Legalni bukmacherzy w Polsce - LV BET

15 March 2018
Legalni bukmacherzy w Polsce - LV BET

LV BET jest najkrócej działającym legalnym bukmacherem w Polsce.

Oczywiście jak każdy legalny bukmacher w naszym kraju LVBET funkcjonuje na podstawie zezwolenia z 13 maja 2016 roku. Pomimo dość krótkiego stażu rynkowego firma LVbet uchodzi za jednego z najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce.

Wygląd strony i funkcje ( Legalny Bukmacher LVBET ):

Wchodząc na stronę www.lvbet.pl otrzymuje się dość przejrzystą i intuicyjną nawigację, niemniej odbiega ona nieco od innych firm. Wybór sportów i lig wykonujemy tutaj klikając w poszczególne „kafelki”.  Jest to nowoczesne i pewnego rodzaju „świeże” rozwiązanie na rynku.

W górnej części strony znajdziemy aktualnie dostępne promocje, nieco niżej, dostępna jest aktualna oferta zakładów na żywo. Skrolując niżej natrafimy na najciekawsze, wg firmy, do obstawienia zdarzenia sportowe (Najlepsze zakłady). Po prawej stronie znajdziemy, jak u większości bukmacherów, miejsce w którym wyświetlany jest nasz kupon, a po lewej stronie znajdziemy MENU możliwych do obstawienia SPORTÓW i zakładów.

Proces rejestracji przebiega w szybki i nieskomplikowany sposób. Oczywiście LVbet zadba także o prawidłowe przetwarzanie Twoich danych osobowych, oraz poinstruuje w temacie odpowiedzialnej gry.

LVBet Promocje:

W ofercie bonusowej LVbet na pewno zaskoczy Was najwyższy bonus spośród oferowanych na rynku – 1000 PLN! Dodatkowo można skorzystać z darmowego zakładu – wystarczy zarejestrować konto z odpowiedniego linku i wysłać wymagany promocją mail. Mamy także w ofercie Bezpieczny Kupon 5+ (zwrot stawki w przypadku przegranego kuponu z przynajmniej z pięcioma zdarzeniami, na którym jedno z nich przegrane), Multikozaka i kilka innych. Szczegóły promocji znajdziecie klikając w link: https://lvbet.pl/promocje

Oferta zakładów przedmeczowych LVBet:

Oferta zakładów bukmacherskich w firmie LVBET obejmuje zarówno te najważniejsze jak i mniej ważne zakłady na piłkę nożną. Co istotne, oferta ta się poszerza o kolejne rozgrywki piłkarskie niższego szczebla.  Oczywiście znajdziemy tutaj zakłady na koszykówkę, tenis, hokej na lodzie i siatkówkę. Dość szeroka jest także oferta na zdarzenia nie związane ze sportem, takie jak niedawno oferowane zakłady na Oscary czy Gwiezdne Wojny. LVbet spełnia również oczekiwania młodszych graczy, którym proponuje obstawianie coraz popularniejszych E-sportów (Counter-Strike: GO, League of Legends, Heroes of the Storm, Street Fighter 5 czy też Call of Duty).

Co ciekawe, w LVbet znajdziemy dość dużo rynków na które możemy postawić. Zwłaszcza w piłce nożnej. Dodatkowo znajdziemy tutaj mało popularne na rodzimym rynku „azjany”.

Zakłady możemy obstawiać także poprzez telefon komórkowy.

LvBet Platności:

Depozytów do LVbet można dokonywać za pomocą bardzo wielu dostępnych metod płatności, m.in Skrill (minimalna kwota wpłaty to 40 PLN) Przelewy24, Dotpay, Paymenticon oraz Tpay. Jeśli chodzi o wypłaty, można ich dokonywać na konto bankowe lub do portfela elektronicznego Paymenticon. Minimalna kwota wypłaty to 25 PLN.



Projekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU