Spacerek Realu i pewne 3 pkt? - jakie kursy?

25.02 La Liga - Real Madrid vs Deportivo Alaves

Real Madrid vs Deportivo Alaves

Oceń artykuł
25.02 La Liga - Real Madrid vs Deportivo Alaves - Spacerek Realu i pewne 3 pkt? - jakie kursy?
25.02 La Liga - Real Madrid vs Deportivo Alaves - Spacerek Realu i pewne 3 pkt? - jakie kursy?
25.02 La Liga - Real Madrid vs Deportivo Alaves - Spacerek Realu i pewne 3 pkt? - jakie kursy?

Real Madryt będzie gospodarzem meczu z Deportivo Alaves, który odbędzie się w ramach najbliższej kolejki La Liga już 25 lutego. W większości przedmeczowych analiz pojawia się tylko jeden aspekt tego spotkania – Real autentycznie musi walczyć o każde trzy punkty, aby zapewnić sobie udział w Champions League w następnym sezonie. Mistrzostwo Hiszpanii jest już poza zasięgiem „Galaktycznych”, odpadli także w żenującym stylu z Leganes w Pucharze Króla i wszyscy legalni polscy bukmacherzy przewidują również odpadnięcie Realu w dwumeczu Ligi Mistrzów przeciwko PSG.

Dlatego mecz 25 lutego wcale nie będzie dla Realu jednym z tych, które do tej pory piłkarze Zidane odkreślali jeszcze przed wyjściem na boisko. Ostatnie kolejki są jednak w przypadku Realu już nieco lepsze, więc trzy punkty powinny być tutaj formalnością. Nie tylko najlepsi polscy bukmacherzy przygotowali względnie niski kurs za zwycięstwo gospodarzy – tylko na nielicznych stronach przekracza on nieznacznie 1.40. Real powinien zapewnić sobie zwycięstwo, ale z tak prostego typu nie będzie raczej wielkich wygranych.

Typerzy celujący w większy kurs powinni zastanowić się nad tym, które polskie strony bukmacherskie proponują zakłady na żywo. W trakcie meczu kursy zmieniają się wtedy w zależności od wydarzeń boiskowych, bukmacher na żywo i w czasie rzeczywistym zmieniają propozycje i typy jeszcze niedawno nierealne nagle stają się o wiele wyżej wyceniane przez konkretne zakłady. Ponieważ Christiano Ronaldo w tym sezonie praktycznie nie strzela w La Liga, wysoki kurs oferowany jest także właśnie na to, że Portugalczykowi uda się nawet w meczu z tak słabym przeciwnikiem jak Deportivo Alaves strzelić więcej niż jednego gola.

[lptw_recentposts layout="basic" post_type="post" link_target="self" category_id="202" fluid_images="true" space_hor="10" space_ver="10" columns="1" order="DESC" orderby="date" posts_per_page="1" post_offset="0" reverse_post_order="false" exclude_current_post="true" thumbnail_size="medium" color_scheme="dark" override_colors="false" background_color="#4CAF50" text_color="#ffffff" show_date_before_title="false" show_date="false" show_time="false" show_time_before="false" show_subtitle="false" date_format="d.m.Y" time_format="H:i" no_thumbnails="show"] [lptw_recentposts layout="thumbnail" post_type="post" link_target="self" category_id="12" space_hor="0" space_ver="0" columns="1" order="DESC" orderby="date" posts_per_page="6" post_offset="0" reverse_post_order="false" exclude_current_post="true" override_colors="false" background_color="#4CAF50" text_color="#ffffff" show_date_before_title="false" show_date="false" show_time="false" show_time_before="false" show_subtitle="false" date_format="d.m.Y" time_format="H:i" no_thumbnails="show"]


Projekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU