Pogoń - Wisła u Bukmacherów z polską licencją

21.09 Ekstraklasa - Pogoń Szczecin vs Wisła Kraków

Pogoń Szczecin vs Wisła Kraków

pogonszczecin
wislakrakow

Czy nadspodziewanie dobrze grająca Wisła zdobędzie kolejne 3 punkty? Odpowiedź na to pytanie poznamy 21 września typy piłka nożna

Wisła Kraków po ośmiu kolejkach Lotto Ekstraklasy jest liderem tabeli. I to jakże nieoczekiwanym – szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę trudną sytuację finansową oraz kadrową w jakiej znalazła się Biała Gwiazda tuż na początku sezonu. Tymczasem zespół z Reymonta gra naprawdę miłą dla oka piłkę za co zbiera pochwały od dziennikarzy i ekspertów. Na zupełnie przeciwnym biegunie znajduje się Pogoń Szczecin, która jest w ligowej stawce wyżej tylko od fatalnie grającej Cracovii Kraków. Sądzimy więc, że lider z Krakowa powinien wywieźć z Pomorza kolejne trzy punkty i umocnić się na prowadzeniu Lotto Ekstraklasy. Co do naszych typów, to poza zwycięstwem zespołu przyjezdnych obstawiamy, że w tym spotkaniu padną więcej niż 2 bramki.

Zakłady sportowe w Polsce zapraszają na mecz piłkarski Pogoni Szczecin z Wisłą Kraków.

Zakłady sportowe w Polsce to oczywiście głównie Lotto Ekstraklasa. Jeśli więc szukacie pewniaków na te rozgrywki to w dziewiątej kolejce nie ma chyba lepszej możliwości ulokowania swoich środków. Biała Gwiazda – mimo że gra mecz na wyjeździe jest bowiem zdecydowanym faworytem tego spotkania. Poniżej przegląd legalnych bukmacherów internetowych zarejestrowanych w Polsce, którzy przyjmują zakłady na to spotkanie.

Autor: PKProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU