Postawić na Batshuayi? Czy trafi?

10.02 Bundesliga - Borussia Dortmund - Hamburger SV

Borussia Dortmund - Hamburger SV - Postawić na Batshuayi

10.02 Bundesliga - Borussia Dortmund - Hamburger SV - Postawić na Batshuayi? Czy trafi?
10.02 Bundesliga - Borussia Dortmund - Hamburger SV - Postawić na Batshuayi? Czy trafi?
10.02 Bundesliga - Borussia Dortmund - Hamburger SV - Postawić na Batshuayi? Czy trafi?

Borussia Dortmund zakończyła sagę transferową ze swoim wielkim gwiazdorem, Pierrem Emmerickiem Aubameyangiem, który zastąpił w Dortmundzie Roberta Lewandowskiego i to niebywale skutecznie. Udało mu się nawet w poprzednim sezonie, ku rozgoryczeniu Polaka, odebrać mu koronę króla strzelców w ostatniej kolejce, ale potrzebował do tego rekordowych 31 trafień.

W tym sezonie niestety nie zobaczymy już Aubameyang’a w barwach Borussi po długich i trudnych negocjacjach zmienił barwy klubowe na Arsenal Londyn. Borussia zadabała jednak aby nie było dziur w składzie i w jego miejsce wypożczyony został Michy Batshuayi z Chelsea Londyn, który w swoim debiucie strzelając dwie bramki i zdobywając asystę pokazał że może godnie zastąpić Pierre’a.

Zakłady na to, czy Batshuayi trafi do bramki w meczu zaplanowanym na 10 lutego przeciwko Hamburgowi na stadionie Borussi, są oczywiście już przyjmowane. W zależności od strony i bukmachera, sts zakłady bukmacherskie są gotowe wypłacić nawet kurs powyżej 5.00. Ma to być alternatywa dla raczej z góry przewidywalnego i obliczalnego meczu. Wszystkie statystyki są raczej zdecydowanie po stronie gospodarzy i tylko fatalna dyspozycja mogłaby gospodarzom pokrzyżować zwycięstwo przed własną publicznością.

Borussia jest aktualnie 6 zespołem Bundesligi i z pewnością nie odzwierciedla to ani sportowego poziomu, ani organizacyjnego potencjału, jaki posiada ten klub. Awans do Ligi Mistrzów jest absolutnym minimum, a do tego potrzeba zdobyczy punktowych i tylko 3 kolejne oczka do tabeli mogą usatysfakcjonować piłkarzy i kibiców z Dortmundu. Znajdujący się w strefie spadkowej Hamburg, mający wstydliwy ujemny bilans bramkowy -13, z pewnością nie powinien zaszkodzić piłkarzom w żółto-czarnych pasach.

Borussia Dortmund
X
Hamburger SVProjekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU