Inter Mediolan - AS Roma - Mauro Emanuel Icardi Rivero pogrąży gości w pierwszej połowie? Zobacz.

Inter Mediolan - AS Roma

intermediolan
asroma

 
Po wielu latach zapaści mediolańskiej piłki, zarówno Inter jak i AC Milan, otrzymują obecnie ogromne wsparcie ze strony działaczy, mediów, kibiców i sponsorów. Milan powraca w Lidze Europy w tym roku, a Inter Mediol niespodziewanie pogodził Napoli i Juventus we wspólnej walce o tegoroczny tytuł Mistrza Włoch. Już 21 stycznia na legendarnym San Siro w Mediolanie Inter podejmować będzie zawsze trudnych rywali z Rzymu, tym razem nie Lazio, a AS Romę. Według bukmacherów proponujących grę na to spotkanie, zdecydowanie większe szanse na wygranie tej potyczki będą mieli gospodarze, ale AS Roma wcale nie jest bez szans.

To, co może mieć decydujące znaczenie dla typerów i samych bukmacherów to fakt, że AS Roma zajmuje w tabeli Serie A obecnie piątą pozycję, a do trzeciego Interu traci równo 3 punkty, więc w przypadku wyjazdowego zwycięstwa piłkarze z Rzymu dogoniliby swoich rywali na pozycji gwarantującej udział w wymarzonej Lidze Mistrzów.  Ranking stron bukmacherskich oferujących kurs na to spotkanie pokazuje wyraźnie, że niektórzy mocniej wierzą w Inter, a inni mniej. Przed postawieniem swojego kuponu warto więc zajrzeć na rzeczony ranking bukmacherów w Polsce i wybrać tego operatora, który przygotował najbardziej atrakcyjny kurs na dane rozstrzygnięcie.

Większość operatorów legalnego rynku bukmacherskiego widzi jednak duży potencjał Interu, który w tym sezonie Seria A dał się pokonać tylko dwukrotnie i jest bardzo silny na własnym stadionie. Do tego stopnia, że dominujący kurs na zwycięstwo gospodarzy to najczęściej 2.00-2.50. Z kolei zwycięstwo AS Romy wcale nie byłoby tak szokującym rozstrzygnięciem, skoro większość bukmacherów skłonnych jest wypłacić za nie kurs rzędu 3.00-3.50.
 

Inter Mediolan
X
AS Roma

Wyniki na Żywo – Serie A – Inter Mediolan – AS Roma

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Serie A – Inter Mediolan – AS RomaProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU