30.12 Premier League - Chelsea - Stoke

Chelsea - Stoke

chelsea
stokecity

 
Końcówka roku to dla zespołów z czołówki Premier League najtrudniejszy okres, ponieważ nawarstwienie meczów jest w tym okresie niebywałe. Zespoły ze środka tabeli jak Stoke nie muszą grać przez całą jesień meczów dodatkowych w Europie, więc są na koniec roku w zdecydowanie lepszej kondycji biologicznej i fizycznej czy mentalnej, niż liderzy tabeli grający w Champions League czy Lidze Europy.

Chelsea, które podejmie na własnym stadionie Stoke w ramach ostatniej tegorocznej kolejki Premier League 30 grudnia, musi dbać o to, aby w takich spotkaniach zabezpieczać dla siebie szybko i bez większych strat 3 punkty, co jednak może być bardzo trudnym zadaniem. Zakłady bukmacherskie jak forbet legalny doskonale zdają sobie sprawę z tego, że teoretycznie łatwo wytypować zwycięzcę tego meczu i kurs przewidziany na Chelsea nie jest szczególnie wysoki.

Różnica, jaką w tym sezonie da się zauważyć między trzecią w tabeli Chelsea a trzynastym w tabeli Stoke, jest oczywista i nie wynika tylko z miejsca w tabeli. Chelsea bardzo dobrze poukładany futbol, w którym każdy zawodnik ma swoje ważne role do odegrania, a całość jest dobrze zgrana, podczas gdy Stoke to drużyna znacznie bardziej chaotyczna. Nawet zmiany w personaliach zawodników pierwszych jedenastek obu zespołów obrazują, że Stoke nie ma szansy zbudować stabilnej formy i zorganizować swojej gry na dłużej.

30 bramek, które w tym sezonie straciła defensywa Stoke, to fatalny wynik sprawiający, że forebet podobnie jak inni bukmacherzy, nie daje większej wiary w możliwości Stoke na sprawienie niespodzianki. Pomysłem na wygranie większych pieniędzy na forbet live może być obstawienie takich wydarzeń jak bezbramkowy remis, czerwona kartka albo rzut karny.
 

Chelsea
X
Stoke

Wyniki na Żywo – Premier League – Chelsea – Stoke

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Premier League – Chelsea – StokeProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU