Borussia - Eintracht w ofercie LVBet zakładów bukmacherskich

14.09 Bundesliga - Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt

Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt

borussia
eintracht

 

W niemieckiej Bundeslidze Łukasz Piszczek i jego koledzy gościć będą ekipę Eintrachtu Frankfurt. LVBet zakłady bukmacherskie

Aż trudno uwierzyć, że przed nami dopiero trzecia kolejka Bundesligi. Takie są jednak fakty, jednakże niemiecka ekstraklasa przyspiesza w środku sezonu. W tej kolejce Bourssia Dortumnd Łukasza Piszczka zmierzy się z Eintrachtem Frankfurt. Ekipa z Signal Indua Park chcą jak zwykle włączyć się do walki o mistrzostwo. Eintracht Frankfurt natomiast liczy na zajęcie miejsca gwarantującego grę w przynajmniej Lidze Europy. Faworytem tego spotkania jest oczywiście drużyna gospodarzy, która od samego początku sezonu prezentuje przyzwoitą formę. Eintracht oczywiście powinien dać dobry mecz jednak koniec końców powinni oni zejść z boiska pokonani.

Fortuna zakłady bukmacherskie – typy na mecz Borussia Dortmund –Eintracht Frankfurt

LVBet zakłady bukmacherskie typują mecz Borussia Dortumnd – Eintracht Frankfurt. Kursy na gospodarzy zaczynają się już od 1.40. Nie są to może najlepsze stawki jakie można otrzymać za zwycięstwo drużyny faworytów, ale przyznacie że i tak to lepszy wybór niż obstawienie 1.12 na Barcelonę, albo Real Madryt. Poniżej lista legalnych bukmacherów internetowych ( w tym Fortuna zakłady bukmacherskie) którzy oferują najlepsze kursy na mecz Borussi z Eintrachtem.

Autor: PKProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU