Polski Bukmacher FORTUNA oficjalnym sponsorem AGO Esports!

3 marca 2018
AGOxFortuna

Fortuna legalny bukmacher

Polski Bukmacher Fortuna, najdłużej działająca i jedna z największych firm na polskim rynku bukmacherskim, podpisała umowę sponsorską z AGO Esports, stając się oficjalnym sponsorem drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Umowa obowiązywać będzie przez okres 12 miesięcy.

Logotyp oficjalnego sponsora znajdzie się na koszulkach zawodników AGO Esports, a także w mediach społecznościowych. Polski bukmacher Fortuna planuje także poszerzenie swojej oferty o zakłady specjalne dedykowane fanom polskiej organizacji.

Zanim to jednak nastąpi możesz skorzystać z naszej oferty specjalnej dla Nowych Klientów. Aby skorzystać z oferty specjalnej dedykowanej czytelnikom serwisu www.polscy-bukmacherzy.pl podczas rejestracji nie zapomnij użyć kodu: „PREZENT”! To prawdziwy PREZENT, który uprzyjemni Ci stawianie pierwszych kroków w Sports Bettingu!

Organizacja AGO Esports powstała w listopadzie 2016 roku. Aktualnie pod swoimi skrzydłami posiada jedną z najlepszych drużyn Counter Strike: Global Offensive na świecie, która obecnie zajmuje 20 miejsce w światowym rankingu HLTV. W 2018 roku odniosła już zwycięstwa w dwóch prestiżowych turniejach – ESEA MDL Global Finals w Nowym Jorku, które dało drużynie przepustkę do najbardziej prestiżowej ligi świata, ESL Pro League, a także przed kilkoma dniami – zwycięstwo w turnieju Play2Live w Mińsku, gdzie zgarnęli nagrodę główną w wysokości 50.000$.

Podopieczni „Jastrzębi” w nowych strojach zaprezentują się już w najbliższy weekend (3-4 marca 2018) podczas Intel Extreme Masters w Katowicach, a ich kolejnym występem będą światowe finały WESG w Chinach.

legalny bukmacher internetowy w Polsce

Polski bukmacher FORTUNA – Warto wiedzieć!!!

Możesz także dołączyć do drużyny Polskiego Legalnego Bukmachera!

FORTUNA kod: PREZENT!!! Więcej informacji na stronie Fortuny: kliknij tutaj

 

Autor: SpinnerProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU