Tottenham Londyn - Everton FC - obydwie drużyny zdobędą bramkę?

Tottenham Londyn - Everton FC

Tottenham Londyn - Everton FC - obydwie drużyny zdobędą bramkę?
Tottenham Londyn - Everton FC - obydwie drużyny zdobędą bramkę?
Tottenham Londyn - Everton FC - obydwie drużyny zdobędą bramkę?

 
W dwóch ostatnich bezpośrednich potyczkach pomiędzy Tottenhamem a Evertonem górą był zespół ze stolicy Wielkiej Brytanii – raz wygrywając 3:0, raz 3:2. Nie tylko z tego tytułu, zdaniem większości analityków oraz bukmacherów totolotek i nie tylko – Tottenham będzie faworytem również najbliższego spotkania. W ramach nadchodzącej kolejki Premier League obie drużyny zmierzą się ze sobą na stadionie Tottenhamu w Londynie już 13 stycznia.

To, co wpływa na atrakcyjność widowiska zaplanowanego na 13 stycznia, to bez wątpienia z punktu widzenia typerów, ciekawe kursy przygotowane przez zakłady lotto przez Internet opinie. Przede wszystkim, Tottenham jako murowany faworyt spotkania, nie przyniesie szczególnie dużych zysków typerowi, którzy obstawi wyłącznie zwycięstwo gospodarzy. Warto więc rozważyć połączenie na kuponie dodatkowych wariantów dla zwielokrotnienia swojego zysku. Najskuteczniejszym połączeniem jest gra zakładów typu handicap lub wskazywanie takich wariantów, jak np. ilość zdobytych bramek.

Za wskazanie, że obie drużyny strzelą w zaplanowanym na 13 stycznia spotkaniu przynajmniej po jednej bramce, gracz może zgarnąć bardzo przyzwoity kurs proponowany przez totolotek zakłady bukmacherskie czy konkurencję. Everton w tym sezonie traci bardzo dużo bramek, Tottenham wiele ich strzela, więc pomysłem na bezpieczniejsze typowanie może być wskazanie wyłącznie takiego wariantu, że gospodarze w tym meczu zdobędą po bramce w każdej z połów. Za każdym razem, grający w tak specyficzne typowanie gracz, może liczyć, w zależności od operatora bukmacherskiego, na kursy rzędu 3.00 do nawet 8.00 (przy większej ilości sugerowanych bramek lub wyższym handicapie).
 

Tottenham Londyn
X
Everton FC

Wyniki na Żywo – Premier League – Tottenham Londyn – Everton FC

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Premier League – Tottenham Londyn – Everton FCProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU