Bonusy bukmacherskie bez depozytu - czym są i gdzie można z nich skorzystać?

Bonusy bukmacherskie bez depozytu – czym są i gdzie można z nich skorzystać?

Każdy, kto zaczynał swoją przygodę z bukmacherką, miał nadzieję, że znalazł złotą metodę na wielkie wygrane pieniężne. Przecież trzeba się znać na sporcie (choć w dzisiejszych czasach oferty poszerzane są i o inne elementy), oglądać mecze i znać statystyki, aby trafić i wytypować faworyta. A co, według młodego typera, pomaga w wygraniu jeszcze większych kwot? Oczywiście bonusy powitalne, którymi aktualnie wita nas praktycznie każdy legalny bukmacher. To stały element oferty oraz czynnik, który nie raz brany jest pod uwagę przy różnego rodzaju zestawieniach i rankingach bukmacherskich. W tym artykule zajmiemy się akcjami promocyjnymi u naszych operatorów, a przede wszystkim skupimy się na tych najpopularniejszych, a są nimi bonusy bez depozytu. Gdzie je można otrzymać, o jakich mówimy kwotach oraz jakie są warunki skorzystania z promocji? Odpowiemy oczywiście na wszystkie te pytania.

Zanim jednak przejdziemy do bonusów bez depozytu, musimy przypomnieć, że skupiamy się jedynie na legalnych podmiotach, czyli takich, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Aktualnie na polskim rynku funkcjonuje kilkunastu legalnych bukmacherów, a kolejne firmy czekają w kolejce na stosowne zezwolenia. Dlaczego wspominamy już na samym wstępie o konieczności gry zgodnie z naszym prawem? Po pierwsze dlatego, że niedoświadczeni typerzy czasem nie są świadomi ryzyka gry u operatorów nielegalnych w naszym kraju, a wiąże się to z konsekwencjami prawnymi – przede wszystkim można otrzymać nawet 120 stawek dziennych grzywny. Po drugie, bukmacherka powinna być zabawą, dodatkiem do sportowej pasji, a przecież hobby i rozrywka wykluczają się z łamaniem prawa. Po trzecie, omawiamy tutaj zakłady bukmacherskie bez depozytu, a nielegalne podmioty często zachęcają i kuszą polskich typerów swoimi freebetami i innymi akcjami promocyjnymi. Dlatego warto poinformować graczy o tym, że polskie, legalne zakłady także przewidują promocje bukmacherskie bez depozytu.

Promocje bukmacherskie u legalnych bukmacherów

Co w ogóle mamy do wyboru, kiedy interesują nas bonusy? Oczywiście często bukmacherzy przewidują promocje dla swoich stałych graczy. Akcje promocyjne mogą być na przykład związane z danym dniem lub porą dnia (nocne granie, oferty weekendowe), chociaż częściej powiązane są z konkretnymi dyscyplinami lub większymi imprezami sportowymi. Dziedziną, przy której najczęściej można się spotkać z bonusami, jest najpopularniejsza w Polsce piłka nożna. Wieloletni klienci czasem liczą na jakiś kod bonusowy, freebet czy zakład bez ryzyka, choć w wypadku stałych graczy stosuje się różne programy lojalnościowe czy strefy VIP.

Nie da się jednak ukryć, że najkorzystniejsze oferty kierowane są najczęściej do początkujących graczy, którzy jeszcze nie wiedzą, na jaki zakład chcą się zdecydować lub zamierzają założyć kolejne konto u następnego bukmachera. Firma chce takie osoby przekonać do siebie, a czym można zrobić to lepiej, niż hasłami w stylu „tylko u nas darmowa kasa bez depozytu” lub „odbierz bonus za darmo”? To oczywiste, że tego typu propozycje są bardzo przekonujące, więc bonusy na start dla graczy bywają najbardziej rozbudowaną ofertą promocyjną w zakładach bukmacherskich. W pakietach powitalnych znajdziemy kilka opcji, które warto omówić, aby wiedzieć, jakie możliwości dają polskie zakłady bukmacherskie.

Bukmacher BONUS Oferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 29 zł freebet + 30 zł zakład bez ryzyka

Wybór graczy

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 10 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra)

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1100 zł
Nasz bonus: 1111 zł + 25 zł FREEBET

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 760 zł
Nasz bonus: 760 zł + 10 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Graczy często interesuje bonus od depozytu, który stanowi przeciwieństwo bonusu bez depozytu. Najczęściej polega on na tym, że po rejestracji konta na stronie internetowej bukmachera należy wpłacić pierwsze środki, a na konto bonusowe zostanie przyznana dodatkowa kwota. Od pierwszego depozytu oblicza się ustalony przez firmę procent, który trafia w postaci bonusu. Czy istnieje na przykład bonus od depozytu bez depozytu? Nie, nie ma takiej możliwości – to dwie różne akcje promocyjne, które się wzajemnie wykluczają. Jeśli chcemy otrzymać bonus na podstawie depozytu gracza, należy go wpłacić. Jakie są kwoty przy tych bonusach? W wypadku bonusów od depozytu stawki są najwyższe, ale wszystko zależy od wpłaconych środków przez typera. Teoretycznie im więcej się wpłaci, tym więcej się uzyska. Oczywiste jednak jest, że bukmacher nałoży pewne ograniczenia – u niektórych bukmacherów bonus zostanie przyznany maksymalnie na przykład do 400-500 złotych, co może przełożyć się na kwotę bonusową w granicach tysiąca złotych. Rzecz jasna można wpłacić więcej, jednak powyżej ustalonej stawki przez bukmachera w regulaminie bonus zostanie naliczony i tak od maksymalnej kwoty. To nie jedyne ograniczenia – jeszcze do nich wrócimy.

Co oprócz tego można dostać na start? Na przykład zakład bez ryzyka. Kiedy gracz nie jest pewny swojego pierwszego kuponu, może skorzystać u niektórych bukmacherów z takiej opcji. Jeżeli pierwszy zakład, który zostanie zawarty, nie będzie trafiony, klient otrzymuje zwrot środków depozytowych. Oczywiście zadziała to tylko jednorazowo.

Przechodzimy do głównego punktu artykułu, czyli do tego, na czym polega bonus bukmacherski bez depozytu. Gracze szukają sposobu na darmowe zakłady, więc nic dziwnego w tym, że to właśnie freebet bez depozytu cieszy się największą popularnością wśród akcji promocyjnych u firm bukmacherskich. Na czym on polega? Było wspomniane, że jest to przeciwieństwo bonusu od depozytu, który jest obliczany na podstawie wpłaconych środków przez gracza. Freebet polega na tym, że typer nie musi wpłacać swoich pieniędzy na starcie, za to otrzymuje darmowe środki. Dzięki temu można obstawić swój pierwszy zakład. Zaklady bez depozytu interesują graczy, jednak oferta promocyjna na polskim rynku często ulega zmianom. Oczywiście opiszemy to, co jest dostępne aktualnie, lecz warto trzymać rękę na pulsie i sprawdzać co jakiś czas strony internetowe bukmacherów, żeby być na bieżąco i wiedzieć, czy akurat teraz omawiane zakłady bukmacherskie bonus bez depozytu wciąż posiadają w swojej ofercie.

Bukmacherzy bez depozytu w naszym kraju

Wielokrotnie wspominaliśmy już o popularności takich akcji promocyjnych, jak zakłady bez depozytu, więc możemy przybliżyć nieco oferty na freebety u poszczególnych zakładów bukmacherskich. Co firma, to nieco inne podejście do kwestii bonusów bez depozytów – rożne są stawki czy warunki obrotu. Praktycznie każdy bukmacher bez depozytu oferuje podobne kwoty freebetów. Oscylują one w granicach 20-30 złotych. Co ciekawe, z odpowiednim kodem promocyjnym można nieco podwyższyć stawkę. Co zatem można otrzymać u różnych buków?

Na pierwszy ogień pójdzie jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, czyli STS. Ten bukmacher bonus bez depozytu proponuje w kwocie 25 PLN. Aby środki bonusowe zostały przeniesione na konto depozytowe, należy w ciągu 4 miesięcy (a dokładniej 120 dni) od przyznania bonusu zawrzeć trafiony zakład, przy czym stawka musi odpowiadać trzykrotnej wartości przyznanego bonusu – kurs minimalny 1,91.

Kolejna popularna firma to Totolotek. Wykorzystując odpowiedni kod promocyjny można uzyskać dodatkowe 30 PLN bez depozytu po pozytywnej weryfikacji nowego konta. Warunki? Trzeba przyznać, że nie jest najgorzej – jednokrotny obrót przy kursie minimalnym 1,50.

A co proponuje nam LV BET? Ten młody bukmacher cieszy się coraz większą popularnością, zwłaszcza, że jego bonus od depozytu jest uznawany za jeden z najwyższych. Tutaj są dwie możliwości. Kibice, którzy posiadają karnety na wybrane mecze polskich drużyn piłki nożnej, mogą otrzymać 50 PLN (taka kwota jest rzeczywiście rzadko spotykana) w bonusie, jednak warunki są już trudniejsze do zrealizowania. Bonus należy czterokrotnie obrócić przy minimalnym kursie 1,75. Z kolei przy drugiej opcji freebet 20 PLN już wynosi, jednak potrzebny jest kod promocyjny, dzięki któremu zdobędzie się taki bonus bez depozytu. W tym wypadku warunki obrotem są nieco bardziej zaostrzone, dlatego sugerujemy, aby od razu skierować się do regulaminu.

Kolejnym bukmacherem, który obecnie posiada aż dwa freebety, jest ETOTO. Przy rejestracji konta można otrzymać 20 PLN, a przy wpłacie swojego własnego depozytu dostanie się następny freebet o tej samej kwocie. Aby skorzystać z tych środków, należy obstawić AKO (min. 3 zdarzenia) przy minimalnym kursie łącznym 2,20, przy czym pojedynczy kurs powinien mieć minimum 1,30.

Panuje przekonanie, że bukmacher Fortuna nie oferuje freebetów, ale możemy zapewnić, że on także posiada swój bonus bez depozytu. Można otrzymać 20 złotych, ale tylko w chwili, kiedy dołączy się do klubu Fortuny (FORTUNA KLUB PLUS). Podczas rejestracji otrzymuje się 2,800 punktów, a one są odpowiednikiem kwoty 10 PLN, które można wymienić na przykład na darmowy zakład. Jeżeli posiada się kod bukmacherski, punkty zostają podwojone, więc graczowi przysługuje 20 złotych do dyspozycji.

Milenium także posiada interesującą ofertę na zakłady bukmacherskie bez depozytu. Co prawda nie jest to typowa propozycja freebetu, ale i tak warto o tym wspomnieć. Typer musi wpłacić swój pierwszy depozyt (na który może dodatkowo otrzymać bonus od depozytu), a kiedy obstawi kupony o łącznej wartości 50 złotych, może odebrać 30 złotych freebetu. Mamy tutaj w sumie pewnego rodzaju kumulację promocji, gdyż pierwszy kupon jest jednocześnie zakładem bez ryzyka. Otrzymany w takich okolicznościach freebet należy obrócić jedynie raz, w dodatku nie określono kursu minimalnego. Owszem, nie jest to typowa oferta bonusu bez depozytu, niemniej nie oznacza to, że taka promocja musi być gorsza od innych.

Jeżeli któryś typer woli obstawiać poprzez aplikacje mobilną, w tym miejscu może liczyć na dodatkowy freebet u niektórych bukmacherów. Bukmacherka z wykorzystaniem urządzeń przenośnych stała się na tyle popularna, że niektóre bonusy bez depozytu lub inne akcje promocyjne są dostępne jedynie przez aplikacje. Chociażby ETOTO wykorzystał fakt, że klienci chętniej sięgają po smartfony, zatem u tego bukmachera można otrzymać również dwa freebety, które mogą zostać aktywowane jedynie w aplikacji. To jak na razie wyjątek. W tym miejscu trzeba dodać, że oczywiście omawiane wcześniej bonusy bez depozytu można wykorzystać w aplikacji mobilnej, a także poprzez przeglądarkę. Dodatkowy bonus od ETOTO to ukłon w stronę klientów, którzy decydują się jedynie na urządzenia mobilne.

Bukmacher darmowa kasa na start bez depozytu – naprawdę za darmo?

Czy faktycznie darmowy bonus bez depozytu jest za free? Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy przestudiować dokładnie regulamin – niestety, nie każdy gracz to robi, a to spory błąd. To właśnie w zapiskach regulaminowych dowiadujemy się o tym, jakie wymogami obłożył bonus powitalny bez depozytu bukmacher. Większość nowych graczy zapewne od razu domyśla się, że „kasa na start bez depozytu” jest chwytliwym hasłem marketingowym, które skutecznie ma przyciągnąć uwagę typerów. To truizm, ale w życiu rzeczywiście nie dostaje się niczego za darmo i trzeba liczyć się z warunkami, którymi zostaną obłożone darmowe bonusy bez depozytu. Z jakimi zapiskami regulaminowymi się spotkamy?

Po pierwsze i najważniejsze – wymóg wielokrotnego obrotu bonusem, gdzie ważną rolę odgrywa także minimalny kurs. Co to oznacza w praktyce? Kiedy otrzymasz już swój darmowy bonus bez depozytu bukmacher będzie oczekiwał, że wykorzystasz te środki na obstawienie kuponu akumulowanego. Najczęściej wymagane są przynajmniej 3 zdarzenia, gdzie kurs na każde pojedyncze zdarzenie nie może być niższe niż na przykład 2,00. Oczywiście to tylko przykład, regulamin jasno określa kurs minimalny, dlatego warto tam zajrzeć. Jeśli warunki danego bukmachera nie zostaną spełnione, bonus nie zadziała. Jednak dlaczego zakłady bukmacherskie online bonus na start bez depozytu obkładają akurat tym wymaganiem? Ponieważ przy zakładach AKO występuje większe ryzyko przegranej, szczególnie wtedy, kiedy wymaga się dodatkowo minimalnego kursu. Im wyższy kurs, tym większe prawdopodobieństwo, że dane zdarzenie nie będzie miało miejsca. A czy istnieje bonus bez depozytu bez obrotu? Nie spotkaliśmy się jeszcze z taką opcją. Praktycznie wszędzie bez depozytu bonusy muszą zostać obrócone, aby mogły trafić z konta bonusowego na konto gracza. Przecież żaden bukmacher nie podarowałby środków pieniężnych po to, aby typer mógł je od razu wypłacić. Dlatego też wymóg obrotu jest obligatoryjnym elementem każdego freebetu.

Bywa, że przyznawana kwota w bonusie bez depozytu może zostać odliczona od ewentualnej wygranej. Nie zawsze się tak zdarza, ale bywają i takie zapisy regulaminowe. Dlatego też należy się z nimi dokładnie zapoznać, aby nie mieć nieprzyjemnej niespodzianki w chwili, kiedy jednak kupon mimo wymogu wielokrotnego obrotu okaże się trafiony, a przyznana nagroda będzie niższa, niż się spodziewaliśmy.

Dlaczego bukmacherzy bonus bez depozytu proponują graczom?

Bukmacherzy bez bonusów depozytowych nie są atrakcyjni w oczach klientów. Czy bez depozytu bukmacher może zarobić? Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że firma bukmacherska przyznaje bonus na start bez depozytu w jakimś celu, a zysk jest priorytetem dla każdego przedsiębiorstwa, nie tylko bukmacherów. Bonusy bez depozytu bukmacher oferuje graczom głównie po to, aby zapoznać ich ze swoją ofertą, a także umożliwić przetestowanie zakładów. Oczywiście trzeba przyznać, że samo hasło darmowy zakład bez depozytu brzmi przekonująco, dlatego typerzy wybierają freebety. Brak konieczności wpłaty własnych środków depozytowych, co gracze niekiedy uznają za brak zobowiązań, jest wystarczająco kuszący, aby klienci rzeczywiście najczęściej wybierali „darmowe bonusy”. Jednak czy rzeczywiście tych zobowiązań nie ma? Są typerzy, którzy nie są w żaden sposób przekonani do oferty, albo w ogóle do bukmacherki. Z jednej strony pasjonują się sportem i zastanawiają, co by było, gdyby spróbowali swoich sił, lecz z drugiej strony obawiają się straty swoich pieniędzy. To między innymi dlatego zakłady bukmacherskie z bonusem bez depozytu mogą wydawać się dla takich osób korzystną ofertą.

Część graczy nie ulegnie fascynacji – być może kupon nie wejdzie, a nawet jeśli, stres związany z oczekiwaniem na wyniki może być zbyt przytłaczający. Innych nie pociągnie za sobą oferta, na przykład rynek zdarzeń lub kursy okażą się dla nich niezbyt atrakcyjne. Wykorzystają jednorazowo bonus bez depozytu i nie zechcą bawić się dalej. Jest to jednak niewielki odsetek – zdecydowana większość graczy jednak zostanie i będzie chciała dalej obstawiać zakłady wzajemne. Albo spodoba im się adrenalina, możliwość sprawdzenia swojej wiedzy oraz intuicji, albo skusi ich wizja wygranych pieniędzy. Niektórzy będą chcieli się odegrać, ponieważ pierwszy kupon nie wejdzie. Jednak nie będzie obowiązywał już bez depozytu bonus – aby grać dalej konieczne jest wpłacenie swoich środków. I to właśnie w tym momencie, przy wpłacie depozytu przez gracza, bonus bez depozytu bukmacher sobie „odbije”.

Bukmacher będzie się starał przyciągnąć z powrotem typerów, którzy obstawili jednorazowo swoje typy bukmacherskie z wykorzystaniem bonusu bez depozytu. Trzeba liczyć się chociażby z wiadomościami mailowymi lub telefonicznymi – przecież podczas procesu rejestracji podajemy także dane kontaktowe i zgadzamy się na wysyłanie reklam. Jednak tutaj jest wyjście z sytuacji. Jeśli nie chcemy już otrzymywać dalszej zachęty do powrotu, wystarczy powołać się na RODO, aby podane przez nas dane osobowe zniknęły z bazy bukmachera.

Czy promocje bez depozytu się opłacają?

Trudno jest odpowiedzieć jednoznacznie na powyższe pytanie. Każdy gracz ma swoje własne preferencje i oczekuje innych rzeczy od bukmacherów, a także ma rożne wymagania wobec promocji. Najlepsze bonusy to takie, które mają najmniej wymagań przy obrocie. Wszyscy legalni bukmacherzy nakładają ograniczenia na swoje akcje promocyjne – jedni mniejsze, inni większe. Opisaliśmy jedynie, jak prezentują się bonusy bez konieczności wpłacania depozytu u bukmacherów w Polsce. Oczywiście zawsze przed skorzystaniem z jakiejkolwiek promocji należy w pierwszej kolejności zapoznać się z regulaminem, który znajdziemy na oficjalnych stronach internetowych konkretnych operatorów. Tylko w ten sposób możemy być pewni, co należy zrobić, aby bonus działał i nie przepadł.

Niezależnie od tego, czy akcje promocyjne są właśnie tym, co najbardziej Cię interesuje w ofercie bonusowej, czy jednak preferujesz grę na swój własny rachunek, nie można zapominać o odpowiedzialnej i rozsądnej grze. Hazard związany jest z ryzykiem uzależnienia i utraty środków finansowych, dlatego graj odpowiedzialnie. Nie istnieją żadne pewniaki, liczy się własna wiedza i umiejętność analizowania, jednak i to nie daje gwarancji wygranej. Bukmacherka, tak jak i bonusy w ofercie firm bukmacherskich, jest jedynie dodatkiem do sportowego hobby, więc nie powinna stanowić jedynego źródła dochodu. Przypominamy o konieczności czytania regulaminów (nie tylko przy promocjach, to bardzo ważne ogólnie przy grze w zakładach wzajemnych), a także zakazie gry u nielegalnych operatorów. Zakłady dostępne są jedynie dla pełnoletnich osób.Projekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU