Polscy Bukmacherzy - Droga na Mundial 2018! GRUPA A!

14 marca 2018
polscy-bukmacherzy.pl - image3

Dzisiaj z cyklu „Polscy Bukmacherzy – Droga na Mundial” Wszystko o GRUPIE A.

Grupa A jednoznacznie kojarzy mi się z BA-jem, Buźką, Mardockiem i Haniballem czyli z niezniszczalną Drużyną A! A co nas czeka podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018? Na pewno nie przyjedzie ekipa eleganckim VANem ale też będzie ciekawie 🙂

Kto znalazł się w GRUPIE A na MŚ 2018?

 1. ROSJA – gospodarz Mistrzostw Świata 2017
 2. Arabia Saudyjska
 3. Egipt
 4. Urugwaj

Polscy Bukmacherzy - Droga na Mundial 2018! GRUPA A!

Kto z kim gra w Grupie A!

1. kolejka:

 • Rosja – Arabia Saudyjska (14 czerwca, 17:00)

Mecz otwarcia Rosja v Arabia Saudyjska zostanie rozegrany 14.06.2018 17:00. Polski Legalny Bukmacher FORTUNA ewidentnie stawia na wygraną Rosji. Kurs w tym momencie na wygraną Arabii Saudyjskiej to „11”! To znaczy, że w wypadku wygranej Arabii Saudyjskiej gdy postawisz 10 zł ewentualna wygrana wyniesie 96.8 PLN! Tak tak to przez te podatki nieszczęsne… 😛

 • Egipt – Urugwaj (15 czerwca, 14:00)

W spotkaniu Egipt v Urugwaj polski bukmacher FORTUNA stawia zdecydowanie na Urugwaj. Jeżeli jednak chciałbyś wspierać Faraonów to masz szansę jedną złotówkę pomnożyć pięciokrotnie!

Z Kolei inny legalny bukmacher forBET proponuje już teraz dużo fajnych zakładów bukmacherskich i możesz obstawiać awanse – czyli kto dokładnie wyjdzie z grupy, dokładną kolejność w grupie A czy liczbę punktów danego zespołu w grupie.

2. kolejka:

 • Rosja – Egipt (19 czerwca, 20:00)

Tu ponownie sprawa wydaje się być przesądzona i z radością Rosjanie zaśpiewają „Kalinka Kalinka Maja”. Polski bukmacher MILENIUM daje dobrą ofertę na wygraną Egiptu i gdy postawisz 10 zł możesz zrobić  z tego 36.34 zł! Co do legalnego bukmachera Milenium to bardzo fajnie ogarnęli tabele na MŚ 2018 i warto do nich zajrzeć. Wszystko o Grupie A jest u nich w jednej czytelnej tabeli.

 • Urugwaj – Arabia Saudyjska (20 czerwca, 17:00)

Ponownie na podstawie zakładów bukmacherskich MILENIUM jeżeli postawisz na wygraną Arabii Saudyjskiej 10 pln to przewidywana wygrana to: 75.68 zł

3. kolejka:

 • Urugwaj – Rosja (25 czerwca, 16:00)

No i tu zaczynają się schody. Ciężko wskazać faworyta natomiast gospodarze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej lepiej wyglądają w statystykach.. Może warto od razu pomyśleć o wytypowaniu w całej grupie A numeru jeden?

 • Arabia Saudyjska – Egipt (25 czerwca, 16:00)

W tym wypadku chyba the Pharaohs mają szansę wyjść zwycięsko z tego spotkania. Gdy postawisz 10 zł u polskiego bukmachera LV BET na zwycięstwo Arabii Saudyjskiej to potencjalna wygrana to 44.88 zł!


Polscy Bukmacherzy - Droga na Mundial 2018! GRUPA A!

Co musisz wiedzieć / CIEKAWOSTKI: GRUPA A

 • Mistrzostwa w Rosji 2018 będą to pierwsze Mistrzostwa Świata dla Egiptu od czasów Włoch w 1990 roku. Gwiazdor Mohamed Salah zdobył bramkę, która w dramatyczny sposób przypieczętowała kwalifikacje do globalnego finału.
 • Mohammad Al-Sahlawi z Arabii Saudyjskiej strzelił 16 bramek w drodze do Rosji. 30-letni frontman ukończył Eliminacje do Mistrzostw Świata 2018 jako TOPowy strzelec, wraz z Robertem Lewandowskim i Ahmedem Khalilem z ZEA.
 • Urugwaj jest dwukrotnym mistrzem Pucharu Świata. La Celeste byli zwycięzcami inauguracji turnieju w 1930 roku, przed wygraną po raz drugi, w Brazylii w 1950 roku.
 • * Stat 45 * – Wiek, w którym bramkarz z Egiptu, Essam El-Hadary, stanie dla Faraonów na boisku w Rosji w 2018 roku. Gdy El-Hadary pojawi się na boisku, przewyższy rekord Faryda Mondragona jako najstarszy gracz w Pucharze Świata. Kolumbijski bramkarz ustanowił obecny rekord, kiedy pojawił się w Brazylii w 2014 roku w wieku 43 lat i trzech dni.


Polscy Bukmacherzy - Droga na Mundial 2018! GRUPA A!

Typy Polskich Bukmacherów!

Bawiliśmy się dzisiaj typami na MŚ 2018 u kilku polskich Bukmacherów. Bardzo fajnie i przejrzyście ofertę przygotowało Milenium Zakłady Bukmacherskie a także LV BET Zakłady bukmacherskie! W Milenium znajdziecie zakłady ułożone w poszczególne grupy a właśnie tego najbardziej potrzebowałem szukając ciekawostek o Grupie A. LV BET przejrzyście i mają już gotową ofertę pod każdy mecz. Z kolei forBET zakłady bukmacherskie ma dużo wariacji awanse – czyli kto dokładnie wyjdzie z grupy, dokładną kolejność w grupie A czy liczbę punktów danego zespołu w grupie.

Już teraz możesz się przygotować do tego wielkiego Święta Piłkarskiego i skorzystać z ekskluzywnej oferty przygotowanej dla naszych czytelników przez Polskich Legalnych Bukmacherów i nie zapomnij o kodzie: PREZENT

 

Autor: Spinner

Bonusy od polskich bukmacherów

Polscy Bukmacherzy - Droga na Mundial 2018! GRUPA A!
Fortuna oferuje: 115 zł na zakład bez ryzyka 400 zł Bonusu
Polscy Bukmacherzy - Droga na Mundial 2018! GRUPA A!
Lvbet oferuje: 1000 zł bonus na start 20 zł bonusu bez depozytu
Polscy Bukmacherzy - Droga na Mundial 2018! GRUPA A!
Forbet oferuje: 600 zł + 50 zł extra
Polscy Bukmacherzy - Droga na Mundial 2018! GRUPA A!
Totolotek oferuje: 540 zł bonusu 20 zł freebet
Polscy Bukmacherzy - Droga na Mundial 2018! GRUPA A!
Mielnium oferuje: 760 zł bonusu na startProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU