Legalni bukmacherzy w Polsce zapraszają na spotkanie Arsenal - Everton

23.09 Premier League - Arsenal vs Everton

Arsenal vs Everton

arsenal
everton

Będące mniej więcej po środku stawki Arsenal i Everton zmierzą się ze sobą w Londynie w bezpośrednim meczu pewniaki na weekend

W ubiegłym sezonie skończyła się era Arsene Wengera w Arsenalu Londyn. Trudne zadanie zastąpienia żywej legendy Kanonierów powierzono Unaiowi Emeriemu. Póki co, efekt dość przeciętny. Nowy Arsenal, gra tak jak przyzwyczaił do tego swoich kibiców (za wyjątkiem kilku meczów). Podobnie jest z Evertonem, który już bodaj trzeci sezon próbuje nawiązać równą walkę z czołówką. Kibice obu drużyn oczekują lepsze gry. Jak na razie lepiej z tego zadania wywiązują się „The Gunners”, którzy wygrali trzy kolejne mecze pod rząd. Zwycięstwo nad Evertonem pozwoli nie tylko utrzymać dobrą passę, ale i również doskoczyć do czołówki w okolice… ulubionego czwartego miejsca w Premier League. Nie sądzimy, że Everton wywiezie z Londynu jakiekolwiek punkty, skoro gładko przegrał u siebie z West Hamem. Obstawiamy pewne i wysokie zwycięstwo Arsenalu Londyn.

Arsenal Londyn – Everton u polskich bukmacherów – Milenium zakłady bukmacherskie

Milenium zakłady bukmacherskie zapraszają na swoją stronę internetową wszystkich fanów Arsenalu Londyn oraz Evertonu. Oferta bukmacherska Milenium skierowana jest zresztą do wszystkich chcących obstawić angielską Premier League oraz inne europejskie i światowe rozgrywki. Zarejestrowanie się u tego legalnego bukmachera za pośrednictwem naszej strony da wam bonus oraz freebty. Uważnie śledźcie promocje Milenium zakładów bukmacherskich!

Autor: PKProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU