Ostatni mecz Polaków oceniają zakłady bukmacherskie

28.06 World Cup - Japonia vs Polska

Japonia vs Polska

 

Bukmacherzy online wierzą w trzy punkty Polaków

28 czerwca rozegrana zostanie trzecia i ostatnia kolejka fazy grupowej Mistrzostw Świata, a w ramach meczów grupy H zobaczyć będzie można reprezentację Polski. Na tym etapie najprawdopodobniej wygranie z Japonią za trzy punkty powinno zagwarantować awans do kolejnej, pucharowej fazy mistrzostw. Bukmacherzy w Polsce wierzą w sukces kadry prowadzonej przez Adama Nawałkę nie tylko z uwagi na lokalny patriotyzm, ale także z tytułu wielu drobnych i większych sukcesów sportowych, jakie w ostatnim czasie odniosła kadra jako zespół, a także jej indywidualni członkowie. Nie oznacza to jednak, że 28 czerwca Japonia podda się bez walki i z całą pewnością o trzy punkty na ostatniej prostej zawalczyć trzeba będzie ze zdwojoną siłą i motywacją.

Japonia w 2018 roku nie wygrała żadnego meczu międzypaństwowego i w dość smutnej atmosferze pożegnała się ze swoim selekcjonerem na kilka tygodni przed Mundialem. Mało kto wierzy więc, że ten egzotyczny zespół będzie w stanie zagrozić komukolwiek w grupie H – także Polakom, typowanym do awansu z dwóch pierwszych miejsc razem z Kolumbią. Być może prognostykiem przed tym spotkaniem może być fakt, że Polacy w meczu towarzyskim ograli Koreę Południową 3:2, natomiast Japonia z tym samym rywalem przegrała w stosunku 1:4.

Najlepsze propozycje mają zakłady internetowe

Strony bukmacherskie w Internecie są w stanie często dość wyraźnie rywalizować ze stacjonarnymi punktami bukmacherskimi na kursy. Wszystko przez to, że prowadzenie biznesu online jest mniej kosztowne dla firmy, a przez to może bardziej podnieść kurs i nadal zbilansować swoją działalność. Tak jak fortuna, która za zwycięstwo Polaków w tym meczu jest skłonna wypłacić nawet 2-krotność wniesionego zakładu, chociaż w zwycięstwo Japonii kompletnie nie wierzy, czego dowodzi kurs rzędu 4.50 na takie rozstrzygnięcie.

Autor: DS

Bukmacherzy:
Japonia
X
Polska
2.50
3.05
3.10

115 zł bez ryzyka + 400 zł KOD: PREZENT

2.55
3.20
2.95

1000 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

2.40
3.20
3.00

600 zł + 50 zł extra KOD: PREZENT

2.55
3.05
3.05

540 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

2.55
3.10
2.90

760 zł bonus powitalny KOD: PREZENTProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU