Czy Messi strzeli bramkę w meczu Real Sociedad San Sebastian - FC Barcelona?

Real Sociedad San Sebastián - FC Barcelona

Czy Messi strzeli bramkę w meczu Real Sociedad San Sebastian - FC Barcelona?
Czy Messi strzeli bramkę w meczu Real Sociedad San Sebastian - FC Barcelona?
Czy Messi strzeli bramkę w meczu Real Sociedad San Sebastian - FC Barcelona?

 
Obstawianie i typowanie meczów z udziałem Leo Messiego bardzo często nie jest zbyt ekscytujące dla typerów, ani nawet fanów pragnących urozmaicić sobie oglądanie wieczornego meczu FC Barcelona. W zdecydowanej większości przypadków zwycięstwo jego drużyny jest z góry przesądzone, dlatego wiele osób decyduje się przy okazji jego meczów na to, aby grać na żywo lub wybierać handicap. Jeszcze innym sposobem na wykorzystanie milenium/">milenium zakłady bukmacherskie do korzystnego kursu w trakcie meczów FC Barcelona, jest wybór opcji, czy Messi strzeli bramkę lub ile goli zdobędzie w całym spotkaniu.

W tym sezonie La Liga Messi jest bardzo skuteczny i samodzielnie kroczy po koronę Króla Strzelców, więc w meczach takich jak ten zaplanowany na 14 stycznia, musi gole zdobywać. Przygotowana przez milenium zakłady oferta kursowa na wypadek nie strzelenia przez Messiego bramki to bardzo kuszące 5.00-6.00. Do tej pory Messi ustrzelił w La Liga 15 bramek i w opinii większości analityków oraz bukmacherów, także tych pracujących dla milenium zakłady internetowe – licznik ten nie zatrzyma się na czas najbliższej kolejki.

O tym, że 14 stycznia na stadionie w San Sebastian FC Barcelona dopisze sobie kolejne 3 punkty do tegorocznego dorobku w tabeli, przekonani są w zdecydowanej większości wszyscy legalni bukmacherzy na polskim rynku. Kurs na zwycięstwo gości to skromne propozycje od 1.30 do 1.70, natomiast już remis wywalczony przez Real Sociedad jest na tyle mało prawdopodobny, że bukmacherzy wyceniają taki kurs średnio na 4.00-5.00. Lider tabeli Primera Division musi wygrywać mecze takie jak ten, aby obronić się przed atakującym jego pozycję Atletico Madryt – pytanie brzmi raczej, czy Leo Messi będzie ponownie najważniejszym elementem tej układanki i zdobędzie gola?
 

Real Sociedad San Sebastian
X
FC Barcelona

Wyniki na Żywo – Premier Division – Real Sociedad San Sebastián – FC Barcelona

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Premier Division – Real Sociedad San Sebastián – FC BarcelonaProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU