Top bukmacher nie wierzy w rewelacyjną Islandię

26.06 World Cup - Islandia vs Chorwacja

islandia chorwacja

 

Powtórka „islandzkiego cudu” mało wiarygodna w opinii bukmacher pl

Zakłady bukmacherskie w Polsce oraz za granicą nie wierzą, że Islandii uda się powtórzyć niesamowite osiągnięcie, jakim był półfinał EURO 2016. Niewielu wierzy, że Islandia będzie w stanie zagrać tak ciekawy futbol, jak podczas kwalifikacji do tegorocznego Mundialu, więc w ostatnim spotkaniu swojej grupy, zaplanowanym na 26 czerwca pojedynku z Chorwatami, mało kto w ogóle wierzy z możliwość wygrania przez tę reprezentację malutkiej wyspy. W rzeczywistości jednak Islandia to drużyna nadrabiająca walecznością i mentalnością, więc dopiero w warunkach turniejowych może zaprezentować pełnię swoich możliwości.

Nie jest więc wykluczone, że 26 czerwca to właśnie Islandia będzie schodziła z boiska z dopisanymi trzema punktami, chociaż analizując zarówno bezpośrednie potyczki jak i ostatnie mecze sparingowe, niewiele na to wskazuje. Chorwaci bardzo często grali z Islandią w eliminacjach do wcześniejszych mistrzostw świata i mają doskonały bilans tych potyczek – na sześć spotkań międzypaństwowych tylko raz zremisowali bezbramkowo, pozostałe pięć razy ogrywając piłkarzy z Islandii. Od tego czasu wyspiarze poczynili jednak ogromne postępy i nie można jej porównywać do potencjału Islandii sprzed pięciu czy dziesięciu lat.

Jaki legalny bukmacher da najwięcej zarobić na Islandii

Islandia nie jest faworytem w spotkaniu z Chorwacją, ale remis na pewno nie byłby tak wielkim zaskoczeniem. Sts zakłady bukmacherskie, podobnie jak fortuna i forbet, zachęcają wręcz do obstawiania wyników przeciwko Chorwacji, dając bardzo wysoki kurs na remis – nawet powyżej 3.00. Jeśli ktoś zdecydowałby się na bardziej odważne zagranie, kursy na zwycięstwo Islandczyków to na różnych portalach nawet 5-krotność wniesionego zakładu. W takich warunkach warto dać reprezentacji Islandii nieco większy kredyt zaufania przed starciem z Chorwatami.

Autor: DS

Bukmacherzy:
Islandia
X
Chorwacja
3.65
3.22
2.18

115 zł bez ryzyka + 400 zł KOD: PREZENT

3.45
3.35
2.20

1000 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

3.65
3.40
2.15

600 zł + 50 zł extra KOD: PREZENT

3.60
3.30
2.15

540 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

3.55
3.20
2.15

760 zł bonus powitalny KOD: PREZENTProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU