27.10 Ligue 1, PSG - Nice

PSG Nice mecz

27.10 Ligue 1, PSG - Nice
27.10 Ligue 1, PSG - Nice
27.10 Ligue 1, PSG - Nice

Paris Saint Germain w ostatniej chwili udało się zapewnić remis w niedzielnym meczu z Olympique Marsylia, a bramkę zapewniającą punkt w doliczonym czasie gry zdobył Edinson Cavani. W tym momencie na boisku nie było już wyrzuconego w 87 minucie gwiazdora PSG Neymara. Sędzia pokazał mu drugą żółtą kartkę, a następnie czerwoną, po tym jak wcześniej został mocno potraktowany przez graczy gospodarzy.

Neymar stracił panowanie nad sobą i po faulu zaatakował przeciwnika. Konsekwencją tej czerwonej kartki będzie brak Neymara w drużynie PSG w najbliższym meczu tej drużyny z zespołem OGC Nice. Na pewno nie wielu graczy polskich bukmacherów obstawiało takie wydarzenie.

Drużyna ta również nie osiągnęła w ostatniej kolejce Ligue 1 zbyt dobrego rezultatu. Przegrała bowiem z niewątpliwie niżej notowaną zarówno przez kibiców jak i przez legalnych polskich bukmacherów drużyną RC Strasbourg 1:2. Jednym z powodów tej porażki, może być brak w wyjściowej jedenastce drużyny OGC Nice jej czołowego, a obecnie kontuzjowanego, napastnika – Mario Balotelliego. Chociaż według opinii wielu ekspertów i komentatorów, piłkarz ten jest mocno przereklamowany. Nie zmienia to faktu,że brak tego zawodnika w znacznym stopniu obniża możliwości i siłę uderzeniową drużyny OGC Nice. Strzelił on, bowiem 5 bramek w 6-ciu rozegranych w tym sezonie meczach. Często kursy legalnych polskich bukmacherów były dość wysokie na strzelenie bramki przez Włocha.

W prognozach przedmeczowych PSG bije „na głowę” drużynę OGC Nice. Jest tak zarówno w głosowaniach kibiców 79% do 15% jak i w przewidywaniach polskich firm bukmacherskich. Ci też prognozują patrząc na potencjał obu drużyn zdecydowane zwycięstwo aktualnego lidera Ligue 1.

Patrząc jednak na wyniki bezpośrednich pojedynków między tymi drużynami w ostatnim okresie – grudzień 2016 remis 2:2 i kwiecień 2017 r. zwycięstwo OGC Nice 3:1 nie daje to podstaw do tak jednoznacznego stwierdzenia. Obie drużyny muszą do tego pojedynku podejść w sposób maksymalnie skoncentrowany i profesjonalny. Nie mogą pozwolić sobie na lekceważenie przeciwnika – a dotyczy to szczególnie drużyny PSG – gdyż na pewno odbiłoby to się również na notowaniach tej drużyny w lidze, a w rezultacie w zakładach bukmacherskich. Kibice i uczestnicy gry w zakładach bukmacherskich z pewnością zwrócą uwagę na ten mecz.

PSG
X
NiceProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU