23.12 Premier League -  Everton - Chelsea

Everton - Chelsea

everton
chelsea

 
Tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia, 23 grudnia Premier League zaprasza na kolejne ciekawe spotkanie. W ramach najbliższej kolejki dojdzie do ciekawie zapowiadającego się i trudnego do obstawienia spotkania pomiędzy Evertonem a Chelsea. Gospodarzom wprawdzie brakuje jeszcze niedawnego błysku, ale 10 pozycja w tabeli jest dowodem na to, że w każdych warunkach drużyna ta potrafi sobie poradzić. Everton do tej pory wygrał 5 i zremisował 3 spotkania w Premier League. Większym zmartwieniem trenera drużyny może być jednak spora liczba traconych bramek przez jego podopiecznych – do tej pory dali sobie zaaplikować aż 28 goli, co jest jednym z najgorszych wyników w całej lidze i widać to w kursach proponowanych przez lvbet legalny.

Z kolei londyńska Chelsea w obecnym sezonie Premier League strzeliła tyle bramek, ile Everton stracił, ale to niejedyna różnica pomiędzy drużynami. Przyjezdni zawodnicy mogą pochwalić się obecnie trzecią pozycją w tabeli i bardzo dobrymi perspektywami walki z Manchesterem United o miano wicemistrza na koniec tego sezonu. Z pewnością jednak Chelsea nie może pozwolić sobie na stratę jakichkolwiek punktów, nawet z Evertonem i nawet grając na wyjeździe. Lvbet opinie na temat najbliższego meczu prezentuje raczej zbliżone do większości ekspertów, dających większe szanse gościom.

Warto przy tym pamiętać, że okres świąteczny i noworoczny to w Premier League moment, gdy najwięksi faworyci muszą grać ze sobą średnio co trzy dni przez dwa tygodnie i jest to ilość kolejek, która musi wywoływać pewne niespodzianki. Według Lv bet zakłady bukmacherskie istnieje jednak dość wąski margines na taką niespodziankę. Jeśli jednak nałożą się na siebie takie czynniki jak zmęczenie zawodników z Chelsea i wysoka motywacja gospodarzy, każdy wynik na stadionie w Evertonie jest możliwy.
 

Everton
X
Chelsea

Wyniki na Żywo – Premier League –  Everton – Chelsea

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Premier League –  Everton – ChelseaProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU