Cagliari Calcio - Juventus Turyn - Dybala strzeli? Zobacz

Cagliari Calcio - Juventus Turyn

calgiari
Juventus Turyn

 
Dla drużyny, która jak Juventus Turyn, w swoje sportowe DNA wpisane ma walczenie w każdym sezonie o najwyższe cele w kraju oraz Europie, spotkania z rywalami jak Cagliari to często trudny do spełnienia, ale obowiązek. Tylko wywiezienie 3 punktów przez drużynę „Starej Damy” z niełatwego terytorium gospodarzy, na którym zagrają ze sobą już 6 stycznia w ramach najbliższej kolejki Serie A, może przybliżyć Juventus do obrony tytułu Mistrza Włoch. Na razie jednak w tabeli Serie A równie duże, jeśli nie wyższe szanse na ostateczny sukces, daje się zespołom Napoli i Interu Mediolan.

Dlatego najnowsze bonusy bukmacherskie uprawniające do zgarnięcia dodatkowych środków za prawidłowy typ, warto sprawdzić właśnie w tym spotkaniu, gdyż kursy na zwycięstwo Juve nie są tak zachwycające. Sposobem na urozmaicenie sobie rozgrywki w przypadku doświadczonych typerów lub po prostu metodą na podniesienie skumulowanego kursu na kuponie, mogą być promocje bukmacherskie caschback i inne tego typu akcje promocyjne prowadzone przez legalnych rynkowych operatorów bukmacherskich. Inną metodą na pewno jest sięgnięcie po handicap, czyli zaproponowany przez bukmacherów system pewnych przewag wirtualnych na korzyść jednej z drużyn (najczęściej jest to przewaga iluś bramek na starcie).

W przypadku Juventusu gracze decydujący się na bonusy bukmacherskie dla nowych graczy mogą zwielokrotnić swoją wygraną lub po prostu odważniej zagrać. Istnieje możliwość wskazania kilku typów do jednego wydarzenia i tak dobrym pomysłem na grę w 2018 roku może być połączenie typu na całe spotkanie Cagliari – Juventus z typem na to, czy Dybala strzeli kolejną bramkę dla czarno-białych pasów.
 

Cagliari Calcio
X
Juventus Turyn

Wyniki na Żywo – Serie A – Cagliari Calcio – Juventus Turyn

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Serie A – Cagliari Calcio – Juventus TurynProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU