05.10 Eliminacje MŚ Piłka Nożna - San Marino – Norwegia

norwegia

05.10 Eliminacje MŚ Piłka Nożna - San Marino – Norwegia 05.10 Eliminacje MŚ Piłka Nożna - San Marino – Norwegia 05.10 Eliminacje MŚ Piłka Nożna - San Marino – Norwegia

Jakkolwiek nie szanować sportowego ducha San Marino, pasji i zaangażowania wkładanego w grę przez piłkarzy z małej republiki-enklawy Włoch, w meczach tej reprezentacji nigdy nie ma wątpliwości, kto będzie górą. W historii sanmaryńskiego futbolu wynik niebędący porażką odnotowano ledwie pięciokrotnie, z czego ostatni miał miejsce ponad trzy lata temu. Mecze z San Marino obfitują w duże ilości bramek, dlatego też każdy marzy o posiadaniu takiego rywala w swojej grupie. Dla Norwegów, którzy już pożegnali się z marzeniami o mundialu, mecz ten będzie okazją do odreagowania sportowej złości. A dla kibiców – o ile zastosują bonusy bukmacherskie – do niezłego zarobku. Bo choć nie sposób spodziewać się niespodzianki (kurs na wygraną San Marino wynosi ok. 47/1), liczne bonusy bukmacherskie bez depozytu w połączeniu z zakładami specjalnymi mogą być łakomym kąskiem dla koneserów. Ile bramek strzelą w pierwszej połowie gracze Larsa Lagerbäcka?

Jakim wynikiem zakończy się ostatni kwadrans gry? To tylko niektóre z zakładów, jakie można postawić przy okazji tego spotkania. A do wygrania są całkiem spore pieniądze, zdecydowanie przewyższające kursy oferowane na prostym zakładzie określającym zwycięzcę. Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy w postaci m.in. bonusu powitalnego to idealny sposób na to, by zainteresować się grą w obstawianie spotkań – przy niewielkim ryzyku i małym wkładzie finansowym możliwe jest zarobienie nawet na bilet na mistrzostwa świata w Rosji 2018! Czemu więc nie spróbować już teraz? Początek spotkania San Marino – Norwegia na stadionie w San Marino już 5 października o 20:45.Projekt: polscy-bukmacherzy.pl All Rights Reserved. 2018.

MENU