Polski legalny bukmacher Milenium Zakłady bukmacherskie zostało oficjalnym sponsorem Falubazu Zielona Góra!

5 kwietnia 2018

Milenium Legalny Bukmacher sponsorem Falubazu Zielona Góra

Wsparcie i pomoc w odbudowie zielonogórskiego futbolu – taki cel przyświeca firmie Milenium Zakłady Bukmacherskie, która właśnie została oficjalnym sponsorem Falubazu Zielona Góra. Nowy Sponsor podpisał z Falubazem umowę w czwartek 22 marca 2018. Umowa będzie obowiązywać przez najbliższy rok. Milenium Zakłady Bukmacherskie ma bardzo ambitne plany dotyczące rozwoju Falubazu Zielona Góra. Z czym są związane? Tego jeszcze dokładnie nie wiemy, ale znaleźliśmy oficjalną wypowiedź prezesa Milenium Zakłady Bukmacherskie:

Falubaz jest rozpoznawalną i silną marką, którą znają w całym kraju nie tylko kibice żużla – mówi Marek Prokurat, prezes Milenium Zakłady Bukmacherskie. – Jesteśmy przekonani, że tą samą drogą mogą podążyć piłkarze i wierzymy w długofalowy projekt odbudowy zielonogórskiej piłki. Chcemy w nim uczestniczyć i wspierać go na różnych płaszczyznach. Miasto, które posiada tak utytułowane zespoły żużlowe i koszykarskie zasługują również na silną drużynę piłkarską. Razem z Falubazem chcemy zrealizować ten ambitny cel.”

Na mocy zawartej umowy Milenium zyskało miano oficjalnego sponsora Falubazu. Logo zielonogórskiej firmy znajdzie się na koszulkach, bandach reklamowych i w ekspozycji medialnej.

Czy Milenium Zakłady Bukmacherskie jest legalne w Polsce?

Firma Milenium Zakłady Bukmacherskie jest jednym z największych i najdłużej działających legalnych bukmacherów w Polsce. Od ponad 14 lat oferuje klientom możliwość zawierania zakładów w punktach stacjonarnych (obecnie jest ich ponad 160 w całym kraju), a od kilku – jako jedna z pierwszych w kraju – działa także jako bukmacher online. W ofercie Milenium Zakłady Bukmacherskie gracze znajdą zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo czy wirtualne sporty. Jak pisaliśmy wczoraj Milenium ma także bardzo fajnie przygotowaną ofertę na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018! Bukmacher od lat wspiera polski sport co nas bardzo cieszy! Obecnie jest sponsorem Zagłębia Lubin, co ma istotne znaczenie także dla współpracy z Falubazem – oba kluby współpracują ze sobą od kilku lat. Oby więcej legalnych polskich sponsorów wspierających polski sport.


Zakłady-bukmachaerskie-Milenium-nowym-sponsorem-Falubazu-Zielona-Góra
 

Autor: SpinnerProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU