Lista bukmacherów, którzy wycofują się z Polskiego rynku

20.04 Bundesliga - Borussia`M vs Wolfsburg

Borussia`M vs Wolfsburg

monchengladbach
wolfsburg

 

Jeśli chcecie obstawić mecz Borussia`M – Wolfsburg koniecznie zerknijcie na listę bukmacherów, którzy wycofują się z polskiego rynku  ! – polski bukmacher

Na stadionie Borussia-Park w Monchengladbach tamtejsza Borussia zmierzy się z Wolfsburgiem, w którym gra nasz rodak – Jakub Błaszczykowski. Bez Polaka w składzie Wilki będą chcieli wyszarpać choćby punkt faworyzowanym przez legalnych bukmacherów gospodarzom. Mają na to szanse bowiem Borussia nie gra ostatnio najlepiej. W pięciu ostatnich meczach odnieśli zaledwie jedno zwycięstwo a w ostatnim spotkaniu zostali rozgromieni przez Bayern 1:5. Ta ostatnia porażka była oczywiście wkalkulowana w ryzyko, co nie zmienia faktu, że ostatnie tygodnie nie są najlepsze dla tej drużyny. Wolfsburg zaś zaczął grać nieco lepiej. Regularnie punktuje od czterech spotkań, raz wygrywają, raz remisując. Jednakże Wilki ciągle pną się w górę tabeli. Czy wywiozą z Monchengladbach chociażby punkt? Cóż, każda seria kiedyś się kończy i obstawiamy, że gospodarze pewnie pokonają kolegów Jakuba Błaszczykowskiego.

Strona bukmacherska (legalna) w Polsce to gwarancja udanej zabawy bez ryzyka. Wybierz swojego partnera, zarejestruj się i zgarnij bonus!

Na rynku bukmacherskim jest ostatnio sporo zmian. Pamiętajcie aby grać tylko i wyłącznie z legalnymi bukmacherami. Lista bukmacherów którzy wycofują się z polskiego rynku zrobiła się ostatnio dość długa. Zalecamy więc ostrożność i rozwagę. U nas znajdziecie tylko i wyłącznie legalnych bukmacherów zarejestrowanych w Polsce!

Autor: PK

Bukmacherzy w Polsce Typują:

 

Bukmacherzy:
Borussia`M
X
Wolfsburg
1.90
3.55
4.30

115 zł bez ryzyka + 400 zł KOD: PREZENT

1.92
3.55
4.10

1000 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

1.90
3.60
4.10

600 zł + 50 zł extra KOD: PREZENT

1.85
3.50
3.95

540 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

1.87
3.40
3.98

760 zł bonus powitalny KOD: PREZENTProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU