Polscy bukmacherzy mają Nowe obowiązki! Fortuna Zakłady bukmacherskie realizuje zapisy ustawy.

7 marca 2018
Fortuna Zakłady bukmacherskie - limity

Polscy bukmacherzy mają nowe obowiązki wynikające z nowelizacji ustawy!

Obowiązująca od 2017 roku nowelizacja ustawy o grach hazardowych nałożyła na organizatorów zakładów wzajemnych szereg nowych zadań. Jednym z nich jest konieczność wdrożenia tzw. regulaminu odpowiedzialnej gry. Fortuna jako pierwszy legalnie działający w Polsce bukmacher wprowadziła w życie najbardziej istotne zapisy ustawy w zakresie stosowania wspomnianego regulaminu.

Jakby tego było mało to znowu nam wrzucają jakieś zakazy, nakazy ale do rzeczy. Co się zmienia i czy to nam utrudni dobrą zabawę?

Według ustawodawcy zadaniem regulaminu odpowiedzialnej gry jest ochrona uczestników zakładów przed negatywnymi skutkami hazardu. W efekcie na stronach internetowych bukmacherów znalazły się informacje o ryzyku związanym z hazardem, zakazie gry dla osób poniżej 18 roku życia oraz nazwy instytucji świadczących pomoc osobom z problemami hazardowymi wraz z linkami ich stron.

Artykuł 15i „Ustawy o zmianie ustawy o grach hazardowych oraz niektórych innych ustaw” wyznaczył również organizatorom zakładów wzajemnych bardzo precyzyjne wymagania dotyczącego tego, w jaki sposób egzekwowane powinny być punkty dotyczące odpowiedzialnej gry. To nie tylko odpowiednie procedury weryfikacji gracza, ale też np. umożliwienie uczestnikom zakładów kontroli swojej aktywności na stronie internetowej bukmachera.

Realizując zapisy ustawy Fortuna stworzyła regulamin odpowiedzialnej gry, który 20 listopada ubiegłego roku został zaakceptowany przez Ministerstwo Finansów. W kolejnym kroku Fortuna od 5 marca, jako pierwszy spośród legalnie działających w Polsce bukmacherów, umożliwiła swoim klientom ustalanie limitów czasu i kwot przeznaczanych na grę. Użytkownik może zaakceptować limit zdefiniowany jako „graj bezpiecznie” lub ustawić własny, odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Polscy bukmacherzy mają Nowe obowiązki! Fortuna Zakłady bukmacherskie realizuje zapisy ustawy.

fortuna – limity

 

Co na to wszystko legalny polski bukmacher FORTUNA?

Jak mówią przedstawiciele FORTUNY „Działanie w ramach obowiązującego w Polsce prawa to dla Fortuny priorytet. Dokładamy wszelkich starań, aby wdrażane przez nas zmiany spełniały wymogi ustawy, a jednocześnie nie utrudniały graczom realizacji kuponów. Ustalenie limitów na grę zajmuje w Fortunie nie więcej niż kilkanaście sekund” mówi Konrad Komarczuk, CEO Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie 

Procedura ustalania limitów została włączona do procesu rejestracji nowego użytkownika. Gracze posiadający już swoje konto w serwisie w celu zawierania zakładów muszą po zalogowaniu kliknąć zielony baner „Dokończ rejestrację”, a następnie sekcję „Limity użytkownika” lub przejść do zakładki „Limity użytkownika” w ustawieniach konta.

Skoro już wszystko wiesz o nowych limitach to możesz skorzystać z luksusowej oferty dla naszych czytelników jaką FORTUNA Zakłady Bukmacherskie przygotowała dla Nowych Graczy.

Pamiętaj FORTUNA kod: PREZENT!!! Więcej informacji na stronie Fortuny: kliknij tutaj 

Autor: SpinnerProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU