Gospodarze Mundialu kontra Hiszpania - sprawdź zakłady

01.07 World Cup - Hiszpania vs Rosja

Hiszpania vs Rosja

 

Zakłady online wróżą Hiszpanom łatwą przeprawę

Patrząc na różnicę osiągnięć historycznych oraz klas sportowych poszczególnych zawodników tworzących kadry piłkarskie Hiszpanii i Rosji na tegorocznym Mundialu, łatwo wskazać na murowanych faworytów, którymi oczywiście będą Hiszpanie. Jednak w niedzielnym meczu 1/8 finału zaplanowanym na godzinę 16.00 gospodarze będą mieli przede wszystkim ogromne wsparcie swoich wiernych kibiców i bardzo małą presję mentalną, za to wiele do zdobycia i udowodnienia całemu światu. Dlatego właśnie, chociaż kursy przyjęte przez zakłady bukmacherskie na Rosjan nadal są bardzo wysokie, nie brakuje osób typujących niespodziankę, jaką byłoby wyeliminowanie Hiszpanów przez gospodarzy, czy nawet doprowadzenie do dogrywki, jeśli w trakcie 90 minut wciąż byłby remis.

Szanse na remis w tym przypadku są, chociaż zdaniem analityków i bukmacherów wszystko zależy od Hiszpanów. Jeśli mieliby gorszy dzień, to jak pokazały już mecze z Iranem oraz Maroko, tę drużynę da się przegonić po boisku i skutecznie obnażyć jej słabości. Rosjanie w te mistrzostwa weszli natomiast wynikami 5:0 i 3:0 przeciwko Arabii Saudyjskiej oraz Egiptowi, więc naturalnie piłkarze ci pokazali już, że przy dobrej organizacji taktycznej, wybieganiu i sile fizycznej oraz motywacji psychologicznej – są w stanie zawalczyć z każdym. Chociaż akurat w ostatnim meczu swojej grupy przeciwko Urugwajowi Rosjanie szybko dostali czerwoną kartkę i ostatecznie mecz z południowoamerykańskim faworytem przegrali 0:3.

Typy bukmacherskie w Internecie

Przeglądając fora specjalistyczne oraz strony bukmacherskie można zauważyć, że nikt już nie pamięta o nie tak dawnych problemach kadry Hiszpańskiej. Zwolnienie trenera na dwa dni przed Mistrzostwami Świata miało załamać tę drużynę, ale jak widać dobrze zorganizowanemu zespołowi nic nie jest w stanie zaszkodzić. Dlatego kursy dominujące na zwycięstwo Hiszpanów 1 lipca bardzo rzadko przekraczają pułap 1.50, który pozwoliłby na zanotowanie jakiegoś większego zarobku na tym wydarzeniu. Z kolei Rosjanie, mimo dobrego startu w mistrzostwach, są przez fortuna pl czy sts wyceniani na kurs oscylujący wokół 6.00 – co najlepiej obrazuje, że tak naprawdę wiara w ich sukces poza samą Rosją jest znikoma.

Autor: DG

Bukmacherzy:
Hiszpania
X
Rosja
1.63
3.80
6.20

115 zł bez ryzyka + 400 zł KOD: PREZENT

1.60
4.00
6.50

1000 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

1.61
3.85
6.20

600 zł + 50 zł extra KOD: PREZENT

1.60
3.90
6.25

540 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

1.60
3.55
5.77

760 zł bonus powitalny KOD: PREZENTProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU