28.12 Premier League - Crystal Palace - Arsenal

Premier League - Crystal Palace - Arsenal

28.12 Premier League - Crystal Palace - Arsenal
28.12 Premier League - Crystal Palace - Arsenal
28.12 Premier League - Crystal Palace - Arsenal

 
Każda z drużyn, do spotkania których dojdzie 28 grudnia w ramach jednej z ostatnich kolejek Premier League, ma do udowodnienia coś zupełnie innego. Gospodarze to obecnie drużyna ze strefy spadkowej, która praktycznie nie potrafi strzelać bramek i cała jej ofensywa do tej pory w 15 rozegranych kolejkach Premier League była w stanie zdobyć niesamowicie skromnie wyglądające 8 bramek. E toto i nie tylko umożliwiają więc nie tylko obstawianie zwycięzcy tego nadchodzącego pojedynku, ale również typowanie, ile bramek zostanie zdobytych przez każdą ze stron. Crystal Palace w obecnym sezonie dość często kończy mecze bez strzelonej bramki, więc taki typ na e toto zakłady bukmacherskie może być bardzo dobrym strzałem.

Arsenal zawsze gra w Premier League o zupełnie inne cele, chociaż brak tytułu mistrzowskiego i przeciętna gra w Europie w ostatnich latach sprawiają, że kibicom kanonierów coraz ciężej przychodzi wspieranie pracy wieloletniego menadżera Arsenalu, czyli Arsena Wengera. Może to być jego ostatni sezon na fotelu trenera londyńskiej drużyny i także z tego tytułu, wszyscy w klubie bardzo chcą awansować do przyszłorocznej Ligi Mistrzów. Na razie Arsenal zajmuje jednak miejsce gwarantujące grę tylko w Lidze Europy i aby przeskoczyć Liverpool lub znajdującą się jeszcze wyżej w tabeli Chelsea, Arsenal obowiązkowo musi wygrywać takie mecze jak ten zaplanowany na 28 grudnia.

Arsenal do tej pory strzelił w lidze 29 goli, więc jest to dorobek nieporównywalnie lepszy, niż skromne 8 bramek Crystal Palace. Sama defensywa Arsenalu potrafi jednak w tym roku zagrać bardzo złe spotkania na zmianę z bardzo dobrymi i jeśli danego dnia nie będą w dobrej dyspozycji, nawet słaby atak Crystal Palace może raz znaleźć drogę do  bramki londyńskich przeciwników. Szanse na to wydają się jednak niskie i etoto także nie daje większej wiary w możliwość sprawienia niespodzianki przez gospodarzy w nadchodzącym meczu.
 

Crystal Palace
X
Arsenal

Wyniki na Żywo – Premier League – Crystal Palace – Arsenal

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Premier League – Crystal Palace – ArsenalProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU