28.10 Premier League, West Bromwich - Mancherster City

manchaster city mecz

Oceń artykuł
28.10 Premier League, West Bromwich - Mancherster City
28.10 Premier League, West Bromwich - Mancherster City
28.10 Premier League, West Bromwich - Mancherster City

Premier Leaque jest tego typu ligą, że obojętnie, kto, z kim się spotyka, wynik jest sprawą otwartą. Można w tym miejscu przypomnieć niedawno przegrany mecz mistrza Anglii drużyny Chelsea z ostatnią drużyną tabeli –Crystal Palace. Przewidywanie wyników spotkań zarówno przez kibiców jak i legalne firmy bukmacherskie jest niezwykle trudne.

Dlatego też wynik sobotniego 28.10 pojedynku zespołu Manchester City, obecnie lidera Premiere Leaque, z zajmującą 13–tą lokatę w chwili obecnej drużyną West Bromwich Albion, jest sprawą otwartą. W Anglii, bowiem, jak mało gdzie, walka każdego z każdym do końca jest na porządku dziennym. Przekonał się o tym właśnie zespół Manchester City w ostatnim swym występie w rozgrywkach Carabao Cup z drużyną Wolves /24.10/ Mecz łącznie z dogrywką nie przyniósł rozstrzygnięcia i dopiero rzuty karne –lepiej wykonywane przez zawodników Manchester City dały jej zwycięstwo. Zauważyć, więc, że kursy przedmeczowe u większości legalnych bukmacherów, dające dużo większe szanse zespołowi Manchester City np.Fortuna 1-11,50 x –6,60 2- 1,25 – są przy niespodziance znakomitą okazją dla grających.

Zdajemy sobie jednocześnie sprawę, że drużyna Pepa Guardioli gra o najwyższe stawki i w każdym meczu interesuje ich tylko zwycięstwo. Tym bardziej, że w chwili obecnej dysponuje bardzo dobrym i wyrównanym składem. Najprawdopodobniej jedynymi nieobecnymi w tym meczu będą kontuzjowani obrońcy – Benjamin Mendy i Vincent Kompany. Przewidywaniom legalnych firm bukmacherskich trudno się dziwić biorąc pod uwagę również to, że drużyna Manchester City w ostatnim okresie zarówno w Premiere Leaque jak i w innych rozgrywkach łącznie z eliminacją do Ligi Mistrzów odnosi same sukcesy.

Inaczej rzecz wygląda z drużyną, do której trafił w tym sezonie nasz reprezentacyjny pomocnik Grzegorz Krychowiak – a mianowicie West Bromwich Albion. Zajmująca 13-te miejsce drużyna ostatnie swoje zwycięstwo w lidze odniosła jeszcze przed przyjściem Krychowiaka w sierpniu tego roku (z Burnley 1:0) Grzegorz Krychowiak z nową drużyną nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa. Nie będzie łatwo i tym razem także ze względu na kontuzje czołowych zawodników tej drużyny – obrońców: C.Dawsona i Jonny Evansa, pomocników: Garetha Barry, Jamesa Morrisona i Olivera Burke, napastnika: Hal Robsona Kanu, podobnie myślą też legalni bukmacherzy. Brak tych zawodników niewątpliwie w sposób znaczący wpłynie na siłę uderzeniową i sposób gry drużyny WBA. Osiągnięcie pozytywnego rezultatu w meczu z drużyną MC byłoby też niezwykle budującym czynnikiem dla postawy zespołu i odbudowy jego morale przed dalszymi rozgrywkami.

West Bromwich
X
Manchaster City

[lptw_recentposts layout="basic" post_type="post" link_target="self" category_id="202" fluid_images="true" space_hor="10" space_ver="10" columns="1" order="DESC" orderby="date" posts_per_page="1" post_offset="0" reverse_post_order="false" exclude_current_post="true" thumbnail_size="medium" color_scheme="dark" override_colors="false" background_color="#4CAF50" text_color="#ffffff" show_date_before_title="false" show_date="false" show_time="false" show_time_before="false" show_subtitle="false" date_format="d.m.Y" time_format="H:i" no_thumbnails="show"] [lptw_recentposts layout="thumbnail" post_type="post" link_target="self" category_id="12" space_hor="0" space_ver="0" columns="1" order="DESC" orderby="date" posts_per_page="6" post_offset="0" reverse_post_order="false" exclude_current_post="true" override_colors="false" background_color="#4CAF50" text_color="#ffffff" show_date_before_title="false" show_date="false" show_time="false" show_time_before="false" show_subtitle="false" date_format="d.m.Y" time_format="H:i" no_thumbnails="show"]


Projekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU