19.12 NBA - Charlotte Hornets - New York Knicks

NBA - Charlotte Hornets - New York Knicks

19.12 NBA - Charlotte Hornets - New York Knicks
19.12 NBA - Charlotte Hornets - New York Knicks
19.12 NBA - Charlotte Hornets - New York Knicks

 
Już 19 grudnia NBA po raz kolejny zawita w Charlotte, gdzie drużyna lokalnych szerszeni postara się utrudnić gościom z Nowego Jorku szanse na dogonienie czołowej ósemki konferencji wschodniej. Szanse na to są dość duże zważywszy na to, że Knicks będą w tym czasie już w kolejnej podróży i efekt zmęczenia fizycznego czy krótkiej odnowy biologicznej i podróży lotniczych może mieć decydujące znaczenie dla rozstrzygnięcia tego spotkania.

Każdy legalny bukmacher 2017 proponuje kursy bardzo do siebie zbliżone, zarówno na zwycięstwo gospodarzy jak i gości. Najmniej prawdopodobny jest naturalnie remis, do którego w NBA nie dochodzi wcale tak rzadko, ale jednak którego prawidłowe przewidzenie jest praktycznie niemożliwe i przeważnie jest ślepym strzałem.

Charlotte pomimo teoretycznej przewagi własnej hali jest w tym sezonie w dużo gorszej dyspozycji, o czym świadczyć może skromna liczba 9 wygranych spotkań przy aż 13 porażkach. W tym samym czasie goście z Knicks przegrali wprawdzie 12 meczów, ale 11 razy byli w stanie zwyciężyć, co daje im nieznaczną przewagę psychiczną przed nadchodzącym spotkaniem. Legalny bukmacher online umożliwia nie tylko wskazanie na zwycięzcę tej potyczki, ale także na grę na żywo oraz wskazywanie np. osoby wyróżnionej najlepszymi statystykami zbiórek, przechwytów czy bloków.

Można także wskazać, która drużyna będzie częściej faulowała i jaka będzie skuteczność rzutów osobistych. Dzięki temu legalny bukmacher urozmaica rozgrywkę dla swoich typerów oraz sprawia, że śledzenie widowiska sportowego staje się jeszcze bardziej emocjonujące. Liczne bonusy na start sprawiają, że przy niewielkim wkładzie własnym można obstawić wyjątkowo skutecznie duży kupon z atrakcyjnym kursem.
 

Charlotte Hornets
X
New York Knicks

Wyniki na Żywo – NBA – Charlotte Hornets – New York Knicks

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – NBA – Charlotte Hornets – New York KnicksProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU