Polski Bukmacher LV BET Zakłady Bukmacherskie prezentuje jak łatwo otworzyć nowe konto! FILM!

7 March 2018
Polski Bukmacher LV BET Zakłady Bukmacherskie - rejestracja

Lvbet Legalny Bukmacher

Dzisiaj w naszym poradniku na temat Polskich Bukmacherów prezentujemy jak w łatwy sposób zarejestrować się na platformie LV BET Zakłady Bukmacherskie. W sumie możemy powiedzieć, że jest to proste jak barszcz! 🙂

Formularz składa się z trzech części:

  1. Podstawowe informacje;
  2. Dodatkowe informacje;
  3. Dane logowania.

Przy rejestracji nie możesz zostawić żadnego pola pustego. Pamiętaj, żeby otworzyć nowe konto musisz przygotować skan lub zdjęcie dowodu osobistego (obie strony) lub paszportu (tylko strona z danymi). Dokument musi być wyraźny, kolorowy i plik musi zawierać wszystkie cztery rogi dokumentu. Tylko po dodaniu tych dokumentów Twoja rejestracja zostanie pozytywnie zweryfikowana! Nie zapomnij dodać swojego numeru konta (bez spacji i koniecznie z przedrostkiem PL na początku).

Na koniec wprowadź swój unikalny login i hasło i jeszcze raz sprawdź czy wszystkie dane są poprawne. kliknij REJESTRACJA! Po pozytywnym zweryfikowaniu konta otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem udanej rejestracji!

Polscy Legalni Bukmacherzy są zobligowani bardzo restrykcyjnym prawem o ochronie danych osobowych także możesz spać spokojnie! Twoje dane są bezpieczne!

Polski Bukmacher LV BET Zakłady Bukmacherskie – Warto wiedzieć!!!

Możesz skorzystać z naszej ekskluzywnej oferty przygotowanej dla naszych czytelników przez Polskiego Legalnego Bukmachera!

LV BET kod: PREZENT!!! Więcej informacji na stronie LV BET Zakłady Bukmacherskie: klikni tutaj

Autor: SpinnerProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU