku jest coraz więcej bukmacherów legalnych, u których bezpiecznie można założyć konto i obstawiać. Pamiętaj o tym, że o firm bez licencji Ministerstwa Finansów Polacy nie mogą rejestrować i zawierać zakładów. Ustawa Hazardowa, która została znowelizowania w 2017 roku, przewiduje surowe kary dla nieuczciwych graczy – można otrzymać nawet 120 stawek dziennych kary pieniężnej. Dlatego tak ważne jest, aby edukować szczególnie początkujących graczy, którzy mogą mieć na starcie problemy z określeniem jaki podmiot jest legalny, a jaki niekoniecznie. Jak rozpoznać, czy mamy do czynienia z legalnym bukmacherem?

Najważniejsza jest oczywiście licencja Ministra Finansów, w dodatku witryna bukmachera powinna być prowadzona w języku polskim (choć tu należy uważać na przetłumaczone strony nielegalnych bukmacherów). Niech nie zwiedzie cię informacja, że u zagranicznego bukmachera możesz uzyskać większą kwotę bonusu powitalnego czy znajdziesz lepsze kody promocyjne – legalni bukmacherzy również oferują naprawdę wiele, a w dodatku wspiera się polski budżet poprzez odprowadzanie podatków. Kod promocji LVBET również pozwala osiągnąć atrakcyjny bonus, zresztą możemy spodziewać się podobnego kodu promocyjnego i u innych legalnych w Polsce operatorów.

Niezależnie od tego, czy będziesz obstawiać w LVBET zakłady bukmacherskie, czy u innego operatora, pamiętaj o ryzyku uzależnienia oraz utraty środków finansowych. Graj odpowiedzialnie i tylko u legalnych bukmacherów.

 

DODAJ OPINIĘ

OSTATNIE OPINIE

14 września , 2017 | Autor: Marecki

Jest git

Ocena

28 listopada , 2017 | Autor: akjlasd

zajebisty bukmacher

Ocena

13 lutego , 2018 | Autor: bimper

podoba mi się ich strona

OcenaProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU