Wyrównane spotkanie w 1/8 finałów MŚ

01.07 World Cup - Chorwacja vs Dania

Chorwacja vs Dania

 
Wiadomo, że tylko jeden z tych zespołów awansuje do dalszy gier – pozostaje pytanie, – który? Zobacz kursy firm bukmacherskich na to spotkanie i może one będą jakąś inspiracją? Ale wiadomo, że nie musisz się z nimi zgadzać. A wyglądają one przykładowo: 1,85 – 3,00 – 5,00. Chcąc zaś uzyskać więcej informacji na ten temat, a także zapoznać się z innymi ofertami tych legalnych firm bukmacherskich, odwiedź ich strony internetowe.

Zespół Chorwacji, nie tylko w naszej opinii, urasta do rangi drużyny, która winna mieć w swoim zasięgu miejsce na podium tych mistrzostw. Ale wiadomo, że nic nie przyjdzie samo. Trzeba na to zapracować. I akurat w przypadku zespołu chorwackiego widać, że oni solidnie pracują. Zwycięstwa w swojej grupie nad Nigierią (2:0), Argentyną (3:0), Islandią (2:1) dają podstawy do snucia takich planów. I te plany mają swoich realizatorów w osobach naprawdę świetnych piłkarzy z solidnymi bramkarzami jak L.Kalinic, czy D.Subasic , obrońcami D.Lovrenem, V.Corluką, czy S.Vrsaljko z tyłu, oraz L.Modricem, I Rakiticem, I. Perisicem, M.Mandzukicem i A.Kramaricem z przodu. Każdy zapewne przyzna, że mając takich piłkarzy i do tego widać, że im zależy na osiąganiu dobrych wyników, to można mierzyć w najwyższe cele. Inaczej trochę wygląda sytuacja z zespołem Danii. Po wygranej 1:0 z Peru, remisie z ambitnym zespołem Australii 1:1, przyszedł niechlubny mecz (0:0) z Francją. Wyglądało to tak, że musi się on odbyć, ale żadna z drużyn nie chce sprawić przeciwnikowi najmniejszej przykrości. O takich meczach chce się jak najszybciej zapomnieć. Pewne raczej jest, że w tym meczu nie wystąpi kontuzjowany W. Kvist (złamane żebro) oraz T.Delaney (kontuzja kolana).  Dużo będzie zależało od dyspozycji w tym dniu pomocnika zespołu Danii Christiana Eriksena. Potrafi on poderwać swój zespół do walki , a także indywidualnie przesądzić o zwycięstwie. Ciekawe na ile potrafią go zneutralizować L.Modrić i I. Rakitic.

Odpowiedź na te i wiele innych pytań uzyskamy śledząc to spotkanie, ale także my skłaniamy się do opinii, że więcej argumentów i szans w tym meczu ma zespół Chorwacji. A uczestnicy zakładów bukmacherskich mogą podzielić nasze zdanie, ale mogą podjąć całkiem odmienną decyzje i obstawić inaczej.

Autor: MS

Bukmacherzy:
Chorwacja
X
Dania
1.89
3.30
4.85

115 zł bez ryzyka + 400 zł KOD: PREZENT

1.90
3.30
4.95

1000 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

1.91
3.25
4.70

600 zł + 50 zł extra KOD: PREZENT

1.90
3.25
4.80

540 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

1.82
3.25
4.50

760 zł bonus powitalny KOD: PREZENTProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU