Kean znów trafi? - zobacz jak stawiać

4.02 Premier League - Liverpool vs Tottenham Hotspur

Liverpool vs Tottenham Hotspur

liverpool
tottenham

Tottenham i Liverpool – dwa kluby istotne dla Premier League dawno nie walczyły o Mistrzostwo Anglii, ale w tym sezonie mimo wszystko obie drużyny prezentują się bardzo dobrze na tle rywali. Dlatego mecz, do którego w ramach Premier League dojdzie już 4 lutego na stadionie Anfield Road, będzie szalenie ekscytujący i na pewno będzie stał na wysokim poziomie sportowym. Zwycięzcą może być zarówno Liverpool, który jako jedyny klub Premier League był w stanie ograć w tym sezonie Manchaster City jak i Tottenham, który ma w swoim składzie piekielnie bramkostrzelnego Harry’ego Kane.

Nie dziwi więc, że analitycy bukmacherscy mają problem z jednoznacznym wskazaniem faworyta i polskie strony bukmacherskie nie są jednoznaczne we wskazywaniu silniejszej strony. Naturalnie patrząc na kursy proponowane przez polskie firmy bukmacherskie da się zauważyć nieznaczne przechylenie szali zwycięstwa na stronę Liverpoolu. Wynika to zarówno z faktu, że 4 lutego drużyna Jurgena Kloopa będzie podejmowała rywali na własnym stadionie i przed swoją publicznością, ale również fakt, że Liverpool ostatnio wydaje się być na fali wznoszącej.

Można jednak znaleźć alternatywne, równie ciekawe propozycje kursowe od polskich bukmacherów. Ponieważ najlepszy strzelec Tottenhamu ma na koncie w tym sezonie już 21 goli, a najlepszy strzelec Liverpoolu ma tych bramek 18 – pomysłem na grę w tym wydarzeniu może być wytypowanie, kto i ile strzeli goli do przerwy lub w trakcie całego meczu. Za prawidłowe wskazanie takiego wyniku lub strzelca bramek polscy bukmacherzy przewidzieli zdecydowanie korzystniejsze kursy. W zależności od konkretnego serwisu czy operatora, może to być kurs od 3.00 do nawet 8.00.

Liverpool
X
Tottenham Hotspur

Wyniki na Żywo – Premier League – Liverpool vs Tottenham Hotspur

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Premier League – Liverpool vs Tottenham HotspurProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU