Desperacja Deportivo zagwarantuje 3 pkt?

2.02 La Liga - Real Sociedad vs Deportivo La Coruna

Real Sociedad vs Deportivo La Coruna

Oceń artykuł
2.02 La Liga - Real Sociedad vs Deportivo La Coruna - Desperacja Deportivo zagwarantuje 3 pkt?
2.02 La Liga - Real Sociedad vs Deportivo La Coruna - Desperacja Deportivo zagwarantuje 3 pkt?
2.02 La Liga - Real Sociedad vs Deportivo La Coruna - Desperacja Deportivo zagwarantuje 3 pkt?

Deportivo znajduje się w tragicznej sytuacji i okupuje trzecie od końca miejsce w tabeli Primera Division, które wiąże się niestety ze spadkiem po zakończeniu tego sezonu. Dlatego każde punkty wywalczone na własnym stadionie, a tym bardziej na wyjeździe, są dla piłkarzy z La Coruny wyjątkowo cenne. Real Sociedad z koeli, który będzie podejmował Deportivo na własnym stadionie w meczu zaplanowanym na 2 lutego, także nie ma powodów do satysfakcji, co zauważają legalni polscy bukmacherzy w swojej ofercie kursowej na to wydarzenie.

Sociedad pierwsze kolejki La Liga w tym sezonie spędziła w strefie pucharowej, ale ostatnio na 5 kolejek czterokrotnie przegrywało, więc aktualnie znajduje się na słabej, piętnastej pozycji w tabeli z 6 punktami przewagi nad Deportivo. Ewentualne zwycięstwo Deportivo na wyjeździe na pewno najlepsi polscy bukmacherzy odebraliby jako ogromne zaskoczenie, które w dodatku niewiele zmieniłoby w tabeli na niekorzyści Realu Sociedad.

Względy mentalne mogą mieć tutaj jednak ogromne znaczenie, gdyż przyparte do muru Deportivo musi bić się o każdy punkt, aby uciec ze strefy spadkowej i kiedy ma to robić, jeśli nie w meczu z tegorocznymi ligowymi przeciętniakami – a do takich co najwyżej polscy bukmacherzy i typerzy zaliczają Real Sociedad. Na pewno pomysłem wartym rozważenia jest wytypowanie zwycięzcy z handicapem lub wskazanie, ile minimum bramek padnie na stadionie gospodarzy 2 lutego. Powinno ich  być wiele, albowiem gospodarze do tej pory stracili w lidze aż 40 bramek, a Deportivo nawet więcej, bo 46 bramek w 21 kolejkach. Wskazanie faworyta do trzech punktów może być trudne, remis jest bardzo możliwy, ale na pewno nie powinno zabraknąć bramek zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie.

Real Sociedad
X
Deportivo La Coruna

Wyniki na Żywo – La Liga – Real Sociedad vs Deportivo La Coruna

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – La Liga – Real Sociedad vs Deportivo La Coruna

[lptw_recentposts layout="basic" post_type="post" link_target="self" category_id="202" fluid_images="true" space_hor="10" space_ver="10" columns="1" order="DESC" orderby="date" posts_per_page="1" post_offset="0" reverse_post_order="false" exclude_current_post="true" thumbnail_size="medium" color_scheme="dark" override_colors="false" background_color="#4CAF50" text_color="#ffffff" show_date_before_title="false" show_date="false" show_time="false" show_time_before="false" show_subtitle="false" date_format="d.m.Y" time_format="H:i" no_thumbnails="show"] [lptw_recentposts layout="thumbnail" post_type="post" link_target="self" category_id="12" space_hor="0" space_ver="0" columns="1" order="DESC" orderby="date" posts_per_page="6" post_offset="0" reverse_post_order="false" exclude_current_post="true" override_colors="false" background_color="#4CAF50" text_color="#ffffff" show_date_before_title="false" show_date="false" show_time="false" show_time_before="false" show_subtitle="false" date_format="d.m.Y" time_format="H:i" no_thumbnails="show"]


Projekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU