Co to jest Value bet?

27 February 2018

Czy warto wykorzystać?

valuebet

VALUE w kursach przedmeczowych. | Polscy Bukmacherzy

 

Chociaż istnieją alternatywne sposoby zarabiania pieniędzy obstawiając, znalezienie VALUE w zakładach lub posiadanie obiektywnej przewagi jest jedynym sposobem, który okazał się opłacalny w dłuższej perspektywie. Są też łowcy bonusów, arberzy, gracze obstawiający spadające kursy, którzy próbują odnaleźć ustawiony mecz itd, ale wówczas tacy gracze są uznawani przez bukmacherów o grających podejrzanie i albo limitowani, albo banowani – bez możliwości dalszej gry. Ponieważ zarządzanie ryzykiem staje się coraz bardziej surowe w traktowaniu tego rodzaju klientów, wciąż istnieją gracze, którzy mogą czerpać zyski z zakładów sportowych – stawiając na starannie dobrane mecze. Z naszego doświadczenia wynika, że jedynym typem gracza, który wygrywa i nie przyciąga uwagi “działu ryzyka”, jest ten, który po prostu stawia na ważne ligi i udaje mu się wytypować zwycięzców częściej niż przegranych. Zacznij szukać VALUE w zakładach sportowych.


VALUE w kursach przedmeczowych.

Legalni polscy bukmacherzy – VALUE BET

Teraz, jeśli chcesz obstawić VALUE, musisz zrozumieć, jak skąd wzięły się początkowe kursy. Firmy tworzące kursy, które będą śledzone przez cały świat, zwykle mają sieć ekspertów w różnych dyscyplinach sportowych i różnych ligach. Eksperci ci zwykle mają własne algorytmy kompilacji kursów. Aby stworzyć kurs z algorytmu, potrzebują analizy statystycznej plus informacji dotyczących urazów i zawieszeń oraz innych kluczowych czynników. Następnie muszą przeanalizować te czynniki i dokonać oceny za pomocą swojego modelu algorytmu. Gdy kursy zostaną już opublikowane, wahania od “wczesnych kursów – ang. early prices”, ulegają w zależności od tego, w jaki sposób pieniądze napływają od graczy. Niektóre kursy znacznie spadają ze względu na dużą liczbę zakładów lub zmianę informacji o meczu, ale zawsze dają z siebie wszystko, aby uzyskać jak największą dokładność i zaktualizowane kursy. Te, które są oparte na ich początkowych obliczeniach.

Docieramy tym samym do słowa „klucz”. Obliczanie i ocena kluczowych czynników w początkowych kursach, którym ufają. Błędna ocena wartości kluczowych czynników, które wpływają na możliwość wyniku, może oznaczać różnicę między 2, a 3 (1/1 lub 2/1). Statystycznie, jeśli Milan i Juventus zagrają w pierwszym meczu na 5:0, a w rewanżu na  0:5, obliczenia dadzą ci równe szanse na wygraną w trzecim meczu. Ale jeśli ten mecz zakończy się ponownie wynikiem 5:0 dla Milanu, oznacza to, że bukmacher miał złe kursy. Twoim zadaniem tutaj jest rozpoznanie, że ten mecz zakończy się wynikiem 5:0, a nie 2:2, jak przewidywali.

Jak to dokładnie zrobić? Cóż, nie ma na to konkretnej formuły, ponieważ każdy mecz jest inny. Gdyby było tak łatwo, każdy zarabiałby na zakładach sportowych. Najlepszym rozwiązaniem jest uwzględnienie jak największej liczby czynników przy obliczaniu kursu/value. Zapewni to maksymalną obiektywność. Pamiętaj, aby dokonać analizy statystycznej, połączyć ją z pauzującymi graczami, motywacją itd. Przeczytaj kilka najnowszych wiadomości, aby poczuć, jak zespół wygląda. Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami o drużynach i korzystaj z instynktu, ale kontroluj to.

Przede wszystkim trzymaj się z dala od wszelkiego rodzaju oprogramowania, które ma pozwolić ocenić Tobie „VALUE”. Te softy budowane są tylko po to, aby dać zarobić osobie tworzącej go, a nie Tobie. To firmy bukmacherskie posiadają najlepsze oprogramowania w tym zakresie, gdyż stać ich na zakup ich. Modele sportowe tworzone są przez znane uczelnie i są po stokroć lepsze niż te, tworzone przez entuzjastów zakładów sportowych. Ponadto, ponieważ w zakładach sportowych to pieniądze dyktują warunki, ich obliczenia nie mają znaczenia, kiedy na kursy wpływa duża presja ze strony najlepszych bukmacherów sportowych.

Tags:


Projekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU