Legalni bukmacherzy zarejestrowani w Polsce zapraszają do obstawania meczu Medzi z Zagłębiem

02.09 Ekstraklasa - Miedź Legnica vs Zagłębie Lubin

wislakrakow
Miedź Legnica

Dzielny beniaminek z Legnicy powalczy o kolejne punkty do tabeli Lotto Ekstraklasy. Rywalem Miedzi tym razem będzie Zagłębie Lubin – typy piłka nożna

Miedź Legnica radzi sobie nienajgorzej w swoim pierwszym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Idzie im zdecydowanie lepiej niż chociażby drugiemu beniaminkowi – Zagłębiu Sosnowiec. Jednak porażka sprawi, że obaj nowicjusze zbliżą się do siebie w dolnych rejonach tabeli. Strata punktów jest bardzo prawdopodobna, bowiem do Legnicy przyjeżdża zespół Zagłębia Lubin. Klub wspierany przez koncern KGHM zajmuje piąte miejsce w tabeli co niejako potwierdza przedsezonowe przewidywania ekspertów skupionych wokół legalnych bukmacherów. Trener gości zapowiada, że optymalna forma dopiero nadejdzie. Mecz z Miedzą Legnica powinien więc zweryfikować czy były to tyko przechwałki, czy może trzeźwa ocena potencjału drużyny. A ten jest naprawdę spory. Obstawiamy zwycięstwo zespołu gości.

Totolotek zakłady bukmacherskie – Lotto Ekstraklasa i inne ligi w ofercie tego legalnego bukmachera

Totolotek zakłady bukmacherskie zaprasza do obstawiania meczów Lotto Ekstraklasy na swojej stronie internetowej. Mecz Miedzi Legnica z Zagłębiem Lubin będzie naturalnie jednym z wielu setek meczów do obstawienia. Polska liga to więc tylko jedna z wielu możliwych do typowania lig. Zachęcamy do zarejestrowania się na stronie internetowej Totolotek zakładów bukmacherskich.

Autor: PKProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU