Polscy bukmacherzy na teraz! Juventus - Napoli

22.04 Serie A - Juventus vs Napoli

Juventus - Napoli

napoli

Proponowane zakłady bukmacherskie w Polsce online na hit włoskiej Serie A pomiędzy Juventusem, a Napoli – typy piłka nożna

To będzie bez wątpienia mecz sezonu we włoskiej Serie A! Mistrz Włoch i lider tabeli Juventus Turyn zmierzy się z wiceliderem – Napoli Calcio w którym grają reprezentanci Polski Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. Czy orły Nawałki będą w stanie zmienić losy rywalizacji o scudetto? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bowiem nawet jedna wygrana bitwa to nie cała wojna. A z niej póki co zwycięsko wychodzi Juventus. Nawet gdyby Stara Dama przegrała w tym meczu z Napoli to i tak zostanie punktowy zapas, który powinien pozwolić Juve na spokojny finisz. Jednakże wszystko jest jeszcze możliwe. Jednak abyśmy byli świadkami wielkich emocji na sam koniec, Napoli nie może przegrać w Turynie, a o to będzie bardzo trudno. Obstawiamy bramkowy remis. Juventus jest pewniakiem bukmacherów do końcowego tryumfu w Serie A i tylko katastrofa mogłaby ten stan rzeczy zmienić.

Naszych typów bukmacherskich na Serie A szukajcie na naszej legalnej stronie bukmacherskiej. Korzystajcie bo niedługo koniec sezonu. Warto więc jeszcze raz spróbować ograć bukmachera z naszą pomocą.

Strona bukmacherska (legalna) w Polsce? To możliwe!

Jeśli szukacie najlepszych typów bukmacherskich na weekend, czy też pewniaków na weekend to odwiedzajcie regularnie naszą stronę internetową. Znajdziecie tutaj najlepsze typy nie tylko na piłkę nożną.

Autor: PK

Bukmacherzy w Polsce Typują:

 

Bukmacherzy:
Juventus
X
Napoli
2.00
3.50
3.60

115 zł bez ryzyka + 400 zł KOD: PREZENT

2.20
3.30
3.45

1000 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

2.15
3.35
3.65

600 zł + 50 zł extra KOD: PREZENT

2.10
3.20
3.50

540 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

2.12
3.20
3.38

760 zł bonus powitalny KOD: PREZENTProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU