KOD PROMOCYJNY LVBET - PROMOCJE I BONUS POWITALNY

Zakłady bukmacherskie LVbet podstawowe informacje

Bukmacher LV BET to jeden z najkrócej działających bukmacherów na rodzimym rynku. Obecny jest na polskim rynku od maja 2016 roku. Jest to na pewno legalny bukmacher, ponieważ firma ta posiada licencję polskiego Ministerstwa Finansów.

LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) – zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK.

Aktualnie posiada około 60 punktów naziemnych, niemniej w przeciwieństwie do zakładów bukmacherskich STS czy Fortuna nastawiony jest głównie na rynek internetowy, dlatego też dla graczy w Sieci zaproponował LV BET kod promocji.

Wielu legalnych bukmacherów angażuje się we wsparcie naszego rodzimego sportu, oczywiście poprzez sponsoring. LV BET nie stanowi wyjątku i też wspomaga niektóre kluby. W kwestii sponsoringów bukmacher LVbet jest sponsorem Widzewa Łódź, Wisły Płock, Arki Gdynia, sponsorowane są także takie kluby jak Wisła Kraków oraz Piast Gliwice. Bukmacher zdecydował się także na bycie jednym z głównych sponsorów Eurovolley Polska 2017. Ambasadorem marki jest popularny „Juras” oraz Michał Ignaczak i Sebastian Mila. Całkiem niedawno sponsorował LV BET FAME MMA, zatem widać, że ten bukmacher angażuje się w polski sport.

Firma aktywnie prowadzi serwis internetowy łączynaspasja.pl. Możesz u nas znaleźć funkcjonujący u bukmachera LVBET kod promocyjny, dzięki któremu można otrzymać 1520 PLN w bonusie. Jeżeli interesuje Cię oferta bonusowa u tej firmy, w naszym artykule znajdziesz wszystkie informacje na ten temat, a także dowiesz się, jaka jest ogólna propozycja w LV BET.

LVbet bonus powitalny, kod promocyjny

Omawiając ofertę tego bukmachera, zaczniemy od tego, jakie bonusy na start znajdziemy w LV BET. Jeszcze do niedawna twierdziło się, że ta firma proponuje najwyższy na polskim rynku bonus od depozytu. Aktualnie została nam zaproponowana już wyższa kwota, jednak wciąż w LVBET bonus proponuje całkiem sporą stawkę z kodem LVBET. Do kwoty 1000 PLN bonusu powitalnego + 20 PLN bonus bez depozytu za rejestrację. Łącznie (ponieważ bonus obliczany jest na podstawie dwóch pierwszych wpłat) można uzyskać 1500 PLN. Wartość bonusu na start stanowi odpowiednik 1% wpłaty. Kurs po którym gramy u bukmachera LVbet jest pomnożony x 100. Minimalny kurs to 2.5, kupon akumulowany z minimum 3 wyborami przy kursie nie niższym niż 1.25 na każde zdarzenie. Zasady działania bonusu nie są tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Niemniej w przypadku oferty powitalnej w zakładach bukmacherskich LVbet prosimy o szczególnie uważnie wczytanie się w zapisy regulaminowe ze względu na nietypowe zasady działania bonusu na start.

Rozwińmy kwestię bonusu od pierwszej wpłaty i drugiej dokonywanej przez typera. Maksymalna kwota przyznawana przez bukmachera to 1500 złotych, jednak środki bonusowe zostały rozbite na dwa depozyty. Wróćmy jednak do tego pierwszego. Od wpłaconego pierwszego depozytu typer otrzymuje 1%, ale tylko wtedy, kiedy podczas wpłacania swoich środków depozytowych typer zaznaczy, że wybiera bonus z mnożnikiem. To bardzo istotne – tylko wybierając bonus z mnożnikiem, masz pewność, że faktycznie środki zostaną przyznane, ponieważ w innych okolicznościach nie zostanie po prostu on przyznany. Kolejną istotną kwestią jest maksymalna kwota, którą gracz będzie operował podczas obstawiania. Bierz pod uwagę, że oblicza się tę kwotę tylko do 1000 złotych, więc do dyspozycji w pierwszej kolejności będziesz mieć 10 PLN. Nawet jeśli wpłacisz więcej i tak zostanie przyznana wskazana kwota. Aby ta konkretna promocja zadziałała, należy wpłacić przynajmniej 50 PLN – tyle wynosi minimalna kwota.

Co dalej? Po otrzymaniu bonusu z mnożnikiem, należy aktywować go na kuponie, który właśnie teraz będziesz obstawiać (przypominamy, że będzie to na chwilę obecną maksymalnie 10 PLN). Mnożnik, który został wcześniej zaznaczony, sprawni, że typowanego przez Ciebie zdarzenia kurs zostanie pomnożony przez 100. Jeśli w ten sposób zwiększy się kurs na Twoim kuponie, możesz spodziewać się powiększonej wygranej i w sumie może osiągnąć ona nawet 1000 PLN. O minimalnym kursie i liczbie wymaganych zdarzeń na kuponie już wspominaliśmy.

A co z graczami, którzy na starcie chcą wpłacić mniej niż 50 złotych? Im również przysługuje dodatkowy bonus, jednak mnożnik kursu będzie wynosił x10. Ponadto typer otrzyma do dyspozycji nie 1% wpłaconej kwoty, a 10% i to tą stawką będzie obracać, chcąc uzyskać więcej środków bonusowych. Aby otrzymać bonus należy jednak wysłać do bukmachera maila (na adres promocje LVBET) o tytule Bonus Powitalny.

Na podobnych zasadach można otrzymać 500 PLN od drugiego depozytu. To także forma bonusu z mnożnikiem, nie jest to jednak tak wysoki bonus powitalny jak przy pierwszej wpłacie typera. Niemniej jednak gracze próbują osiągnąć ten od drugiego depozytu bonus otrzymać, ponieważ lepsze nawet niższe dodatkowe środki na grę, niż żadne.

Czy jeśli nasz kupon kombi nie wejdzie, dalej otrzymamy bonus? Niestety nie – w takiej sytuacji dalsze wymagania zostają po prostu anulowane i obstawiamy tą kwotą, którą wpłaciliśmy w naszych depozytach.

Warunki otrzymania bonusu bez depozytu

Bonusy bez depozytu także cieszą się popularnością wśród typerów, więc nic dziwnego, że i taki bonus LVBET posiada w swojej ofercie. Jeżeli chodzi o zasady 20 złotowego bonusu za fakt rejestracji, mnożnik wynosi 20x. Czy te 20 zł bez depozytu gracz otrzymuje od razu? Niekoniecznie, należy zwrócić się do bukmachera z prośbą o Jeżeli chcemy otrzymać ten bonus należy wysłać e-mail pod adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule Bonus bez Depozytu. Bukmacher twierdzi, że ma 48 godzin na rozpatrzenie takiej prośby i mniej więcej w tym czasie możemy spodziewać się przyznanych nam 20 PLN bez depozytu.

A teraz zajrzyjmy do regulaminu i zobaczmy, jak w praktyce wygląda postępowanie z promocją bez depozytu od LV BET. Teoretycznie zakładamy, że uzyskamy dodatkowe środki na rozpoczęcie gry. Faktycznie, otrzymujemy je, jednak nie w kwocie 20 PLN, a 1 PLN. Następnie obstawiamy swój kupon – min. 3 zdarzenia, kurs całkowity na nim powinien wynosić 2,50, przy czym kurs na pojedyncze zdarzenie to przynajmniej 1,25. Jeżeli otrzymasz od bukmachera LVBET bonus bez depozytu, ponieważ poprawnie wytypujesz kupon z mnożnikiem, wygraną należy obrócić dwa razy z kursem całkowitym wynoszącym minimalnie 2,0. Bonus bezdepozytu będzie aktywny 30 dni na koncie gracza. Pamiętaj jednak o tym, że przy wszystkich bonusach depozytowych należy spełnić warunki kuponu (czyli minimalna liczba zdarzeń o łącznym kursie podanym przez bukmachera), aby faktycznie spełnić wytyczne i środki otrzymać.
rejestracja

Bonus LV BET dla stałych klientów

Należy podkreślić, że jest to bukmacher, który organizuje regularne promocje także dla stałych graczy. Na szczególne uznanie zasługują promocje dla kibiców klubów, które sponsorują zakłady bukmacherskie LVbet. Na co mogą zatem liczyć stali klienci? Na stronie LVBET PL możemy wyczytać, że typerzy, którzy wykazują się największą aktywnością i lojalnością (czyli regularnie wpłacają depozyty oraz nimi obracają) mogą liczyć na zaproszenie do strefy VIP. Wtedy klient może liczyć na indywidualną obsługę, zaproszenia na sportowe wydarzenia, promocje organizowane jedynie dla członków strefy VIP, ponadto od czasu do czasu dostaje się zaproszenia na eventy przeznaczone wyłącznie dla VIPów. Można także liczyć na szybkie wypłaty, chociaż trzeba przyznać, że i bez tego wpłaty i wypłaty odbywają się dosyć sprawnie.

Standardowy bonus, a raczej promocja, dla stałych klientów to zbieranie specjalnych punktów. W tej akcji uczestniczy każdy gracz, który obstawia zakłady u tego bukmachera za prawdziwe pieniądze (czyli te niepochodzące z bonusów). Aby uzyskać punkty, należy postawić zakład o wartości co najmniej 25 PLN, ponieważ jeden punkt to właśnie zagrane 25 złotych. Jeśli typer wykorzysta opcję cash-out, jego punkt zostaje odjęty z puli. Według regulaminu nie ma żadnych ograniczeń co do dyscyplin sportowych czy samych zakładów – obejmuje to zarówno te na żywo jak i prematch. A co dalej można zrobić z uzyskanymi punktami? 100 punktów można wymienić na 5 PLN, jednak (znowu podążając za regulaminem) środki uzyskane z wymiany punktów nie podlegają obrotowi.

Lojalni gracze LVbet mogą wymieniać punkty za grę na nagrody m.in. koszulki klubowe z autografami, bilety na mecze, a nawet trening MMA z Jurasem. Wszystkie punkty, które typer uzyskał podczas swojej gry, nie wygasają. Od czasu do czasu organizowany jest w LVBET kod promocji, a raczej specjalne akcje promocyjne, które sprawiają, że typer ma możliwość uzyskania jeszcze większej sumy punktów.

Promocja na zakłady na sporty wirtualne

Jako, że wirtualne sporty interesują coraz szersze grono odbiorców i stanowią już podstawę oferty, w LV BET można skorzystać z bonusu właśnie na tę formę rozrywki. Maksymalny bonus wynosi 200 PLN. Oblicza się 50% od wpłaconego depozytu, jednak należy pamiętać o górnym progu. Jeśli wpłacisz więcej niż 400 PLN i tak zostanie przyznane Ci 200 złotych, ponieważ jest to górna granica. W regulaminie znajdziemy warunki obrotu – oczywiście obstawiamy jedynie w obrębie sportów wirtualnych, należy dokonać 6- krotnego obrotu.

Sporo jest także na stronie LVBET P L promocji na naszą narodową dyscyplinę sportową, czyli piłkę nożną. Na przykład dla posiadaczy karnetów związanych z poszczególnymi klubami sponsorowanymi przez LV BET, przewiduje się specjalne promocje, które mogą sięgać nawet do 50 PLN. Wystarczy wysłać zdjęcie karnetu, aby uzyskać dodatkowy od LV BET kod promocji.

LVbet oferta

Każdy, kto poszukuje legalnych zakładów bukmacherskich z pewnością natknął się na ofertę Lvbet. Są to jeden z najpopularniejszych zakładów bukmacherskich, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród miłośników obstawiania meczy i innych wydarzeń sportowych. Dobrze jest wiedzieć, że zakłady można obstawiać nie tylko w Sieci, ale również punktach naziemnych zlokalizowanych w różnych częściach Polski. Bukmacher Lvbet proponuje szereg rozmaitych akcji promocyjnych, z których może skorzystać niemal każdy. Wszelkie bonusy przyciągają coraz to nowych klientów, ponadto oferowany jest także promocyjny LVBET kod.

Spotkamy całkiem szeroki zakres dyscyplin, oczywiście na sporty popularne jak i nieco bardziej niszowe. W dodatku w obrębie jednego sportu możesz obstawiać różne ligi i rynki zdarzeń. Na przykład w piłce nożnej będą to najpopularniejsze wydarzenia sportowe – Mundial, Euro, spotkania Ligi Mistrzów lub pomniejszych lig narodowych. Z racji, że gracze coraz chętniej obstawiają e-sporty i tę opcję LV BET daje swoim graczom. Zatem w odpowiedniej zakładce możemy znaleźć kilka najpopularniejszych gier. Ponadto szeroko rozwinięte są także sporty wirtualne, a nawet są bonusy, które dotyczą tylko tej kategorii.

A co w momencie, kiedy kogoś nie interesują żadne wydarzenia sportowe, nawet te niszowe? Do dyspozycji pozostawia się zakłady specjalne, które mogą dotyczyć dosłownie wszystkiego. Od polityki, przez wydarzenia kulturowe, nawet zakłady o pogodę w najbliższym czasie możemy tam znaleźć!

Przejrzysta, intuicyjna strona internetowa z naprawdę szeroką ofertą to bez wątpienia zaleta omawianego bukmachera. LVbet nie zapomniał o fanach boksu, MMA czy e-sportu. Warto zwrócić uwagę, że marża jest na ogół na niższym poziomie niż średnia rynkowa w Polsce. Brak streamingu video z wydarzeń sportowych według niektórych graczy także może zostać odebrany jako wada, ponieważ wielu polskich bukmacherów taką opcję już oferuje zarówno na swoich stronach internetowych jak i w aplikacji mobilnej. Jednak w ogólnym rozrachunku okazuje się, że jest to firma z solidną ofertą, która może spodobać się większości graczy.

Lvbet – zakłady przez Internet

Jak wyżej wspomniano, Lvbet proponuje nam obstawianie zakładów zarówno przez Internet, jak i w punktach stacjonarnych (m.in. w Warszawie, Krakowie, Płocku). Warto jednak skupić się na platformie internetowej, gdyż to ona przyciąga największą ilość osób.

Rejestracja na platformie nie stanowi żadnego problemu. Wszystko odbywa się szybko i bezproblemowo. Trzeba jednak pamiętać, że musimy przesłać nie tylko nasze podstawowe dane osobowe i numer konta bankowego ale również skan dowodu osobistego. Nie musimy jednak obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Jest to zupełnie normalna praktyka, która wynika z przepisów określonych przez Ministerstwo Finansów. Lvbet jest bukmacherem legalnym, tak więc musi przestrzegać obowiązujących norm. Jeśli jednak zależy nam na czasie, możemy skorzystać z opcji szybkiej rejestracji konta. Na czym to polega?

Szybka rejestracja to tylko 3 kroki i teoretycznie może nam to zająć tylko minutę. To skrócona wersja tradycyjnego zakładania konta – podajemy tylko najważniejsze informacje, takie jak imię, nazwisko, numer PESEL, maila i numer telefonu. Nie trzeba robić skanu dowodu osobistego i wysyłać go do bukmachera w celu weryfikacji i to właśnie pozwala zaoszczędzić nam najwięcej czasu. Jednak trzeba wiedzieć, że rejestrując się w ten sposób mamy ograniczone konto. Po pierwsze, nie przysługują nam bonusy powitalne i nie możemy z nich skorzystać. Po drugie mamy limit na same zakłady, ponieważ maksymalnie można obstawić 5200 PLN, ponadto nie można wypłacić środków z konta

Dostęp do funkcji umieszczonych na stronie internetowej otrzymujemy po weryfikacji wniosku, czyli po pełnej rejestracji. Więc jeśli chcesz skorzystać z oferty w całości, należy z konta tymczasowego utworzyć stałe konto. W tym celu należy po prostu uzupełnić w całości formularz rejestracyjny i potwierdzić swoją tożsamość poprzez udostępnienie skanu dokumentu. Wtedy rejestracja w LV BET może zostać zakończona, kiedy bukmacher potwierdzi naszą tożsamość. Zwykle nie trzeba na to długo czekać. Warto dodać, że każdy nowy gracz może liczyć na bonus powitalny – pamiętaj, że otrzymasz bonus dopiero po całkowitej weryfikacji konta. Jeśli chodzi o LVBET kod promocyjny rejestracja jest momentem, w którym możemy odebrać bonus. Wystarczy wpisanie kodu.

Bonus naliczany jest automatycznie w momencie, w którym typer wpłaca swój pierwszy depozyt. Otrzyma się dzięki temu bonus w wysokości 100% (do kwoty maksymalnie 100 zł). Kiedy można wypłacić pieniądze? Bonus wypłacany jest po czterokrotnym typowaniu. Nie bez znaczenia jest tu jednak informacja o kursie minimalnym – nie może być on mniejszy niż 1,75.

Szeroka oferta zakładów sportowych z kodem promocyjnym

U bukmachera LVBET kod bonusowy daje graczom nieco większe środki na obstawianie, które należy wykorzystać na zakłady wzajemne. Ciekawe jest, że Lvbet pozwala typować nie tylko tradycyjne rozgrywki sportowe, ale również te z branży e-sportu. Wybór jest na tyle szeroki, że bez problemu można znaleźć coś dla siebie. Pomimo tego, że wydarzenia sportowe cieszą się największą popularnością, to możemy również obstawiać wydarzenia z wielu innych dziedzin. Coraz chętniej obstawia się sporty wirtualne, na które także znajdzie się kilka promocji bonus do 200 PLN na przykład.

LV BET aplikacja na telefony

Korzystanie ze strony internetowej jest oczywiście bardzo wygodne, jednak nie zawsze możemy zabrać naszego laptopa i z niego korzystać. Co można zrobić, aby korzystać z oferty bukmacherów w Polsce poza domem? Z jednej strony można skorzystać z przeglądarki na telefonie, jednak nie każda witryna jest responsywna, czyli nie jest funkcjonalna na smartfonach. Tutaj niezbędna jest aplikacja mobilna, która zadziała na naszych telefonach i będziemy mogli z niej skorzystać wszędzie tam, gdzie będzie po prostu dostęp do Internetu – postaw zakład o każdej porze dnia i nocy oraz gdziekolwiek się znajdujesz!

Konto gracza w aplikacji ma praktycznie te same funkcje, które znajdziemy na stronie internetowej. Zadziała tam także proponowany przez nas kod promocyjny LV BET, więc jeżeli chcesz się zarejestrować poprzez aplikację, zarówno od jak i bez depozytu na start bonus oczywiście zadziała w aplikacji.

Lvbet – zalety i wady

Każdy początkujący gracz chce wiedzieć, jaki bukmacher internetowy będzie najlepszy na start. Czy warto wybrać zatem bukmachera LV BET? Zawieranie zakładów u tego operatora może przypaść do gustu większości klientów, mimo tego że działa on na naszym polskim rynku stosunkowo od niedawna. Co prawda w międzyczasie pojawiło się kilka kolejnych legalnych bukmacherów Lvbet, tak jak niemal każdy bukmacher ma zarówno swoje zalety, jak i wady. Do największych atutów tej oferty można zaliczyć m.in. bogaty wybór zakładów (nie tylko z dziedziny sportowej), relatywnie wysokie kursy, bonus powitalny, dogodne opcje płatności, czy też strona przystosowana do różnego typu urządzeń mobilnych.

Według niektórych graczy opcja cash-out, którą LVBET oferuje swoim graczom, jest zaletą, choć przy możliwości wycofania swojego kuponu należy być naprawdę ostrożnym i nie decydować się na to zbyt pochopnie, ponieważ możemy na tym stracić. Jednak po kolei – na czym w ogóle polega cash-out? Taka opcja jest na zakłady przedmeczowe oraz te na żywo oraz jednocześnie na zakład kombi i single – po prostu na Twoim kuponie powinien się znaleźć przynajmniej jedna selekcja. Dzięki temu, że funkcjonuje cash out, gracz ma więcej możliwości kontroli przy swoich zakładach i może wycofać się z kuponu, jeśli nie jest pewien, czy dane zdarzenie wejdzie. W ten sposób można otrzymać częściowy zwrot postawionej kwoty.

Gracz otrzymuje możliwość skorzystania z cash-outu w chwili, kiedy pod zakładką „moje zakłady” widzi czerwone oznaczenie. Kiedy typer wejdzie w sekcję swoich zakładów, będzie mógł sprawdzić, które kupony zostały objęte tą opcją. Jeśli ktoś chce z tego skorzystać, wystarczy, że kliknie „wypłać”. U bukmachera LVBET aplikacja na urządzenia mobilne także przewiduje taką opcję i procedura działa tak samo. A kiedy warto z tego skorzystać? W chwili, kiedy widzisz, że zdarzenie nie idzie po Twojej myśli. To szczególnie przydatna propozycja przy zakładach kombi – jeśli jedno z kilku spotkań nie wejdzie, tracisz wszystko, nawet jeżeli pozostałe były wygrane.

Należy jednak dobrze przemyśleć tę decyzje, ponieważ jeśli zdecydujesz się wycofać swój zakład, nie ma odwrotu i kwota po prostu zostanie wypłacona, ale nie będzie ona tak wysoka, jak w chwili, kiedy byśmy wygrali. Często gracze wykorzystują tę ofertę zakładów pod wpływem impulsu, a potem okazuje się, że jednak zrobili to zbyt pochopnie i ich typ okazał się trafiony. Pamiętaj także, że opcje cash-out nie podchodzą pod bonusy bukmacherskie, ponadto w przypadku chęci skorzystania z bonusu LVBET zastrzega w regulaminie, że przy zakładach bonusowych taka możliwość wcześniejszej wypłaty środków nie funkcjonuje. Należy zatem dokładnie zapoznać się z zapisami regulaminowymi.

Minusem dla wielu osób jest uboga oferta zakładów live. Z czasem zakłady bukmacherskie LV BET zwiększyły jednak zakres swoich propozycji w tej dziedzinie. Zastanawiają jednak bonusy – z jednej strony wydaje się, że otrzymujemy porządny pakiet powitalny (tak jak wspominaliśmy, swojego czasu był to najwyższy bonus na polskim rynku). Jednak po wczytaniu się w regulamin okazuje się, że aby faktycznie uzyskać w LV bet bonus, należy obrócić w odpowiedni sposób znacznie mniejszą kwotą. Wykorzystanie bonusu z mnożnikiem może być trudne, ponieważ jeśli kupon nie wejdzie, nawet pomnożony kurs nie pomoże – po prostu się tę kwotę przegrywa. Brakuje niektórym graczom na starcie darmowego zakładu, czyli cashbacku, w razie niepowodzenia. bezpieczny kupon zwrot postawionej stawki obejmuje w LV BET nie nowych graczy, lecz tych stałych.

Jeśli jednak podsumujemy to, co proponuje nam LV BET, wychodzimy na plus. Szeroka oferta na zakłady, powszechne i znane metody płatności, czy w końcu kod bonusowy LVBET sprawia, że klienci wypowiadają się dobrze o tej firmie. Z pewnością każdy, kto lubi obstawiać zakłady powinien zapoznać się z szczegółową ofertą tego bukmachera. Poza drobnymi wadami wypada on bardzo dobrze w ogólnym zestawieniu. Śmiało można powiedzieć, że jest on jednym z lepszych przedsiębiorstw oferujących zakłady bukmacherskie, co potwierdza tysiące osób – LVBET opinie zyskuje wśród swoich graczy naprawdę pozytywne.

Odpowiedzialna gra

Zainteresowanie zakładami bukmacherskimi stale rośnie, szczególnie teraz, kiedy na naszym rynku jest coraz więcej bukmacherów legalnych, u których bezpiecznie można założyć konto i obstawiać. Pamiętaj o tym, że o firm bez licencji Ministerstwa Finansów Polacy nie mogą rejestrować i zawierać zakładów. Ustawa Hazardowa, która została znowelizowania w 2017 roku, przewiduje surowe kary dla nieuczciwych graczy – można otrzymać nawet 120 stawek dziennych kary pieniężnej. Dlatego tak ważne jest, aby edukować szczególnie początkujących graczy, którzy mogą mieć na starcie problemy z określeniem jaki podmiot jest legalny, a jaki niekoniecznie. Jak rozpoznać, czy mamy do czynienia z legalnym bukmacherem?

Najważniejsza jest oczywiście licencja Ministra Finansów, w dodatku witryna bukmachera powinna być prowadzona w języku polskim (choć tu należy uważać na przetłumaczone strony nielegalnych bukmacherów). Niech nie zwiedzie cię informacja, że u zagranicznego bukmachera możesz uzyskać większą kwotę bonusu powitalnego czy znajdziesz lepsze kody promocyjne – legalni bukmacherzy również oferują naprawdę wiele, a w dodatku wspiera się polski budżet poprzez odprowadzanie podatków. Kod promocji LVBET również pozwala osiągnąć atrakcyjny bonus, zresztą możemy spodziewać się podobnego kodu promocyjnego i u innych legalnych w Polsce operatorów.

Niezależnie od tego, czy będziesz obstawiać w LVBET zakłady bukmacherskie, czy u innego operatora, pamiętaj o ryzyku uzależnienia oraz utraty środków finansowych. Graj odpowiedzialnie i tylko u legalnych bukmacherów.

Bezpieczny kupon 5+ dla graczy BET LV

Wiemy już, jak funkcjonuje w przypadku bukmachera LV BET kod promocyjny. Warto jednak przedstawić także inne promocje, które legalny bukmacher przygotował dla swoich użytkowników. Na przykład jako gracz możesz otrzymać możliwość swego rodzaju ubezpieczenia kuponu na wypadek, gdyby został on rozstrzygnięty niepomyślnie. Z pewnością każdy typer znalazł się chociaż raz w sytuacji, kiedy to przeznaczył środki ze swojego depozytu na postawienie kuponu i decydujący o wygranej był ten legendarny ostatni mecz. Na koniec okazywało się, że mecz ten został rozstrzygnięty na niekorzyść gracza, co jednocześnie wiązało się z odłożeniem w czasie świętowania wygranej oraz utratą środków ze swojego konta. W LV BET oprócz tego, że będzie mógł odebrać kod promocyjny, to możesz skorzystać także z ubezpieczenia swojego kuponu. Jest to promocja przygotowana wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników na stronie bukmachera. Trzeba przyznać, że tego typu zakład bez ryzyka jest świetnym pomysłem.

Jak zatem skorzystać z tej promocji? To bardzo proste. Będziesz mógł skorzystać z opcji bezpiecznego kuponu od razu po zarejestrowaniu konta na stronie bukmachera. Zaznaczamy, że najlepiej zrobić to z naszym kodem promocyjnym, gdyż wówczas będziesz mógł podnieść wartość kolejnych promocji. W serwisie dostępne są dodatkowe bonusy, o których więcej wspomnimy w dalszej części artykułu. W przypadku bonus tego rodzaju gracz otrzyma szansę na wykorzystanie go, jeśli skonstruuje kupon kombinacyjny, gdzie znajdzie się przynajmniej pięć wydarzeń. Minimalny kurs łączny kuponu kombinacyjnego musi wynieść 3.00. Stawka nie może być mniejsza od wartości 20 złotych. Tak więc postaw kupon składający się z przynajmniej pięciu wydarzeń, a jeśli jedno z nich okaże się rozstrzygnięte niepomyślnie to będziesz mógł odebrać zwrot środków. Kupony rozliczane są od poniedziałku do niedzieli.

W przypadku bonusu tego typu należy pamiętać o tym, że środki pochodzące z niego podlegają obrotowi po kursie minimalnym 1.75. Promocja jest również ograniczona czasowo, dla tego też wykorzystaj bonus w ciągu 30. dni od momentu jego otrzymania. Ten darmowy bonus na stronie firmy LV BET zakłady bukmacherskie nie dotyczy zakładów na sporty wirtualne. Należy również pamiętać, aby w formularzu rejestracyjnym w odpowiednie pole kod promocyjny LVBET wpisać. Otrzymasz wówczas od bukmachera LVBET bonus bez depozytu 20 PLN do wykorzystania na swoim kuponie. Wykorzystaj bonus na dowolnie wybrane przez siebie rozgrywki i ciesz się z ewentualnych wygranych bez względu na to, jaką wartość będzie miał kurs kuponu. Firmę LVBET należy pochwalić za ilość i jakość oferty promocyjnej, gdyż jest ona naprawdę atrakcyjna.

Jak wygląda w LVBET rejestracja konta gracza?

Po wejściu na stronę bukmachera w prawym rogu znajduje się przycisk, który pozwoli na założenie Twojego konta gracza. Warto jednak na samym wstępie podkreślić, że podczas wypełniania formularza rejestracyjnego należy wpisać kod promocyjny LVBET. Wówczas otrzymasz bonus w wysokości 20 PLN, a wartości niektórych promocji mogą zostać powiększone. Warto zaznaczyć, że sam LVBET bonus na start może osiągnąć wartość 600 PLN, więc pakiet powitalny jest naprawdę interesujący. Przejdźmy jednak do rejestracji, czyli elementu obowiązkowego, zanim gracz postawi swój pierwszy kupon. Jest to obowiązkowe, ponieważ bonus od dwóch pierwszych depozytów oraz wiele innych nie może być dostępny dla anonimowych użytkowników. To co więc należy zrobić w pierwszej kolejności, to założyć konto gracza, na którym zbierane będą LV Punkty.

Kiedy gracz wejdzie już na stronę bukmachera może rozpocząć proces rejestracji. Należy pamiętać o tym, aby wpisać kod promocyjny, który może zapewnić darmowy zakład o wartości 20. złotych na początek przygody z bukmacherem. Odbierz bonus także od pierwszego depozytu i wiele innych, kiedy tylko uda Ci się w pełni przebrnąć przez proces zakładania konta. W przypadku bukmachera LV BET rejestracja może składać się z dwóch etapów. Klient może zdecydować się na konto tymczasowego i odebrać bonus w wysokości 1% od kwoty pierwszego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego x50. Odbierz bonus, ale pamiętaj że w przypadku LV BET można skorzystać na początek z konta tymczasowego. Dzięki niemu klient może w pełni przetestować wszystkie funkcjonalności dostępne na stronie bukmachera. Założenie tego typu konta umożliwia również mobilna aplikacja LVBET.

Warto jednak pamiętać, że korzystanie z tego rodzaju konta wiążę się z pewnymi ograniczeniami. Przede wszystkim nie gracz nie będzie mógł wypłacać swoich środków, które pochodzić będą z wygranych, gdzie użyty zostanie bonus z mnożnikiem x100. Możliwość wypłaty środków z depozytu otrzymasz dopiero po przejściu na konto stał. Całe szczęście firma zakłady bukmacherskie LV BET zadbała o to, aby był proces rejestracji był jak najbardziej przyjazny dla użytkowników. Potrzebne będzie uzupełnienie formularza w dane, które nie były wymagane podczas tworzenia konta tymczasowego. Przede wszystkim chodzić tu będzie o numer rachunku bankowego, na które gracz będzie przelewał środki z ewentualnych wygranych, a także skan dokumentu osobistego. Na jego podstawie bowiem bukmacher dokona finalnej weryfikacji danych użytkownika. Tak więc wykorzystując specjalny LVBET bonus code gracz może otrzymać nie tylko bonus 20 złotych, ale również rozpocząć zbierać LV Punkty.

Kontakt z obsługą klienta

Pakiet powitalny może w przypadku bukmachera LV BET osiągnąć wartość nawet 600 PLN. Jednak często zdarza się tak, że klienci mają problemy podczas wybierania zdarzeń z szerokiej oferty zakładów. Użytkownicy znają łączny kurs minimalny swojego kuponu zanim jeszcze zdecydują się na postawienie go na stronie bukmachera. Często występują sytuację, kiedy to jest problem z rozliczeniem zakładów lub zdarzają się inne problemy podczas korzystania ze strony. W takiej sytuacji przygotowany przez LVBET bonus 20 zl może okazać się bezużyteczny, jeśli klient nie będzie mógł samodzielnie rozwiązać swojego problemu. Gracze często nie wiedzą skąd mogą pozyskać specjalny LVBET kod promocyjny, ale również stykają się z różnymi innymi problemami. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, że w przypadku firmy LVBET dość płynnie funkcjonuje biuro obsługi klienta. Zacznijmy może od czatu na żywo dla graczy.

Ikonka do odpalenia czatu znajduje się w lewym dolnym rogu na stronie bukmachera. Wystarczy w nią kliknąć i otwiera się okienko, gdzie gracz podaje swoje podstawowe dane, a także wybiera cel rozmowy. Następnie klika przycisk „czat” i oczekuje na połączenie z konsultantem. Istnieje również możliwość skorzystania z formularza kontaktowego. Wówczas jeśli mamy kłopoty z którąś z promocji, możemy uzyskać pomoc w wiadomości tytule wpisując bonus bez depozytu 20 złotych, a następnie wypełnić pole dotyczące opisu naszego problemu. Zazwyczaj w tym przypadku dłużej czeka się na odpowiedź konsultanta. Jednak tak jak podaliśmy w przykładzie, w tytule wpisując bonus bez depozytu dajemy na samym początku do zrozumienia o co właściwie będzie chodzić w naszym zgłoszeniu. Pole do opisu pozwala szczegółowo przedstawić kłopot gracza, co jest naprawdę bardzo przydatne.

Na koniec warto wspomnieć, że oprócz tych dwóch form kontaktu z obsługą klienta jest jeszcze jedna funkcja, która znana jest również innym bukmacherom na naszym rynku. Chodzi tu oczywiście o FAQ, czyli zbiór najczęściej zadawanych pytań przez użytkowników serwisu LVBET PL. Ta zakładka została podzielona na działy, dzięki czemu o wiele łatwiej i szybciej gracz będzie mógł poznać odpowiedzi na nurtujące go pytania. Z pewnością dowie się tam, w jaki sposób działa na kuponie mnożnik kursu, a także jak typować zakłady z mnożnikiem kursu całkowitego x100. Trzeba przyznać, że kwestia pomocy użytkownikom została rozwiązana bardzo dobrze w przypadku operatora zakładów wzajemnych LV BET. Oprócz kontaktu bezpośredniego gracze mogą również skorzystać z bardzo rozbudowanego FAQ, w którym znajduje się wiele ważnych odpowiedzi i rozwiązań różnego rodzaju kłopotów na stronie.

LVBET bonus dla kibiców polskich klubów

Bonus na start dla użytkowników zakładających konto w serwisie bukmacher LV BET może wynieść nawet 600 PLN. Podczas rejestracji można również wykorzystać LVBET kod promocji, który zapewni darmowy zakład o wartości 20. złotych, a także może wpłynąć na wysokość innych bonusów. Tak więc graczu wykorzystaj bonus na rozgrywki, które Cię interesują, ale pamiętaj że niektórych z nich tyczą się specjalne warunki obrotu. Tu bardzo ważny będzie typ bonusu, ponieważ nie każdy wymaga obrotu środkami.Zazwyczaj wymagane jest umieszczenie najmniej 3 zdarzeń na kuponie, którym będziemy chcieli obracać środkami. Istotny będzie również to, po jakim kursie min puszczany będzie dany zakład. Wszystkie informację znaleźć można jednak na stronie bukmachera. Przejdźmy teraz jednak do promocji dla kibiców polskich drużyn, której wartość wynosi minimum 50. złotych.

Bukmacher przygotował coś dla kibiców drużyn, z którymi ma podpisane umowy sponsorskie. Chodzi tu między innymi o zespoły Wisły Kraków, Stali Mielec, a także Zagłębia Sosnowiec. Jest to bonus dla posiadaczy karnetów na mecze. Jedyne co muszą zrobić kibice wyżej wymienionych drużyn, to wysłać na adres e-mail umieszczony na stronie bukmachera zdjęcie karnetu na sezon, dzięki czemu będą mogli otrzymać bonus o wartości 50. złotych na typowanie dowolnie wybranych przez siebie rozgrywek. Trzeba więc przyznać, że wielu posiadaczy karnetów na mecze tych drużyn z pewnością się ucieszy, gdyż jest to bardzo atrakcyjna oferta. Podobnie jest w przypadku bonusu od depozytu z mnożnikiem. Świetnie prezentuje się także przygotowany przez firmę LV BET kod promocyjny. Na pochwałę zasługuję również promocja o nazwie Gruby kupon, a także oferta zakładów na e sport.

Mistrzowski pakiet startowy dla nowych graczy

Bukmacher LV BET przygotował dla swoich nowych użytkowników specjalny, mistrzowski bonus 1000 PLN. Aby go otrzymać w pierwszej kolejności klient musi założyć konto, a najlepiej jeśli wykorzysta nasz specjalny LVBET kod promocyjny, który dodatkowo zapewni mu darmowy zakład oraz zwiększenie wartości niektórych bonusów. Kolejnym krokiem będzie dokonanie depozytu, którego wartość minimalna będzie wynosić 50. PLN. Wówczas po kliknięciu depozytu z mnożnikiem otrzymasz bonus w wysokości 1% w zależności od wpłaconego depozytu. Kolejnym krokiem będzie przygotowanie kuponu, na którym znajdą się przynajmniej trzy zdarzenia, a kurs łączny minimalny powinien wynosić 2.50. Kolejnym krokiem będzie odebranie bonusu, którego wartość w zależności od włożonego wkładu, może wynieść nawet 1000 PLN.

Warto również zwrócić uwagę na to, że ten mistrzowski pakiet jest także skierowany do osób, które chciałyby wpłacić depozyt mniejszy niż 50. złotych. Wówczas mogą przygotować kupon z mnożnikiem x10 i następnie postawić swój zakład. Ostatnim krokiem będzie odebranie równowartości kwoty wpłaconej przez użytkownika na początku. Jest to kolejna ciekawa promocja od firmy bukmacherskiej LV BET. Gracze są zadowoleni z tego, jak działa przygotowany przez bukmachera LVBET kod promocji, a dużą popularnością cieszy się także dotyczący naszej rodzimej Ekstraklasy bonus 100 PLN. Tak więc oferta promocyjna u tego bukmachera to nie tylko specjalny LVBET kod promocji, ale również wiele innych promocji, których wartość z pewnością może zainteresować wielu nowych graczy. Przyjrzyjmy się zatem temu, jak wygląda strona internetowa bukmachera, a także gracz może na niej znaleźć.

Co znajdziemy na stronie bukmachera LV BET?

Zakłady bukmacherskie LV BET odgrywają coraz ważniejszą rolę na rynku zakładów wzajemnych. Nie da się ukryć, że swoją działalność w głównej mierze opierają na ofercie zakładów online. Dlatego też warto przyjrzeć się nieco bliżej temu, co można znaleźć na ich stronie internetowej. Bez wątpienia już na samym początku mocno w oczy rzuca się design witryny, który jest niezwykle estetyczny i przyjazny dla użytkowników. Zostały zastosowane ciemne kolory, przez które przeplatany jest żółty nawiązujący między innymi do loga bukmachera. Wszyscy idealnie się komponuje i każdy element ma swoje miejsce, dzięki czemu nawigacja po stronie jest niesamowicie prosta. W prawym górnym rogu znajdują się dwa przyciski. Jeden z nich pozwala zalogować się na swoje konto, a drugi umożliwia rejestrację w serwisie. Jeszcze raz przypomnimy, że podczas zakładania konta warto podać specjalny LVBET kod promocyjny, który pozwoli uzyskać użytkownikowi darmowy zakład.

W centrum witryny natomiast znajduje się ruchomy baner, na którym przedstawiane są informację na temat aktualnie dostępnych bonusów oraz oferty zakładów. Niżej dostępna jest sporych rozmiarów w tabela, w której pierwszej części umiszczona została lista aktualnie rozgrywanych wydarzeń, które gracz może typować na żywo. Jest ona również podzielona na dyscypliny, więc gracz może bez problemu zmieniać zakładki wedle swojego uznania. Pod nią znajduje się kolejna, która dedykowana jest ofercie przedmeczowej. Zazwyczaj są to najbardziej popularne zakłady wśród użytkowników. Tu również można wybierać pomiędzy różnymi dyscyplinami sportowymi. Po prawej stronie znajduje się rozwiązanie, które bez wątpienia przypadnie do gustu wielu klientom. Znajduje się tam odtwarzacz, gdzie transmitowane są spotkania z różnych dyscyplin. Gracz może rozwijać sobie listę zdarzeń i wybrać to, co go aktualnie interesuje.

Pod odtwarzaczem znajduje się natomiast oferta zakładów na dane wydarzenie, które oglądane jest przez gracza. Niżej znajduje się okienko kuponu, czyli miejsce w którym pojawiają się wybrane przez użytkownika zdarzenia. Tam gracz może zadecydować, czy zagra singla, kupon kombinacyjny, a może systemowy. W okienku dowiaduje się także o tym, ile finalnie będzie wynosić jego ewentualna wygrana, a także decyduje o wysokości stawki, którą chciałby przeznaczyć na kupon. Po lewej stronie natomiast znajduje się coś, co jest charakterystyczne dla wszystkich legalnych bukmacherów w naszym krajów. Warto jednak podkreślić, że LV BET rozwiązał to delikatnie inaczej. Chodzi oczywiście o kolumną ze wszystkimi dyscyplinami oraz usługami, które gracz może typować w ramach oferty LV BET. Nad nią umieszczona została lista o nazwie Popularne, gdzie znajdują się rozgrywki oraz turnieje najchętniej obstawiane przez klientów serwisu LV BET.

W górnej części witryny znajduje się dwupoziomowe menu, w którym gracz może znaleźć zakładki informujące go o różnych aspektach działalności bukmachera LV BET. Podsumowując trzeba przyznać, że strona przygotowana przez LV BET jest naprawdę dobrej jakości i bez wątpienia przypadnie do gustu wielu nowym graczom. Na plus należy zapisać jej design, a także rozmieszczenie wszystkich elementów. Nic na siebie nie nachodzi i zakładki ładują się odpowiednio szybko. Z jej obsługą poradzi sobie każdy klient i nie potrzebna jest w jej przypadku zaawansowana wiedza na temat obsługi komputera.

Co można znaleźć w ofercie zakładów LV BET?

Bez wątpienia jednym z najważniejszych aspektów, które decydują o wyborze bukmachera jest przygotowana przez niego oferta zakładów. Sprawdźmy więc, jak poradził sobie z tym zadaniem bukmacher LV BET. Na początek warto pochwalić tę firmę bukmacherską, ponieważ w ich ofercie znaleźć można około 40. dyscyplin do typowania. Ważne jest także to, że są to nie tylko te najbardziej popularne w naszym kraju, ale również te uważane przez wielu za niszowe. Oczywiście najszersza oferta zakładów dotyczy rozgrywek piłkarskich. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, ponieważ ten sport od wielu lat jest najpopularniejszą dyscypliną na świecie. Oprócz piłki nożnej znaleźć tam można również inne dyscypliny, takie jak koszykówka, siatkówka, tenis i wiele innych.

Bardzo dobrym posunięciem jest również dodanie do swojej oferty zakładów na rywalizację esportową. Dostępne jest kilka gier, które z pewnością mogą wpłynąć na pozyskanie nowych klientów. Oprócz tego w ofercie znaleźć można również zakłady specjalne, gdzie można typować między innymi wybory prezydenckie oraz różne wydarzenia kulturowe. W ofercie LV BET znaleźć można także zakłady na zyskujące sporą popularność w ostatnich latach sporty wirtualne.

FAQ

Czy dostępna jest aplikacja mobilna LV BET?

Tak, typowanie zakładów wzajemnych z oferty LV BET może odbywać się również przy pomocy specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne. Działa ona zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i na tych z systemem iOS.

Czy można skorzystać z kodu promocyjnego?

Podczas zakładania konta w LV BET można wykorzystać specjalny kod promocyjny. Pozwoli on użytkownikowi na uzyskanie darmowego zakładu o wartości 20. złotych.

Jak wygląda rejestracja w LV BET?

W przypadku bukmachera LV BET można skorzystać z popularnej opcji szybkiej rejestracji. Tworzone jest wówczas konto tymczasowe, jednak aby korzystać z usług bez ograniczeń należy przejść na konto stałe.

Jakie ograniczenia dotyczą konta tymczasowego?

Gracze mogą korzystając z konta tymczasowego wpłacać środki i typować zakłady, jednak nie mają możliwości wypłacania pieniędzy pochodzących z ewentualnych wygranych.

Czy można ubezpieczyć zakład w LV BET?

Istnieje promocja o nazwie Bezpieczny Kupon 5+, która pozwala użytkownikowi na ubezpieczenie swojego kuponu na wypadek niepomyślnego rozstrzygnięcia jednego z obstawionych przez niego zdarzeń. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie bukmachera.

Czy LV BET to legalny bukmacher?

Z usług bukmachera LV BET polscy gracze mogą korzystać bez obaw, ponieważ firma ta posiada odpowiednie zezwolenie od Ministra Finansów, na podstawie którego mogą organizować oraz prowadzić zakłady wzajemne na terenie Polski.Projekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU