Handicap na gości. Czy warto postawić?

22.02 Liga Europy - Atalanta vs Borussia Dortmund

Atalanta vs Borussia Dortmund

borussia

Borussia Dortmund w tym sezonie Ligi Mistrzów wypadła bardzo blado, w Bundeslidze zajmuje natomiast 6 pozycję, która nie daje nawet szans na grę o awans do przyszłorocznej Champions League. Przy ogromnej stracie do Bayernu Monachium w walce o mistrzostwo, Dortmundczycy mogą w tym momencie marzyć już właściwie tylko i uratowaniu tego sezonu poprzez dobrą grę w Lidze Europy. Okazję do potwierdzenia swojej pozycji wśród innych międzynarodowych potentatów Borussia będzie miała już 22 lutego, kiedy to najpewniej będzie starała się przypieczętować sprawę własnego awansu do kolejnego etapu rozgrywek.

Rywal jednak z całą pewnością tanio skóry nie sprzeda, o czym wiedzą polscy bukmacherzy analizujący to nadchodzące spotkanie. Dowodów wcale nie trzeba szukać daleko – Atalanta, z którą Borussia zmierzy się w nadchodzącym meczu, była już przed startem tego sezonu sparingpartnerem dla Dortmundu. W przygotowaniach do startującego sezonu to włoscy piłkarze okazali się lepiej zorganizowani i wygrali tamto spotkanie towarzyskie 1:0 na własnym stadionie. Teraz jednak stawka jest kompletnie odmienna, a także styl i jakość gry obu klubów mocno ewoluował przez ostatnie pół roku, więc kursy prezentowane przez polskie strony bukmacherskie są dość jednoznacznie nakierowane na awans w dwumeczu Borussi Dortmund.

Typerzy szukający atrakcyjniejszych ofert kursowych na pewno jednak znajdą dla siebie ciekawe opcje, jakie przygotowali polscy bukmacherzy Internetowi. Przede wszystkim można pokusić się nie tyle o wskazanie drużyny awansującej dalej, ale ciekawe kursy prezentują się także na indywidualne spotkanie. Rozstrzygnięcie, w którym Borussia niespodziewanie przegrywa na wyjeździe, a potem w takim samym stosunku wygrywa u siebie, by ostatecznie wejść do następnej rundy dopiero po rzutach karnych – może przynieść w kumulacji typerowi kolosalne zyski na kuponie.

Bukmacherzy:
Atalanta
X
Borussia D.
2.34
3.70
2.91

115 zł bez ryzyka + 400 zł KOD: PREZENT

2.35
3.60
2.90

1000 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

2.30
3.70
2.90

600 zł + 50 zł extra KOD: PREZENT

2.25
3.55
2.80

540 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

2.40
2.40
2.78

760 zł bonus powitalny KOD: PREZENTProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU