22.10 Ekstraklasa - Wisła Kraków - Legia Warszawa

wisla legia mecz

22.10 Ekstraklasa - Wisła Kraków - Legia Warszawa
22.10 Ekstraklasa - Wisła Kraków - Legia Warszawa
22.10 Ekstraklasa - Wisła Kraków - Legia Warszawa

W niedzielę, 22 października 2017 roku o godzinie 18:00, w ramach rozgrywek polskiej Ekstraklasy, Wisła Kraków podejmie na swoim stadionie Legię Warszawa.
Mecz zapowiada się interesująco, co potwierdza zainteresowanie fanów polskiej piłki nożnej a także ranking bukmacherów. Wisła Kraków z dorobkiem 20 punktów zajmuje 5 miejsce w tabeli (6 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki), natomiast Legia Warszawa jest tuż za rywalem (6 zwycięstw, 1 remis i 5 porażek).
Ostatni mecz Wisły Kraków i Legii Warszawa odbył się 30 kwietnia 2017 roku. Wówczas padł remis 1:1. Jak pokazuje ranking bukmacherów a także nastawienie trenerów i piłkarzy, obie drużyny nie mają zamiaru odpuścić, co może gwarantować tylko jedno – ciekawe spotkanie i gratkę dla fanów polskiej piłki nożnej.
Obie drużyny w ligowych spotkaniach sezonu 2017/2018 zaliczają wzloty i upadki. Legia wydaje się wracać do formy, co potwierdza ostatni wygrany mecz z Lechią Gdańsk (1:0). Wisła również wygrała w ostatniej kolejce ze Śląskiem Wrocław (2:0). Mimo ostatnich zwycięstw, Wisła miała spore problemy w poprzednich kolejkach. Porażka i remis z Koroną Kielce (oba mecze rozgrywane jeden po drugim) a także remis z Jagiellonią Białystok nie napa optymizmem. Legia również przegrała w poprzedniej kolejce z Lechem Poznań, a jeszcze wcześniej musiała uznać wyższość Jagielloni Białystok.
Jak podkreśla ranking bukmacherów, forma zawodników obu drużyn wydaje się być równią pochyłą. To tylko dodaje pikanterii zbliżającemu się spotkaniu. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do typowania wyniku i do obejrzenia meczu Wisła – Legia już w niedzielę, 22.10.2017 od godziny 18:00.

Wisła
X
LegiaProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU