VALUE w zakładach „na żywo”.

28 lutego 2018

Czy opłaca się grać LIVE?

livebet-value

VALUE w zakładach „na żywo”. [ legalny polski bukmacher internetowy ]

Zakłady na żywo wymagają innej strategii. Znalezienie wartości w zakładach na żywo to coś, co musisz wytrenować, a nie coś, co gdzieś wyczytasz, a następnie zastosujesz.  Ogólnie rzecz biorąc, istnieją pewne strategie, które są wykorzystywane przez doświadczonych graczy, ale modele używane do gry „”na żywo” dostosowują się znacznie szybciej niż modele używane dla zakładów przedmeczowych. Z własnego doświadczenia możemy powiedzieć, że w dużych firmach każdego miesiąca odbywa się analiza rynków które powodują straty z zakładów „na żywo”. Jeśli istnieje błąd w modelu lub po prostu trzeba go skorygować ze względu na zmiany okoliczności, zostanie to zrobione w ciągu kilku tygodni. Jednocześnie klienci, którzy wygrywają w określony sposób w zakładach „na żywo”, będą monitorowani, limitowani lub banowani przez bukmachera – jeśli uzna, że działania gracza są w jakiś sposób szkodliwe dla ich działalności. To wszystko oznacza, że możesz użyć określonej strategii przez bardzo ograniczony czas. Wątpliwe jest też, że bukmacher wypłaci Ci wygrane środki, jeśli zauważy, że złamałeś system kursowy.

A zatem, nie używaj jednej konkretnej strategii przez cały czas, i zastanów się w jaki sposób myśleć o prawdopodobieństwach i VALUE  w zakładach na żywo. Zakłady na żywo oferują znacznie więcej możliwości obstawiania, ponieważ jest kilka kluczowych czynników do rozważenia:

  1. Czas – kursy zmieniają się w czasie (w miarę upływania meczu) i nie zawsze odzwierciedlają 100% realistyczną szansę na wystąpienie jakiegoś zdarzenia lub jego brak
  2. Specjalne zmiany warunków – takie jak deszcz / śnieg, urazy, czerwone kartki, zmiany w formacji, zmiany motywacyjne
  3. Początkowe kursy – jest to najczęstszy i najbardziej potencjalnie opłacalny czynnik dla wszystkich. Jeśli nauczysz się rozpoznawać, że początkowe kursy (lub obecne kursy) nie odzwierciedlają faktycznych działań na boisku w danym czasie, możesz znaleźć kilka okazji w trakcie meczu na znalezienie wartości.

Aby opanować element czasu, musisz mieć duże doświadczenie w zakresie zmian kursów na żywo i dobrej oceny gdzie znajduje się szansa. Czy jest to pod bramką w 80. minucie, i gospodarze dostali czerwoną kartę prowadząc 1:0 czy kursy są odpowiednie w tym czasie . Będziesz musiał zobaczyć i ułożyć sobie w głowie, dlaczego niektóre kursy w danym momencie nie są prawidłowe.

Biorąc pod uwagę zmiany warunków, musisz znać drużyny – jaka jest ich motywacja pomimo przyznania czerwonej kartki. Czerwona kartka nie oznacza, że przeciwnik automatycznie zdobędzie bramkę. Oznacza to po prostu, że w ciągu kilku minut po przyznaniu, okoliczności i szanse zostają zmienione, a Ty musisz się zorientować, czy zmiana kursów odzwierciedla rzeczywistą akcję na boisku, czy nie. Jeśli nie, stawiasz na to, co uważasz za słuszne.

Kiedy stawiamy na błędne kursy początkowe, nie liczymy na liczbę szans, jaką dana drużyna miała, weź pod uwagę plan gry drużyny. Czy zaczną grać z kontrataku, jak dobrze w tej chwili wygląda ich obrona. W tenisie, rozważ język ciała jakiegoś gracza, czy gracz wygląda na zrezygnowanego? Czynnik mentalny często decyduje o wygraniu lub przegranej, szczególnie w sportach indywidualnych, takich jak tenis. Jeśli odkryjesz, że Barcelona ma szansę strzelić 5 lub więcej bramek z PSG w Lidze Mistrzów po obejrzeniu pierwszych 15 lub 20 minut meczu, to masz prawdziwe pieniądze. Jeśli odkryjesz przed meczem Real i Juve w finale Ligi Mistrzów, że Juve pomimo dobrej obrony, strategii i formy, nie ma mentalnej zdolności do wygrania, to zarabiasz.

Aby nauczyć się rozpoznawać te możliwości, potrzebujesz wyćwiczonego oka, musisz oglądać mecze, na które obstawiasz. Wiedza pochodzi z doświadczenia – zalecamy metodę prób i błędów z niskimi stawkami, zanim zdobędziesz pewność siebie i rozpoczniesz z dużymi stawkami. Jest to umiejętność, którą sam musisz rozwinąć i nie ma nawet jednej rady, która nauczy Cię dokładnie tego, na co musisz postawić w konkretnej minucie określonego meczu. W ten sposób stajesz się profesjonalnym graczem.

 

 

 Projekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU