28.01 Serie A - Chievo Werona - Juventus Turyn - Handicap na Juve się opłaci? Zobacz!

Chievo Werona - Juventus Turyn

Chievo Werona
Juventus

Juventus Turyn potrzebuje trzech punktów, aby nie stracić z zasięgu wzroku dwóch najgroźniejszych rywali do tegorocznego mistrzostwa – Neapolu oraz Interu Mediolan. Mecz z Chievo Werona na wyjeździe, zaplanowany został na 28 stycznia. Będzie to kolejka Serie A, w której jednego dnia zagrają ze sobą wszystkie kluby, dojdzie więc łącznie do 10 spotkań – wszystkie o godzinie 15:00. Kibiców być może nie będzie elektryzowało spotkanie w Weronie ze względów typowo sportowych, ale dla typerów obstawiających mecze, legalni bukmacherzy przygotowali specjalne oferty na uatrakcyjnienie gry.

Juventus jest oczywiście murowanym faworytem tego spotkania, a kurs na zwycięstwo Turyńczyków jest bardzo niski – różni legalni bukmacherzy online oferują za prawidłowe wskazanie zwycięstwa gości od 1.30 do maksymalnie 1.50. Dlatego doskonałym pomysłem na urozmaicenie sobie widowiska sportowego oraz podniesienie kursu, bez jednoczesnego drastycznego wzrostu ryzyka – może być granie z handicapem. Jest to typ, w którym od samego początku uwzględnia się jakąś bramkową przewagę jednej ze strony. W tym wypadku warto wybrać, że Juventus wygra nawet jeśli będzie musiał odrobić od początku hipotetyczną stratę 2, a nawet 3 bramek.

Zdaniem ekspertów i bukmacherów oraz miłośników piłki włoskiej, wynik z przewagą 3 bramek po stronie Juventusu jest więcej niż prawdopodobny, ale mimo wszystko przeciętny legalny bukmacher internetowy przygotował na takie warianty kursy powyżej 3.50. Na pięć ostatnich bezpośrednich potyczek Juventus nie przegrał żadnej, za to odnotowywał następujące wyniki – 3:0, 2:0, 2:1, 4:0 i tylko raz zremisował 1:1.

Chievo Werona
X
Juventus Turyn

Wyniki na Żywo – Serie A – Chievo Werona – Juventus Turyn

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Serie A – Chievo Werona – Juventus TurynProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU