09.12 La Liga - Valencia - Celta Vigo

Valencia - Celta Vigo

09.12 La Liga - Valencia - Celta Vigo
09.12 La Liga - Valencia - Celta Vigo
09.12 La Liga - Valencia - Celta Vigo

 
W ramach najbliższej kolejki La Liga Santander przewidzianej na 9 grudnia, dojdzie do bardzo pasjonującego spotkania pomiędzy Valencią a Celtą Vigo. Między kibicami obydwu drużyn nigdy nie było szczególnej sympatii, ale do tegorocznej rywalizacji kibice na Estadio Mestalla mogą podchodzić z dużo większym spokojem – Valencia jest bowiem sensacyjnym wiceliderem Primera Division. Zespół „Nietoperzy” w tym sezonie gra rewelacyjnie i tylko nieznacznie ustępuje w tabeli ligowej Barcelonie, dystansując razem z nią drużyny z Madrytu.

Valencia nie tylko gra skutecznie, ale gra przede wszystkim piękną i bardzo otwartą piłkę nożną, która podoba się nie tylko w Hiszpanii, ale i poza nią, więc e toto i inne polskie legalne zakłady bukmacherskie bardzo chętnie biorą na cel wszystkie mecze z udziałem Valencii i innych drużyn La Liga.

W najbliższym spotkaniu z Celtą Vigo gracze z Valencii będą musieli obowiązkowo zapewnić sobie trzy punkty, co jednak nie będzie formalnością, gdyż na Estadio Mestalla przyjeżdża 9 drużyna tabeli, która może pochwalić się bardzo dobrym bilansem bramkowym. Celta Vigo trafiała w tym sezonie do bramki rywali już 24-krotnie i chociaż nie ma tak zachwycającego ataku jak Valencia, to jednak e toto zakłady bukmacherskie dają wysokie prawdopodobieństwo na stratę chociaż jednego gola przez gospodarzy.

Wybierając etoto oraz inne zakłady bukmacherskie, można jednak dość skutecznie zagrać na typowanie ilości bramek zdobytych przez napad Valencii. W tym sezonie duet napastników „Nietoperzy” spisuje się nieprawdopodobnie skutecznie i niemal w ciemno można obstawiać, że w meczu Valencii komuś z duetu Simone Zaza/Rodrigo Moreno uda się przynajmniej raz trafić do siatki rywali.
 

Valencia
X
Celta Vigo

Wyniki na Żywo – La Liga – Valencia – Celta Vigo

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania – La Liga – Valencia – Celta Vigo

 Projekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU