16.12 Bundesliga - Borussia Dortmund – Hoffenheim

Borussia Dortmund – Hoffenheim

16.12 Bundesliga - Borussia Dortmund – Hoffenheim
16.12 Bundesliga - Borussia Dortmund – Hoffenheim
16.12 Bundesliga - Borussia Dortmund – Hoffenheim

 
Już 16 grudnia na kultowym stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie dojdzie do arcyciekawie zapowiadającego się starcia w ramach następnej kolejki niemieckiej Bundesligi. Gospodarze w tym sezonie zawiedli w Lidze mistrzów, nie wychodząc z ciężkiej jednak grupy (Real Madryt, Tottenham) i przeciętnie spisują się w lidze, gdzie wciąż nie mogą wejść do pierwszej czwórki klubów niemieckich. Hoffenheim z kolei radzi sobie bardzo dobrze, powyżej oczekiwań, grając przy tym bardzo ciekawy i dobrze zorganizowany futbol. Do tego stopnia, że piłkarze gości przyjeżdżający do Dortmundu 16 grudnia, mają w chwili obecnej 1 punkt przewagi nad Borussią i znajdują się w tabeli Bundesligi bezpośrednio nad nią.

Dlatego wynik tego pojedynku może być kluczowy dla awansu Borussi na wyższe pozycje, lub może dać Hoffenheimowi dodatkowy impuls do dalszej ciężkiej pracy. Jest to więc mecz podwyższonego ryzyka z punktu widzenia bukmacherów, którzy mają problem z wytypowaniem jasnego faworyta tego pojedynku. Ranking polskich bukmacherów wskazuje raczej na Dortmund, stawiając na przewagę własnego boiska. Rzeczywiście Borussia to drużyna zyskująca dodatkowego gracza, gdy gra przed własną publicznością i ranking zakładów bukmacherskich zdaje się potwierdzać te założenia.

Nie bez znaczenia dla kursów i wyników publikowanych przez ranking bukmacherów w Polsce, ma także fakt, że Borussia dysponuje doskonałym atakiem, reprezentowanym przede wszystkim przez rewelacyjnego Aubameyanga. Jego skuteczność w ataku jest w tym sezonie tylko nieznacznie mniejsza niż Roberta Lewandowskiego i po raz kolejny obaj gracze na pewno stoczą ze sobą walkę o koronę króla strzelców.
 

Borussia Dortmund
X
Hoffenheim

 

Wyniki na Żywo – Bundesliga – Borussia Dortmund – Hoffenheim

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – Bundesliga – Borussia Dortmund – HoffenheimProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU