Legia pewniakiem mimo wyjazdu?

9.02 Ekstraklasa - Zagłębie Lubin vs Legia Warszawa

Zagłębie Lubin vs Legia Warszawa

Oceń artykuł
9.02 Ekstraklasa - Zagłębie Lubin vs Legia Warszawa - Legia pewniakiem mimo wyjazdu?
9.02 Ekstraklasa - Zagłębie Lubin vs Legia Warszawa - Legia pewniakiem mimo wyjazdu?
9.02 Ekstraklasa - Zagłębie Lubin vs Legia Warszawa - Legia pewniakiem mimo wyjazdu?

Legia Warszawa nie po raz pierwszy mianowana może być królem polowania w okienku transferowym, ale podczas tegorocznej przerwy zimowej dla Ekstraklasy klub z Łazienkowskiej przeszedł kadrową rewolucję (zarówno wśród piłkarzy jak i pracowników klubu) o niespotykanej do tej pory skali. Dlatego wszyscy analitycy zatrudnieni przez polskie firmy bukmacherskie z wielkim wyczekiwaniem przyglądają się rozstrzygnięciom w meczu wyjazdowym Legii z Zagłębiem Lubin zaplanowanym na 9 lutego.

Patrząc na ofertę kursową opracowaną na ten mecz 9 lutego przez polskich bukmacherów widać jak na dłoni, że większość bukmacherów widzi w warszawskim klubie zdecydowanego faworyta do wygrania tej potyczki na terenie przeciwnika. Oczywiście gdyby patrzeć tylko na pozycję w tabeli, nie byłoby to takie oczywiste – Zagłębie zajmuje wysoką piątą pozycję w tabeli z niewielką jak na ten etap rozgrywek stratą do liderującej Legii Warszawa – 6 punktów. Zwłaszcza w kontekście podziału zdobyczy punktowej przez 2 na koniec rundy zasadniczej, taka strata jest niewielka a wygrana Zagłębia pozwoliłaby jego piłkarzom wskoczyć do strefy walczącej o europejskie puchary.

Najlepsi polscy bukmacherzy na rynku przewidują wygraną Legii Warszawa, ale po bardzo wyrównanym meczu. Wskazuje na to najbliższa historia obu klubów, w których na pięć ostatnich potyczek trzykrotnie górą była Legia (wygrane 2:1, 3:1 i 2:1), a dwukrotnie wygrywali piłkarze Zagłębia (3:2 oraz 2:0). Z analizy statystycznej najlepszych podających i asystujących piłkarzy w obu ekipach także nie wynika jednoznacznie, aby to właśnie goście mieli przeważające argumenty w swoich rękach.

Zagłębie Lubin
X
Legia Warszawa

[lptw_recentposts layout="basic" post_type="post" link_target="self" category_id="202" fluid_images="true" space_hor="10" space_ver="10" columns="1" order="DESC" orderby="date" posts_per_page="1" post_offset="0" reverse_post_order="false" exclude_current_post="true" thumbnail_size="medium" color_scheme="dark" override_colors="false" background_color="#4CAF50" text_color="#ffffff" show_date_before_title="false" show_date="false" show_time="false" show_time_before="false" show_subtitle="false" date_format="d.m.Y" time_format="H:i" no_thumbnails="show"] [lptw_recentposts layout="thumbnail" post_type="post" link_target="self" category_id="12" space_hor="0" space_ver="0" columns="1" order="DESC" orderby="date" posts_per_page="6" post_offset="0" reverse_post_order="false" exclude_current_post="true" override_colors="false" background_color="#4CAF50" text_color="#ffffff" show_date_before_title="false" show_date="false" show_time="false" show_time_before="false" show_subtitle="false" date_format="d.m.Y" time_format="H:i" no_thumbnails="show"]


Projekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU